Telefon, jaki? jakieś pomysły? około 900zł
#1
Witam Wszystkich chętnych pomóc mi. Tak więc stoję przed wyborem telefonu. Zakup najlepiej do około 900 zł, Nowy, Android, WP też może być..
Miałem kilka typów na jednym i drugim systemie więc jestem otwarty na propozycjeSmile

Bardzo dziękuje z góry za pomocLol
Odpowiedz
#2
Podaj może swoje typy będzie nieco łatwiej.
BTW - przenoszę do odpowiedniego działu.
Odpowiedz
#3
Okej, dzięki za przeniesienie. Tak myślałem że może nie tu ale pewien do końca nie byłemTongue

Tak więc Android to samsung sIII mini / samsung sII plus / Sony xperia L
WP lumia 620,625 ... 720 też fajna ale strasznie cena skacze Grin

To jest to co mi wpadło w oko.
Odpowiedz
#4
Jeżeli to Twój pierwszy smartfon, to bierz Lumię, bo Android na budżetówkach to pomyłka - chyba, że nie boisz się zabawy z rootem i wgrywaniem custom rom-ów.
Pisz PW do lukasamd, bo wiem, że miał Lumię 720 na sprzedaż w dobrej cenie.
Odpowiedz
#5
nieeee to nie jest pierwszy smartfon Smile
też myślałem nad lumia ale WP ma parę denerwujących rzeczy;
Napiszę w wolnym czasie dzięki
No i czekam na dalsze propozycje Wink
Odpowiedz
#6
A może być lekko używany?
Jeśli tylko nowy, to nie ma innej opcji jak Moto G (do kupienia na Amazonie), za którą łącznie zapłacisz około 750zł.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
Może warto też rozważyć zakup używanego Galaxy Nexus albo SGS3?
Tu masz nowy GNex za 999 PLN:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a używane kupisz za ~600 PLN.


Dodano: 27 gru 2013, 18:00

Tu masz jeszcze LG Nexus 4:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
Dorzucasz 100zł i na Allegro spokojnie znajdziesz N4 w dobrym stanie.
Polecam tak zrobić, bo to znacznie wyższa półka wydajnościowa niż GNex czy SGS3, przez co wystarczy na dłużej.

Poza tym.. jest piękny Grin
Odpowiedz
#9
lukasamd napisał(a):Dorzucasz 100zł i na Allegro spokojnie znajdziesz N4 w dobrym stanie.
Polecam tak zrobić, bo to znacznie wyższa półka wydajnościowa niż GNex czy SGS3, przez co wystarczy na dłużej.

Poza tym.. jest piękny Grin

Piwo dla Ciebie Beer
Odpowiedz
#10
dzięki za propozycje Smile

jeszcze nikt nie zaproponował nic na innej platformie niż Android Grin

co do Nexusa 4 wszystko pięknie ładnie ale nie ma slotu na karty pamięci :/ (o ile dobrze pamiętam) a to jest duży minus

no i ogólnie staram się unikać allegro, wolał bym wejść do sklepu i kupić bezpośrednio

Dzięki za obecne wypowiedzi Wink
Odpowiedz
#11
Z nowych do 900zł Moto G jest absolutnym numer 1. Szkoda tylko, że niestety nie można go przetestować w Polsce. To zasługa tego, że mamy tak mocną pozycję na świecie Cool
Ale ja bym zaryzykował. Jest masa testów w internecie, poczytaj wszystkie dokładnie.

Co do Androida... Sam napisałeś, że WP nie do końca Ci pasuje. Jeśli nie WP, to pozostaje Android. No chyba że ajajajOS albo system od Mozilli ;P
Odpowiedz
#12
Jak Android to tylko Nexus.
Odpowiedz
#13
Myślę że w tej cenie trafisz na elegancką i stylową Lumię. 820 na pewno w tej cenie się trafi, może 920?
Odpowiedz
#14
Również polecam Moto G! Ekran bajka i dosyć długo trzyma na baterii (net cały dzień + gps co jakiś czas w trasie w celu sprawdzenia lokalizacji to nie problem Wink )

Do tego update do 4.4.2 jest już w Stanach, niedługo (najpóźniej w styczniu) ma pojawić się w europie.

Swoją Motkę kupywałem poprzez Amazon.co.uk, gdzie przesyłka + transport (darmowy) wyniosły niecałe 850zł.
Webroot SA Antivirus & SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#15
Na amerykańskim Amazonie wychodzi taniej.
Odpowiedz
#16
Na Allegro jeszcze taniej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#17
Tylko zauważ, że większość to wersje z 8GB pamięci Smile
Odpowiedz
#18
Właśnie, zapomniałem dodać że za niecałe 850 brałem wersję 16GB.
Webroot SA Antivirus & SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#19
Witaj! Ja mogę polecić smartphone Kruger & Matz Live na Androidzie. Sam posiadam wersję Black KM0403. Cena to trochę powyżej 600 zł. Więcej informacji znajdziesz na forum.android.com.pl.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#20
Dzięki za liczne odpowiedzi w moim temacie Smile

Powoli sprawdzam wszystkie propozycje, może niedługo będzie ta ostateczna decyzja Wink

Jeszcze raz wielkie dzięki !

No i czekam na dalsze jeśli Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości