ESET kpi?
#1
ESET kpi, czy jakiś błąd? Ostatnie uaktualnienie bazy wirusów... 7 marca 13.54!Program mam legalny; kupiony.
#2
No i co z tego, że ostatnia aktualizacja była 7 marca? Czujesz się zagrożony z tego powodu?
#3

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


PS. Avira też ostatnio wczoraj się aktualizowała Smile
#4
człowieku jest niedziela każdy chce odpocząć
WIN11
Ventura
#5
To było z cyklu: mądrości Talmudu.
Tak, czuję się zagrożony. Jeśli dziennie powstaje 15 tys wirusów, to znaczy, że mogę być zaatakowany przez 15 tys. najbardziej aktywnych szkodników.
polak900: Nie po to płacę za 24 h ochrony, by ktoś odpoczywał. Sprzedawca butów może odpocząć, muzealnik i fryzjer, ale nie firma antywirusowa. mam nie włczac kompa, bo oni chcą odpocząć? No, żarty Smile
#6
Mam nadzieje że zdajesz sobie sprawę z tego że żaden producent żadnego AV nie nadąży przygotowywać szczepionek na ów 15 tys wirusów Smile
#7
ha eset zaktualizowany i tak ci nie pomorze podobnie z resztą jak inne av, jedyna zero-day ochrona to Defense Wall
WIN11
Ventura
#8
Nie panikujcie aż tak Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#9
Zatem sobie odłącz kabelek od netu !
#10
Pabloss: jeśli żaden nie nadąży, to wcale nie oznacza, że ma nie próbować. Oddali niedzielę bez walki?! Dla mnie to niepoważne. Jutro będziecie jęczeć ( ija też), ze ESET czegoś tam nie widzi. Dla mnie kompromitacja.
#11
Spokojnie - aktualizacja będzie dzisiaj tylko później.
#12
Kompromitujesz to się ty, to tylko program antywirusowy człowieku ! Wrzuć na luz bo ci pikawa siądzie .
#13
VenomX: napisz sobiena kompie: do NIkesza się nie powinienem odzywać, bo on tego sobie nie życzy. Zrozumiałeś, czy musisz to zakuć?
#14
Kaspersky się aktualizował dziś o 12:10 Grin
Windows 7 + KIS 2010
#15
Wielkie mi haloo ! Ostatnia aktualizacja wczoraj, no i co z tego ? Avast! też ostatnią aktualizację zrobił wczoraj i jakoś nie mówię, że firma kpi ze mnie.
O jeja... To że nie masz dzisiaj aktualizacji to nie koniec świata... Jutro już dostaniesz nowe sygnaturki Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#16
Bo Kaspersky traktuje ludzi poważnie. Jestem pzrekonany, ze Symantec też się aktualizuje.
#17
To jest forumi będę się odzywał wtedy kiedy będę miał na to ochotę - zrozumiałeś ?
#18
Powtarzam - aktualizacja będzie dzisiaj, tylko później Smile
#19
VenomX:ucz się dzieciaku, bo tych studiów nie skończysz Smile
#20
MateusXz napisał(a):Wielkie mi haloo ! Ostatnia aktualizacja wczoraj, no i co z tego ? Avast! też ostatnią aktualizację zrobił wczoraj i jakoś nie mówię, że firma kpi ze mnie.
O jeja... To że nie masz dzisiaj aktualizacji to nie koniec świata... Jutro już dostaniesz nowe sygnaturki Smile


nigdy nie masz pewnej ochrony twórcy badziewia działają dużo szybciej, dlatego zainstaluj DW i masz przynajmniej pewność w 99,9% że unikniesz najnowszych zagrożeń
WIN11
Ventura


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości