SafeGroup

Pełna wersja: Polskie Tłumaczenie dla DefenseWall'a jest gotowe!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

DefenseWall jest już dostępny w polskiej wersji językowej. Plik instalacyjny (.exe) można pobrać ze strony producenta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




---
Istnieje również plik z tłumaczeniem, dla osób które posiadają wersję wcześniejszą DefenseWall.
Tłumaczenie to zostało przygotowane dla wersji 2.50, ale działa również z wersjami 2.48 oraz 2.49. Nie gwarantuję poprawnego działania na wersjach wcześniejszych.

Skopiuj plik dwall_res.dlldo katalogu "C:WINDOWSsystem32DefenseWall HIPS" i ciesz się w pełni spolszczoną wersją programu.
Jeśli Twoj katalog głowny jest inny niz C:WINDOWS wtedy mozesz wpisac w oknie Windows Explorer''a w pasku adresu podany ciag znakow: %Systemroot% i kliknac Enter, dzieki czemu automatycznie zostaniesz przeniesiony do folderu głownego Windows.



Download:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


VirusTotal info:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Checksums:
MD5...: ae4da6b0d20a8eda3d148bd0a81ab676
SHA1..: 3d0c133057f8f247a988e3b5be6da20613dce9b2

Screen - główne okno programu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Uwaga:przed skopiowaniem pliku DLL do tego folderu musisz najpierw wyłączyć DefenseWall''a.


Czym jest DefenseWall - czyli krótki opis programu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Wasze uwagi są mile widziane.

Miłego testowania!
fajna sprawa, nie używam tego programu ale może kiedyś
Ty Creer prosiłeś pewnie autora tego programu o spolszczenie Smile
Może dałoby się w taki sposób pokombinować z Avirą...
Plati napisał(a):Ty Creer prosiłeś pewnie autora tego programu o spolszczenie Smile
Może dałoby się w taki sposób pokombinować z Avirą...


Ilya nie zna polskiego. Zapytalem czy nie ma nic przeciwko zrobieniu spolszczenia i tyle.
Spolszczenie jest mojego autorstwa.
Creer napisał(a):Ilya nie zna polskiego. (...)

To kto robił to spolszczenie?
Plati napisał(a):
Creer napisał(a):Ilya nie zna polskiego. (...)

To kto robił to spolszczenie?


Ja.
To gratuluję Grin

Jurek

Creer napisał(a):Spolszczenie jest mojego autorstwa.


Gratulacje Creer!!!
Może się uda w niedalekiej przyszłości wkomponować Twoje spolszczenie do instalatora DW Smile
Merci Smile
, mam nadzieje ze na dniach zrobi to Ilya, bo spolszczenie instalatora jest zrobione.
Dzieki Creer za spolszczenieSmile
You''re welcome ^^

Wielkie dzięki za spolszczenie !
To naprawdę świetny program ,a teraz jeszcze lepiej rozumiem jego działanie Smile
Proszę bardzo.
... i oto chodzi Smile
Może się przydaćWink
a będzie działać z wersją DefensewaLL HIPS 2.09 ?Bo jeśli nie to wersja 2.48 nie jest darmowa?
Dozamet1 napisał(a):a będzie działać z wersją DefensewaLL HIPS 2.09 ?Bo jeśli nie to wersja 2.48 nie jest darmowa?



Creer napisał(a):tłumaczenie zostało przygotowane dla wersji 2.48 wzwyż (aktualna wersja programu to 2.49). Nie gwarantuję poprawnego dzialania na wersjach wcześniejszych.
(...)


Nie testowałem tego na wersjach wczesniejszych wiec nie mam pewnosci i nie moge zagwarantowac poprawnego dzialania. Najlepszym sposobem zeby sie o tym przekonac, jest przetestowanie tego tlumaczenia samodzielnie.
Zapisz sobie orginalny plik "dwall_res.dl", abys w kazdej chwili mogl do niego powrocic.
Tylko jest już wał bo wersje 2.09 już nie można pobrać darmowo bo usuneli go z servera

lunaticdreams

Gratulacje CREER moim zdaniem powinieneś dogadać się z producentem defenswalla,aby odpalił ci za to licencję..........
ja popróbuję podłączyć ten plik pl do wersji 2.09
lunaticdreams masz może instalke wersji 2.09?Bo klucz mam lecz instalki nigdzie nie mogę znaleść!

lunaticdreams

Dozamet1 własnie wrzucam na odsiebie.com
za chwilę podam ci linka
Stron: 1 2