Blacklist spyware, malware.
#1
Znacie oprocz Peerguardiana, Ad-aware 8, A-squareda, antywirusow, SpywareBlastera, SpyBota,Spy Sites, LinkScanera, Mcafee Site Adivisor oraz HOSTS (np. MVP) programy, ktore posiadaja liste czarnych stron, gdzie jest spyware i cale malware?

Zalezy mi by wspolpracowal z Opera.
Odpowiedz
#2
Do Comodo Firewall można dodać adresy blokowanych stron.
Odpowiedz
#3
Z tego co widze to mozna dodac blokowanie IP, a mi chodzi o strony www. Ogolnie to chce wkleic dosc pokazna liste do tego Comodo.
Odpowiedz
#4
W comodo możesz zablokować dowolną stronę www wpisując jej adres.
Odpowiedz
#5
No to Pablosss pokaz mi, gdzie to wkleje sobie te stronySmile
Odpowiedz
#6
ELWIS1 napisał(a):Z tego co widze to mozna dodac blokowanie IP, a mi chodzi o strony www. Ogolnie to chce wkleic dosc pokazna liste do tego Comodo.


może udostępnij na forum te paskudne strony, inni skorzystają
można cię o to prosić
pozdro
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Już spieszę z pomocą Smile

- otwórz główne okno programu i klikaj kolejno na:
- My blocked network zones
- Add
- z listy wybierz A new blocked adress
- kropkujesz kółko przy polu A host name a w pasku obok wklejasz adres strony, np

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- zatwierdzasz klikniem na Apply i gotowe
Odpowiedz
#8
Pabloss dzieki za pomoc, ale niestety nie da sie wkleic kilku stron na razSad

Spoko juz podaje strone.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


stronka jest bardzo czesto aktualizowana.
Odpowiedz
#9
Nie ma za co, niestety nie znam sposobu w Comodo aby można było zablokować kilka stron jednocześnie ( jedynie po IP, lecz to może być dość trudne ).
Odpowiedz
#10
No szkoda bo na stronie sa np. adresy gdzie mozna zlapac Waledaca, Confickera, falszywe antywirusy itd.
Odpowiedz
#11
Stron nie jest tak dużo więc może warto poświęcić kilka minut na zablokowanie ich, w zamian za większe bezpieczeństwo?
Odpowiedz
#12
Jakbym wzial wszystkie z lutego i stycznia by mi zajelo to troche... Zobacze ile dam radeSmile
Odpowiedz
#13
Można robić to stopniowo, nie wszystkie naraz Smile
Odpowiedz
#14
Hmmmm u mnie siostra czasem siedzi jak mnie nie ma. W sumie masz racje. Poszukam jakis takich bardziej popularnych stronek zawirusowanychSmile
Odpowiedz
#15
Jeśli boisz się że Twoja siostra coś Tobie nabroi na PCpodczas Twojej nieobecności to możesz obejść problem z innej strony - zainstaluj i uruchom Returnil przed oddaniem PC siostrze, niech robi wtedy co chce gdyż po restarcie i tak wszystko wróci do pierwotnego stanu Smile
Odpowiedz
#16
Zastanowie sie nad nim. Nigdy nie uzywalem wirtualizacji;p
Odpowiedz
#17
ELWIS1 napisał(a):Znacie oprocz Peerguardiana, Ad-aware 8, A-squareda, antywirusow, SpywareBlastera, SpyBota,Spy Sites, LinkScanera, Mcafee Site Adivisor oraz HOSTS (np. MVP) programy, ktore posiadaja liste czarnych stron, gdzie jest spyware i cale malware?

Zalezy mi by wspolpracowal z Opera.


Tego typu wbudowane listy, które możnaposzerzać posiadają również zapory Online Armor Pro i Outpost Firewall. Ta pierwsza jest całkowicie kompatybilna z Operą.
Odpowiedz
#18
Online Armor. Mialem jakis konflikt sprzetowy z nim, a Outpoust zawsze mi sie podobal, ale bym musial do niego doinstalowac HIPSA SystemSafety.

Bardziej lubie Outpousta od Comodo Firewalla i zapewne bym go teraz mial gdyby nie to, ze blokowal mi neta i jak zrobie kiedys formata to zastanowie sie nad nim.
Odpowiedz
#19
W przyszlym tygodniu, po ~4miesiacach pracy, najprawdopodobniej wydana zostanie stabilna, koncowa wersja Online Armor v.3.1. Wersja ta, usuwa wiele dotychczasowych problemow i bledow, poza tym udoskonalono w niej wykorzystanie CPU (ostatnia Public Beta).
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#20
Jak już chcecie na stałe blokować to nie prościej wpisać "czarne stronki" do pliku HOSTS?

składnia:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



W XP plik jest tu: C:WINDOWSsystem32driversetchosts
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości