Ankieta: Twój główny system operacyjny z rodziny Windows to:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
95/98/Me
0%
0 0%
2000
0%
0 0%
XP
17.50%
7 17.50%
Vista
5.00%
2 5.00%
7
60.00%
24 60.00%
8
17.50%
7 17.50%
Razem 40 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Popularność systemów operacyjnych.
#1
W marcu tego roku badałem popularność systemów operacyjnych i teraz chciałbym to powtórzyć.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Proszę głosować.
Odpowiedz
#2
Jak na razie Windows 7, ale trzeba spróbować w końcu ósemki, wszak teraz to pupilek Microsoftu, a użytkownicy Wina 7 niedługo mogą zostać na lodzie Smile
Odpowiedz
#3
Niestety w7 (nowy PC). Zdecydowanie wolałem XP.
w10 - OSArmor + Simplewall
Odpowiedz
#4
Hm.. nie wiadomo co wybrać, używam Win7, ale wiem, że wraz z nowym sprzętem przesiadam się na Win8...
Odpowiedz
#5
Wybierz ten, z którego będziesz korzystał powiedzmy w przyszłym roku.
Odpowiedz
#6
No to Win8.
Odpowiedz
#7
W7 to tak na 99,95%Smile
Odpowiedz
#8
Proste, jak nowy komp to i nowy system Smile
Odpowiedz
#9
Vistaaaaaaaaa Grin
...
Odpowiedz
#10
Ubuntu, możliwe że wrócę do windows a wtedy to będzie 8semka..
Odpowiedz
#11
rafikrafiki napisał(a):Proste, jak nowy komp to i nowy system Smile


Zgadzam się. U mnie też zakup nowego sprzętu determinuje wybór systemu. Chyba nie będę nic zmieniał, więc nadal Windows 7.
Podwójne dno polega na tym, że ukrywa trzecie i czwarte...
Odpowiedz
#12
Brakuje mi opcji alternatywy, ale skoro mam jeszcze na jednym kompie Win7 to spokojnie zaznaczyłem.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#13
Wpisałem XP, bo mamy w domu 2 laptoki z tym systemem...jest jeszcze W7 32-bit i W7 64-bit...ale nie mam opcji wielokrotnego wyboru Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#14
Dla mnie wybór prosty... Windows 7. Poprzednio był XP, zatem przeskoki średnio co 2 edycje przewiduję. W zasadzie mój laptop chyba miałby trudności z uciągnięciem Ósemki. Z drugiej strony co przemawia za Windows 8 w przypadku obecnej konfiguracji komputera? Tak samo jak nie próbowałem Visty, tak samo mówię "nie" Ósemce.

-- edycja --

W pracy mam jeszcze dinozaura NT (ver. 4), kolejnego archaika 2K i 4 sztuki Windows XP. Dwa pierwsze ze względu na specyfikę kart rozszerzeń pracują pod przeterminowanymi OS''ami.
AppGuard / EXE Radar Pro ^ SpyShelter Firewall ^ Sandboxie ^ HitmanPro
-------
Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne.


Konfucjusz
Odpowiedz
#15
U mnie również 7 i tak pozostanie przynajmniej do kolejnej edycji. 8 omijam, bo według mnie jest to klapa na miarę ME czy Visty i mam nadzieję, że MS pójdzie po rozum do głowy przy kolejnej wersji okienek.
Odpowiedz
#16
W tej chwili to tylko win7 i z nim pozostanę lubię go.A tak szczerze mój komp nie ma żadnego wsparcia do nowych okienek i dobrze Grin
Odpowiedz
#17
Kto jeszcze zaznaczył Vistę? Myślałem, że jestem jedynym użytkownikiem Visty na forum.
...
Odpowiedz
#18
preter napisał(a):Kto jeszcze zaznaczył Vistę? Myślałem, że jestem jedynym użytkownikiem Visty na forum.

Nie jesteś tym jedynymGrin
Norton Internet Security
Odpowiedz
#19
slawsi5 napisał(a):Ubuntu, możliwe że wrócę do windows a wtedy to będzie 8semka..


no i się stało od kilku dni króluję u mnie Windows 8Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości