SafeGroup

Pełna wersja: AVG 8.5
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak jak w nazwie tematu, dziś oprócz premiery produktów ESETu, nastąpiła premiera AVG 8.5 o czym tutaj -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Szczerze mówiąc, to mało rzeczy zostało dodanych. W płatnej wersji dodano moduł ochrony przed wyłudzaniem haseł, a w darmowej system sprawdzający naszą stronę startową.

Zapraszam do testowania i wyrażania opinii

PS: na stronie avg.pl jest jeszcze wersja 8 Smile
czekamy na avire 9 ale pewnie nie dzisiaj
Avira 9 ma być podobno pod koniec marca.
Ja bym chciał dzisiaj Smile
Ja też Smile
nie wiem czy mało zostało dodane testowałem bete i jest dodatkowy moduł zakupiony od sana security (to samo co norton antibot ale z tego co zauważyłem działa lepiej od tego z symanteca )
wersja wielojęzyczna do ściągnięcia

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a kto by ściągał antywirusa z taką małą wykrywalnością Smile
nie powiedział bym że małą poszukaj w necie jest strona z zestawieniem wyników skanowanie virustotal avg razem z ikarusem i bitdefenderem był w czołówce antyvirusów które miały najwięcej wykryć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


a tu test na mechanizmy proaktywne
screeny monitora Identity Protection

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


a tak wygląda alarm Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zord a ty masz darmowke czy platna?
płatną w damówce tego modułu nie ma
Ja, jakbym miał kupować antywirusa, to kupiłbym Noda lub Kasperskiego.
Plati napisał(a):Ja, jakbym miał kupować antywirusa, to kupiłbym Noda lub Kasperskiego.


Ja obstawiam za KasperskimSmile
Każdy by kupił to co lubi!A ja kaspra nienawidzę bo jest gorszy niż pc tools!!!
Gdybym ja miał do wyboru tylko te 2 to też bym wybrał Kasperska, mimo że aktualnie z niego zrezygnowałem to jemu bym bardziej wierzył niż NOD-owi.
Dozamet1 napisał(a):Każdy by kupił to co lubi!A ja kaspra nienawidzę bo jest gorszy niż pc tools!!!


A skąd taka krytyka z Twojej strony na Kasperskiego ?. Na pewno jest lepszy niż PC Tools...
Dozamet1 napisał(a):Każdy by kupił to co lubi!A ja kaspra nienawidzę bo jest gorszy niż pc tools!!!


Możesz udowodnić swoją tezę?
Miałem kilkanaście antyvirów lecz Kaspersky narobił mi takiego burdelu że skończyło się na formacie!Nawet sam siebie usunoł a następnie pliki windows!Miałem avasta 6miesięcy i nic nie puścił!
Wszystko zależy od infekcji jaką złapiesz. Przy niektórych żaden AV nie pomoże co nie zmienia faktu że Kasperski jest jednym z lepszych.
Stron: 1 2