SafeGroup

Pełna wersja: ESET kpi?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
ESET kpi, czy jakiś błąd? Ostatnie uaktualnienie bazy wirusów... 7 marca 13.54!Program mam legalny; kupiony.
No i co z tego, że ostatnia aktualizacja była 7 marca? Czujesz się zagrożony z tego powodu?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


PS. Avira też ostatnio wczoraj się aktualizowała Smile
człowieku jest niedziela każdy chce odpocząć
To było z cyklu: mądrości Talmudu.
Tak, czuję się zagrożony. Jeśli dziennie powstaje 15 tys wirusów, to znaczy, że mogę być zaatakowany przez 15 tys. najbardziej aktywnych szkodników.
polak900: Nie po to płacę za 24 h ochrony, by ktoś odpoczywał. Sprzedawca butów może odpocząć, muzealnik i fryzjer, ale nie firma antywirusowa. mam nie włczac kompa, bo oni chcą odpocząć? No, żarty Smile
Mam nadzieje że zdajesz sobie sprawę z tego że żaden producent żadnego AV nie nadąży przygotowywać szczepionek na ów 15 tys wirusów Smile
ha eset zaktualizowany i tak ci nie pomorze podobnie z resztą jak inne av, jedyna zero-day ochrona to Defense Wall
Nie panikujcie aż tak Smile
Zatem sobie odłącz kabelek od netu !
Pabloss: jeśli żaden nie nadąży, to wcale nie oznacza, że ma nie próbować. Oddali niedzielę bez walki?! Dla mnie to niepoważne. Jutro będziecie jęczeć ( ija też), ze ESET czegoś tam nie widzi. Dla mnie kompromitacja.
Spokojnie - aktualizacja będzie dzisiaj tylko później.
Kompromitujesz to się ty, to tylko program antywirusowy człowieku ! Wrzuć na luz bo ci pikawa siądzie .
VenomX: napisz sobiena kompie: do NIkesza się nie powinienem odzywać, bo on tego sobie nie życzy. Zrozumiałeś, czy musisz to zakuć?
Kaspersky się aktualizował dziś o 12:10 Grin
Wielkie mi haloo ! Ostatnia aktualizacja wczoraj, no i co z tego ? Avast! też ostatnią aktualizację zrobił wczoraj i jakoś nie mówię, że firma kpi ze mnie.
O jeja... To że nie masz dzisiaj aktualizacji to nie koniec świata... Jutro już dostaniesz nowe sygnaturki Smile
Bo Kaspersky traktuje ludzi poważnie. Jestem pzrekonany, ze Symantec też się aktualizuje.
To jest forumi będę się odzywał wtedy kiedy będę miał na to ochotę - zrozumiałeś ?
Powtarzam - aktualizacja będzie dzisiaj, tylko później Smile
VenomX:ucz się dzieciaku, bo tych studiów nie skończysz Smile
MateusXz napisał(a):Wielkie mi haloo ! Ostatnia aktualizacja wczoraj, no i co z tego ? Avast! też ostatnią aktualizację zrobił wczoraj i jakoś nie mówię, że firma kpi ze mnie.
O jeja... To że nie masz dzisiaj aktualizacji to nie koniec świata... Jutro już dostaniesz nowe sygnaturki Smile


nigdy nie masz pewnej ochrony twórcy badziewia działają dużo szybciej, dlatego zainstaluj DW i masz przynajmniej pewność w 99,9% że unikniesz najnowszych zagrożeń
Stron: 1 2 3 4