SafeGroup

Pełna wersja: Telefon, jaki? jakieś pomysły? około 900zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Wszystkich chętnych pomóc mi. Tak więc stoję przed wyborem telefonu. Zakup najlepiej do około 900 zł, Nowy, Android, WP też może być..
Miałem kilka typów na jednym i drugim systemie więc jestem otwarty na propozycjeSmile

Bardzo dziękuje z góry za pomocLol

ktośtam

Podaj może swoje typy będzie nieco łatwiej.
BTW - przenoszę do odpowiedniego działu.
Okej, dzięki za przeniesienie. Tak myślałem że może nie tu ale pewien do końca nie byłemTongue

Tak więc Android to samsung sIII mini / samsung sII plus / Sony xperia L
WP lumia 620,625 ... 720 też fajna ale strasznie cena skacze Grin

To jest to co mi wpadło w oko.

ktośtam

Jeżeli to Twój pierwszy smartfon, to bierz Lumię, bo Android na budżetówkach to pomyłka - chyba, że nie boisz się zabawy z rootem i wgrywaniem custom rom-ów.
Pisz PW do lukasamd, bo wiem, że miał Lumię 720 na sprzedaż w dobrej cenie.
nieeee to nie jest pierwszy smartfon Smile
też myślałem nad lumia ale WP ma parę denerwujących rzeczy;
Napiszę w wolnym czasie dzięki
No i czekam na dalsze propozycje Wink
A może być lekko używany?
Jeśli tylko nowy, to nie ma innej opcji jak Moto G (do kupienia na Amazonie), za którą łącznie zapłacisz około 750zł.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ktośtam

Może warto też rozważyć zakup używanego Galaxy Nexus albo SGS3?
Tu masz nowy GNex za 999 PLN:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a używane kupisz za ~600 PLN.


Dodano: 27 gru 2013, 18:00

Tu masz jeszcze LG Nexus 4:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Dorzucasz 100zł i na Allegro spokojnie znajdziesz N4 w dobrym stanie.
Polecam tak zrobić, bo to znacznie wyższa półka wydajnościowa niż GNex czy SGS3, przez co wystarczy na dłużej.

Poza tym.. jest piękny Grin
lukasamd napisał(a):Dorzucasz 100zł i na Allegro spokojnie znajdziesz N4 w dobrym stanie.
Polecam tak zrobić, bo to znacznie wyższa półka wydajnościowa niż GNex czy SGS3, przez co wystarczy na dłużej.

Poza tym.. jest piękny Grin

Piwo dla Ciebie Beer
dzięki za propozycje Smile

jeszcze nikt nie zaproponował nic na innej platformie niż Android Grin

co do Nexusa 4 wszystko pięknie ładnie ale nie ma slotu na karty pamięci :/ (o ile dobrze pamiętam) a to jest duży minus

no i ogólnie staram się unikać allegro, wolał bym wejść do sklepu i kupić bezpośrednio

Dzięki za obecne wypowiedzi Wink
Z nowych do 900zł Moto G jest absolutnym numer 1. Szkoda tylko, że niestety nie można go przetestować w Polsce. To zasługa tego, że mamy tak mocną pozycję na świecie Cool
Ale ja bym zaryzykował. Jest masa testów w internecie, poczytaj wszystkie dokładnie.

Co do Androida... Sam napisałeś, że WP nie do końca Ci pasuje. Jeśli nie WP, to pozostaje Android. No chyba że ajajajOS albo system od Mozilli ;P
Jak Android to tylko Nexus.

Eugeniusz

Myślę że w tej cenie trafisz na elegancką i stylową Lumię. 820 na pewno w tej cenie się trafi, może 920?
Również polecam Moto G! Ekran bajka i dosyć długo trzyma na baterii (net cały dzień + gps co jakiś czas w trasie w celu sprawdzenia lokalizacji to nie problem Wink )

Do tego update do 4.4.2 jest już w Stanach, niedługo (najpóźniej w styczniu) ma pojawić się w europie.

Swoją Motkę kupywałem poprzez Amazon.co.uk, gdzie przesyłka + transport (darmowy) wyniosły niecałe 850zł.
Na amerykańskim Amazonie wychodzi taniej.
Na Allegro jeszcze taniej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tylko zauważ, że większość to wersje z 8GB pamięci Smile
Właśnie, zapomniałem dodać że za niecałe 850 brałem wersję 16GB.
Witaj! Ja mogę polecić smartphone Kruger & Matz Live na Androidzie. Sam posiadam wersję Black KM0403. Cena to trochę powyżej 600 zł. Więcej informacji znajdziesz na forum.android.com.pl.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki za liczne odpowiedzi w moim temacie Smile

Powoli sprawdzam wszystkie propozycje, może niedługo będzie ta ostateczna decyzja Wink

Jeszcze raz wielkie dzięki !

No i czekam na dalsze jeśli Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł.

Pozdrawiam