SafeGroup

Pełna wersja: Blacklist spyware, malware.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Znacie oprocz Peerguardiana, Ad-aware 8, A-squareda, antywirusow, SpywareBlastera, SpyBota,Spy Sites, LinkScanera, Mcafee Site Adivisor oraz HOSTS (np. MVP) programy, ktore posiadaja liste czarnych stron, gdzie jest spyware i cale malware?

Zalezy mi by wspolpracowal z Opera.

adam_993

Do Comodo Firewall można dodać adresy blokowanych stron.
Z tego co widze to mozna dodac blokowanie IP, a mi chodzi o strony www. Ogolnie to chce wkleic dosc pokazna liste do tego Comodo.
W comodo możesz zablokować dowolną stronę www wpisując jej adres.
No to Pablosss pokaz mi, gdzie to wkleje sobie te stronySmile
ELWIS1 napisał(a):Z tego co widze to mozna dodac blokowanie IP, a mi chodzi o strony www. Ogolnie to chce wkleic dosc pokazna liste do tego Comodo.


może udostępnij na forum te paskudne strony, inni skorzystają
można cię o to prosić
pozdro
Już spieszę z pomocą Smile

- otwórz główne okno programu i klikaj kolejno na:
- My blocked network zones
- Add
- z listy wybierz A new blocked adress
- kropkujesz kółko przy polu A host name a w pasku obok wklejasz adres strony, np

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- zatwierdzasz klikniem na Apply i gotowe
Pabloss dzieki za pomoc, ale niestety nie da sie wkleic kilku stron na razSad

Spoko juz podaje strone.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


stronka jest bardzo czesto aktualizowana.
Nie ma za co, niestety nie znam sposobu w Comodo aby można było zablokować kilka stron jednocześnie ( jedynie po IP, lecz to może być dość trudne ).
No szkoda bo na stronie sa np. adresy gdzie mozna zlapac Waledaca, Confickera, falszywe antywirusy itd.
Stron nie jest tak dużo więc może warto poświęcić kilka minut na zablokowanie ich, w zamian za większe bezpieczeństwo?
Jakbym wzial wszystkie z lutego i stycznia by mi zajelo to troche... Zobacze ile dam radeSmile
Można robić to stopniowo, nie wszystkie naraz Smile
Hmmmm u mnie siostra czasem siedzi jak mnie nie ma. W sumie masz racje. Poszukam jakis takich bardziej popularnych stronek zawirusowanychSmile
Jeśli boisz się że Twoja siostra coś Tobie nabroi na PCpodczas Twojej nieobecności to możesz obejść problem z innej strony - zainstaluj i uruchom Returnil przed oddaniem PC siostrze, niech robi wtedy co chce gdyż po restarcie i tak wszystko wróci do pierwotnego stanu Smile
Zastanowie sie nad nim. Nigdy nie uzywalem wirtualizacji;p

Jurek

ELWIS1 napisał(a):Znacie oprocz Peerguardiana, Ad-aware 8, A-squareda, antywirusow, SpywareBlastera, SpyBota,Spy Sites, LinkScanera, Mcafee Site Adivisor oraz HOSTS (np. MVP) programy, ktore posiadaja liste czarnych stron, gdzie jest spyware i cale malware?

Zalezy mi by wspolpracowal z Opera.


Tego typu wbudowane listy, które możnaposzerzać posiadają również zapory Online Armor Pro i Outpost Firewall. Ta pierwsza jest całkowicie kompatybilna z Operą.
Online Armor. Mialem jakis konflikt sprzetowy z nim, a Outpoust zawsze mi sie podobal, ale bym musial do niego doinstalowac HIPSA SystemSafety.

Bardziej lubie Outpousta od Comodo Firewalla i zapewne bym go teraz mial gdyby nie to, ze blokowal mi neta i jak zrobie kiedys formata to zastanowie sie nad nim.
W przyszlym tygodniu, po ~4miesiacach pracy, najprawdopodobniej wydana zostanie stabilna, koncowa wersja Online Armor v.3.1. Wersja ta, usuwa wiele dotychczasowych problemow i bledow, poza tym udoskonalono w niej wykorzystanie CPU (ostatnia Public Beta).
Jak już chcecie na stałe blokować to nie prościej wpisać "czarne stronki" do pliku HOSTS?

składnia:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



W XP plik jest tu: C:WINDOWSsystem32driversetchosts
Stron: 1 2