Polskie Tłumaczenie dla DefenseWall'a jest gotowe!
#1
Witam,

DefenseWall jest już dostępny w polskiej wersji językowej. Plik instalacyjny (.exe) można pobrać ze strony producenta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




---
Istnieje również plik z tłumaczeniem, dla osób które posiadają wersję wcześniejszą DefenseWall.
Tłumaczenie to zostało przygotowane dla wersji 2.50, ale działa również z wersjami 2.48 oraz 2.49. Nie gwarantuję poprawnego działania na wersjach wcześniejszych.

Skopiuj plik dwall_res.dlldo katalogu "C:WINDOWSsystem32DefenseWall HIPS" i ciesz się w pełni spolszczoną wersją programu.
Jeśli Twoj katalog głowny jest inny niz C:WINDOWS wtedy mozesz wpisac w oknie Windows Explorer''a w pasku adresu podany ciag znakow: %Systemroot% i kliknac Enter, dzieki czemu automatycznie zostaniesz przeniesiony do folderu głownego Windows.



Download:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


VirusTotal info:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Checksums:
MD5...: ae4da6b0d20a8eda3d148bd0a81ab676
SHA1..: 3d0c133057f8f247a988e3b5be6da20613dce9b2

Screen - główne okno programu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Uwaga:przed skopiowaniem pliku DLL do tego folderu musisz najpierw wyłączyć DefenseWall''a.


Czym jest DefenseWall - czyli krótki opis programu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Wasze uwagi są mile widziane.

Miłego testowania!
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#2
fajna sprawa, nie używam tego programu ale może kiedyś
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Ty Creer prosiłeś pewnie autora tego programu o spolszczenie Smile
Może dałoby się w taki sposób pokombinować z Avirą...
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Plati napisał(a):Ty Creer prosiłeś pewnie autora tego programu o spolszczenie Smile
Może dałoby się w taki sposób pokombinować z Avirą...


Ilya nie zna polskiego. Zapytalem czy nie ma nic przeciwko zrobieniu spolszczenia i tyle.
Spolszczenie jest mojego autorstwa.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#5
Creer napisał(a):Ilya nie zna polskiego. (...)

To kto robił to spolszczenie?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Plati napisał(a):
Creer napisał(a):Ilya nie zna polskiego. (...)

To kto robił to spolszczenie?


Ja.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#7
To gratuluję Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Creer napisał(a):Spolszczenie jest mojego autorstwa.


Gratulacje Creer!!!
Może się uda w niedalekiej przyszłości wkomponować Twoje spolszczenie do instalatora DW Smile
Odpowiedz
#9
Merci Smile
@Jurek, mam nadzieje ze na dniach zrobi to Ilya, bo spolszczenie instalatora jest zrobione.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#10
Dzieki Creer za spolszczenieSmile
Odpowiedz
#11
You''re welcome ^^
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#12
@Creer
Wielkie dzięki za spolszczenie !
To naprawdę świetny program ,a teraz jeszcze lepiej rozumiem jego działanie Smile
Odpowiedz
#13
Proszę bardzo.
... i oto chodzi Smile
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#14
Może się przydaćWink
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#15
a będzie działać z wersją DefensewaLL HIPS 2.09 ?Bo jeśli nie to wersja 2.48 nie jest darmowa?
Odpowiedz
#16
Dozamet1 napisał(a):a będzie działać z wersją DefensewaLL HIPS 2.09 ?Bo jeśli nie to wersja 2.48 nie jest darmowa?



Creer napisał(a):tłumaczenie zostało przygotowane dla wersji 2.48 wzwyż (aktualna wersja programu to 2.49). Nie gwarantuję poprawnego dzialania na wersjach wcześniejszych.
(...)


Nie testowałem tego na wersjach wczesniejszych wiec nie mam pewnosci i nie moge zagwarantowac poprawnego dzialania. Najlepszym sposobem zeby sie o tym przekonac, jest przetestowanie tego tlumaczenia samodzielnie.
Zapisz sobie orginalny plik "dwall_res.dl", abys w kazdej chwili mogl do niego powrocic.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#17
Tylko jest już wał bo wersje 2.09 już nie można pobrać darmowo bo usuneli go z servera
Odpowiedz
#18
Gratulacje CREER moim zdaniem powinieneś dogadać się z producentem defenswalla,aby odpalił ci za to licencję..........
ja popróbuję podłączyć ten plik pl do wersji 2.09
Odpowiedz
#19
lunaticdreams masz może instalke wersji 2.09?Bo klucz mam lecz instalki nigdzie nie mogę znaleść!
Odpowiedz
#20
Dozamet1 własnie wrzucam na odsiebie.com
za chwilę podam ci linka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości