SafeGroup

Pełna wersja: Wyskakujące okna itp
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuje małej pomocy bo komp mi szwankuje, jakieś dziadostwa wyskakują i zamula..
Z góry dziękuje

OTL

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Extras

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


I mały opisik bym poprosił co dalej robić Smile
Cytat: Drive C: | 58,50 Gb Total Space | 4,33 Gb Free Space | 7,41% Space Free | Partition Type: NTFS
Drive D: | 97,66 Gb Total Space | 4,16 Gb Free Space | 4,26% Space Free | Partition Type: NTFS
Drive E: | 76,63 Gb Total Space | 0,35 Gb Free Space | 0,46% Space Free | Partition Type: NTFS

Po pierwsze masz za mało wolnej powierzchni dyskowej...co prawda na C to ok. 7,4 % ale niewiele brakuje do krytycznych 5%, tym bardziej że na pozostałych masz już mniej - czyli usuwanie niepotrzebnych programów, plików, szukanie duplikatów, itp., defragmentacja, optymalizacja i konserwacja dysku twardego.
Cytat:
C:\Program Files\McAfee Security Scan

Ten skaner bym usunął, poza tym Babylon...do wyłączenia z autostartu wszelkiej maści Adobe, Java, Nero, Skype, AllPlayer i jakiekolwiek toolbary oraz aktualizacje tego wszystkiego.
No to ja wiem że mam mało miejsca na dyskach, ale na razie nie mogę ogarnąć bo wszystko potrzebne Smile Chodzi mi że jak na fejsa wchodze to wyskakują mi cały czas reklamy, w winampie że wygrałem ipoda itp

Konto usunięte

Na reklamy to tylko adblock.
Wywal tego SweetIM - to adware.

Aby zyskać nieco miejsca warto byłoby wykonać standardowe czyszczenia jakimś bezpiecznym narzędziem, np. CCleaner.
Jak mówi lukas przeczyść system CCleanerem, zrób skan Malwarebytes i powywalaj niepotrzene programy (te których nie używasz). Potem znowu logi na forum