AVG 8.5
#1
Tak jak w nazwie tematu, dziś oprócz premiery produktów ESETu, nastąpiła premiera AVG 8.5 o czym tutaj -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Szczerze mówiąc, to mało rzeczy zostało dodanych. W płatnej wersji dodano moduł ochrony przed wyłudzaniem haseł, a w darmowej system sprawdzający naszą stronę startową.

Zapraszam do testowania i wyrażania opinii

PS: na stronie avg.pl jest jeszcze wersja 8 Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
czekamy na avire 9 ale pewnie nie dzisiaj
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Avira 9 ma być podobno pod koniec marca.
Odpowiedz
#4
Ja bym chciał dzisiaj Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
Ja też Smile
Odpowiedz
#6
nie wiem czy mało zostało dodane testowałem bete i jest dodatkowy moduł zakupiony od sana security (to samo co norton antibot ale z tego co zauważyłem działa lepiej od tego z symanteca )
wersja wielojęzyczna do ściągnięcia

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
a kto by ściągał antywirusa z taką małą wykrywalnością Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
nie powiedział bym że małą poszukaj w necie jest strona z zestawieniem wyników skanowanie virustotal avg razem z ikarusem i bitdefenderem był w czołówce antyvirusów które miały najwięcej wykryć
Odpowiedz
#9

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


a tu test na mechanizmy proaktywne
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
screeny monitora Identity Protection

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


a tak wygląda alarm Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
zord a ty masz darmowke czy platna?
Odpowiedz
#12
płatną w damówce tego modułu nie ma
Odpowiedz
#13
Ja, jakbym miał kupować antywirusa, to kupiłbym Noda lub Kasperskiego.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#14
Plati napisał(a):Ja, jakbym miał kupować antywirusa, to kupiłbym Noda lub Kasperskiego.


Ja obstawiam za KasperskimSmile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#15
Każdy by kupił to co lubi!A ja kaspra nienawidzę bo jest gorszy niż pc tools!!!
Odpowiedz
#16
Gdybym ja miał do wyboru tylko te 2 to też bym wybrał Kasperska, mimo że aktualnie z niego zrezygnowałem to jemu bym bardziej wierzył niż NOD-owi.
Odpowiedz
#17
Dozamet1 napisał(a):Każdy by kupił to co lubi!A ja kaspra nienawidzę bo jest gorszy niż pc tools!!!


A skąd taka krytyka z Twojej strony na Kasperskiego ?. Na pewno jest lepszy niż PC Tools...
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#18
Dozamet1 napisał(a):Każdy by kupił to co lubi!A ja kaspra nienawidzę bo jest gorszy niż pc tools!!!


Możesz udowodnić swoją tezę?
Odpowiedz
#19
Miałem kilkanaście antyvirów lecz Kaspersky narobił mi takiego burdelu że skończyło się na formacie!Nawet sam siebie usunoł a następnie pliki windows!Miałem avasta 6miesięcy i nic nie puścił!
Odpowiedz
#20
Wszystko zależy od infekcji jaką złapiesz. Przy niektórych żaden AV nie pomoże co nie zmienia faktu że Kasperski jest jednym z lepszych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości