SafeGroup

Pełna wersja: pomoc przy logach...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,
potrzebuje osoby, która zna się na rzeczy. chodzi mi o sprawdzenie logów. od jakiegoś czasu komputer nie chodzi jak powinien. nie ma sensu się rozwodzić nad tematem dłużej, w skrócie nie da się zabić procesu zawieszonego programu jak już się go zabije ginie pasek start i inne komponenty windowsa przy czym proces explorer.exe jest cały czas w użyciu. skanowałem pc cis oraz Malwarebytes Anti-Malware. próbowałem robić co w mojej mocy. użyłem ccleaner, wise registry cleaner. system nie dawno instalowany a bardzo długo się wyłącza, nie wiem nawet czy się wyłącza bo po kilkudziesięciu minutach tracę cierpliwość i wyłączam przyciskiem... dodam, że nie miałem tego problemu wcześniej. przed formatem używałem zamiast cis''a kingsoft i było wszystko w porządku. czy to może być wina comodo? czy może jednak infekcja. formatować komputer po miesiącu pracy... paranoja. czekam, może ktoś będzie mógł pomoc. pozdrawiam



Logi:
otl

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


extras

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W trybie awaryjnym z tego samego konta w własne opcje skanowania skrypt wklej i wykonaj:

Kod:
:OTL
O4 - Startup: C:\Documents and Settings\Dominik\Menu Start\Programy\Autostart\AutorunsDisabled [2013-05-10 16:54:48 | 000,000,000 | -H-D | M]
O6 - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoDriveAutoRun = 67108863
O6 - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoDriveTypeAutoRun = 323
O6 - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\System: VerboseStatus = 0
O6 - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\System: SynchronousUserGroupPolicy = 0
O6 - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\System: SynchronousMachineGroupPolicy = 0
O7 - HKU\.DEFAULT\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoDriveTypeAutoRun = 323
O7 - HKU\.DEFAULT\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoDriveAutoRun = 67108863
O7 - HKU\S-1-5-18\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoDriveTypeAutoRun = 323
O7 - HKU\S-1-5-18\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoDriveAutoRun = 67108863
O7 - HKU\S-1-5-19\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoDriveTypeAutoRun = 145
O7 - HKU\S-1-5-20\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoDriveTypeAutoRun = 145
O7 - HKU\S-1-5-21-1801674531-57989841-725345543-1003\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoDriveTypeAutoRun = 221
O7 - HKU\S-1-5-21-1801674531-57989841-725345543-1003\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoLowDiskSpaceChecks = 1
O7 - HKU\S-1-5-21-1801674531-57989841-725345543-1003\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoDriveAutoRun = 67108863
O24 - Desktop Components:AutorunsDisabled () -

:Commands
[EMPTYTEMP]


Następnie uruchom OTLponownie i kliknij Skanuj . Przedstaw nowy log OTL

Jeśli problem nadal będzie,odinstaluj Comodoi Anvioftw celu weryfikacji czy to nie po ich stronie jest problem.
wkleiłem to co napisałeś i ponowny skan dał takie logi.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy sytuacja się poprawiła ?
jak na razie, żeby nie zapeszyć ale chyba tak. jak coś to będę jeszcze pisał, dzięki Beer
Ok Smile
no niestety za wcześnie pochwaliłem kompa... nie działa stabilnie. zawiesza np po podłączeniu pendrive''a. zrobię tak jak napisałeś, usunę jeden z tych programów, comodo na razie zostawię, zobaczymy może to on był winowajcą, oby.