SafeGroup

Pełna wersja: IObit Malware Fighter 2...i wersje kolejne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie,

Pojawiła się finalna wersja programu IObit Malware Fighter 2.
Jest to następca wersji 1.7.

Download:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#41;.exe

Zmiany
+ Lepszy, bardziej potężny silnik skanowania o większych możliwościach usuwania, ale pochłania mniej zasobów
+ Nowa generacja technologii w czasie rzeczywistym, chroni komputer w sposób spokojny i inteligentny
+ Nowe "Inteligentne One-Stop Rozwiązanie" pomaga rozwiązać problemy za pomocą jednego kliknięcia
+ Zupełnie nowy wygląd interfejsu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, możesz zobaczyć filmik z tą aplikacją w roli głównej.
Jeśli chodzi o wygląd, to chwała im za to, że nie upodobnił się tak bardzo do Win8 GUISmile
Jak Wam się sprawuje?

Mikołaj
Mikołaj...widzę, że masz szczególny sentyment do tego programu Smile Ale nie dziwię się, bo kiedy pokazały się wczesne wersje IObit Security 360 czyli jego poprzednika, to miałem spore nadzieje związane z tym programem. Wersja 2 w fazie beta, o której niedawno informowałeś była bardzo przyzwoita jeśli chodzi o kulturę pracy programu...skuteczności nie sprawdzałem poza skanowaniem, które było dość szybkie i raczej miło zaskakujące...pewnie, że to nie KPCD, ale i tak było w miarę OK. Poza tym zużycie zasobów bardzo sympatyczne, bo dwa procesy zajmowały w pamięci RAM nieco ponad 10-11 MB.
Na koniec pytanie...nie zauważyłem, żeby beta ograniczała jakieś funkcje, jak to było w wersji płatna/darmowa...jak tutaj to wygląda?
Witaj Ichito,

Dokładnie, nie obciąża systemu. Jeśli chodzi netbooki, czy inne atomy, rewelacjaSmile Używam tego jako skaner na żądanie. Jeśli chodzi o aktywne moduły, to wygląda to tak:
Jedyny minus jest taki, że zmusza nas do zainstalowania ASC 6 oraz Smart Defrag 2. Jeśli nie wyrazimy zgody zawsze będzie wyświetlał komunikaty o o 2 problemach do naprawienia. Jest to trochę wkurzające.

Pozdrawiam

Mikołaj
Tragedia ...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To fakt, lecz gwoli wyjaśnienia, zamieściłeś zdjęcie z wersji 1.7, a nie 2Wink
Wątpię żeby wersja 1.7 różniła się od wersji 2 jeśli chodzi o skuteczność
Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Link prowadzi do 1.7

edit: zaraz będzie ver 2.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


IObit Malware Fighter 2 - 112/6058 (1,84%)
To w końcu jaką ma wykrywalność ten program lipa totalna czy wart uwagi?.
Jak myślisz ? Zadowala Cię wykrywalność na poziomie 2% ?
tobster napisał(a):Link prowadzi do 1.7

Dzięki, już poprawiłem.
Słaba skuteczność, ale z 2 wykrytych zagrożeń na 112 to ładny progres.
1,84%?
W takim razie z całą pewnością zainstaluję owy program na swoim komputerze. Od razu będę się czuć bezpieczniej. Wink
Czy faktycznie jest aż tak źle? Posiadam ten program i faktycznie skanuję raz na tydzień to nigdy nic nie znajduje, system czysty czy może słaba wykrywalność?
IMF w wersji czwartej, doczeka się wreszcie, dodatkowego silnika skanującego od BitDefender! Według mnie to bardzo dobre posunięcie ze strony IObit.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tibu 11



Jak jest z bazą definicji virusów ? (tzn jest opóźniona o kilka godzin - dni ?)

Czy te klucze z Twojego konkursu będą działać na tą wersję ?
11

Każdy "third-party" producent, używający silnika BD otrzymuje aktualizacje później ok 15-30 min. później od użytkowników  produktów BD.
Tak i nie. Tak, klucze z konkursu będą działać z Iobit Malware Fighter 4. Nie nie będzie działać z silnikiem BD. Smile
Producent ogłosił sondę, gdzie możemy zagłosować, i wybrać tę skórkę, która ma się znaleźć w finalnej wersji.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

można zagłosować.

Pierwsza propozycja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Druga propozycja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Trzecia propozycja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tak się zastanawiam Iobit Malware Fighter korzysta z know how Emsi?
Nie. A po czym tak wnioskujesz?
Po twojej aktywności Smile Nie wiem czemu wychodziłem z założenia że twoją domeną jest tylko Emsi i jak obserwowałem w tym temacie twoją aktywność myślałem że to jakoś połączone jest Smile
Moja główną domeną jest Emsi, ale tutaj na forum, również wypowiadam się prywatnie wszędzie tam gdzie nie jest mowa o produktach od Emsi. Smile
Stron: 1 2