Wyskakujące okna itp
#1
Potrzebuje małej pomocy bo komp mi szwankuje, jakieś dziadostwa wyskakują i zamula..
Z góry dziękuje

OTL

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Extras

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


I mały opisik bym poprosił co dalej robić Smile
Odpowiedz
#2
Cytat: Drive C: | 58,50 Gb Total Space | 4,33 Gb Free Space | 7,41% Space Free | Partition Type: NTFS
Drive D: | 97,66 Gb Total Space | 4,16 Gb Free Space | 4,26% Space Free | Partition Type: NTFS
Drive E: | 76,63 Gb Total Space | 0,35 Gb Free Space | 0,46% Space Free | Partition Type: NTFS

Po pierwsze masz za mało wolnej powierzchni dyskowej...co prawda na C to ok. 7,4 % ale niewiele brakuje do krytycznych 5%, tym bardziej że na pozostałych masz już mniej - czyli usuwanie niepotrzebnych programów, plików, szukanie duplikatów, itp., defragmentacja, optymalizacja i konserwacja dysku twardego.
Cytat:
C:\Program Files\McAfee Security Scan

Ten skaner bym usunął, poza tym Babylon...do wyłączenia z autostartu wszelkiej maści Adobe, Java, Nero, Skype, AllPlayer i jakiekolwiek toolbary oraz aktualizacje tego wszystkiego.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
No to ja wiem że mam mało miejsca na dyskach, ale na razie nie mogę ogarnąć bo wszystko potrzebne Smile Chodzi mi że jak na fejsa wchodze to wyskakują mi cały czas reklamy, w winampie że wygrałem ipoda itp
Odpowiedz
#4
Na reklamy to tylko adblock.
Wywal tego SweetIM - to adware.

Aby zyskać nieco miejsca warto byłoby wykonać standardowe czyszczenia jakimś bezpiecznym narzędziem, np. CCleaner.
Odpowiedz
#5
Jak mówi lukas przeczyść system CCleanerem, zrób skan Malwarebytes i powywalaj niepotrzene programy (te których nie używasz). Potem znowu logi na forum
0x DEADBEEF
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości