SafeGroup

Pełna wersja: Avira S S ZAFRIKO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

lunaticdreams

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


czekając na decyzję Serafina pozwoliłemsobie ot tak odświętnie link do legalnej(w nie tylko mojej opinii)
wersji Avirki Premium
2009/04/avira-premium-security-suite-9-na-6.html
czy promocja obowiązuje tyko dzisiaj?
Klucz pasuje do Premium jakby co Smile

lunaticdreams

Plati napisał(a):czy promocja obowiązuje tyko dzisiaj?

nie,wypełnij wszystko i klucz dostaniesz na meila,a wykorzystasz kiedy zechcesz,oczywiście masz na to 6 miechów od dnoa dostania klucza
lunaticdreams napisał(a):klucz dostaniesz na meila,a wykorzystasz kiedy zechcesz


Guzik prawda. Jeśli dziś się dostanie klucz to licencja liczy się od dzisiaj. Owszem można go zainstalować w dowolnym terminie ale to już nie będzie 180 dni, tylko odpowiednio mniej.

lunaticdreams

Napisałem przecież..........................
lunaticdreams napisał(a):Napisałem przecież..........................


Zedytowałeś posta jak ja już napisałem o tym Smile

lunaticdreams

Cicho bo ktoś jeszcze usłyszy
dzięki za info! Grin
a ja chyba nie skorzystam bo nie wiem gdzie jest HBEDV.KEY

Edit: ale ja jestem ślepy!! Grin
Promocja promocją, ale zeby byc fair nalezy wspomniec, że jest ona przeznaczona/legalna tylko dla czytelnikow czasopisma PC Advisor .
[Obrazek: logo_pcadvisor.jpg]
cyt.
Cytat:
6 month full version trial of Avira Premium Security Suite.
This promotion is exclusively for the readers of PC Advisor.
Zawsze można powiedzieć że gazetkę się wyrzuciło Grin

Jurek

Ten temat był już wałkowany a najbardziej mnie się za to dostało, choć nie ja to rozpocząłem. Promocja jest w pełni legalna tylko dla czytelników (powinno raczej pisać posiadaczy czasopisma PC Advisor) Smile

Najlepiej usunąć ten temat i ewentualnie w dyskretny sposób dopisać link do tematu: Darmowe promocje Aviry Premium:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ja zostaje przy darmowej Avirze Personal i Outpoście firewallu z dożywotnią licencją. Nie muszę się martwić, że licencja się kiedyś skończy a ochrona jest bardzo skuteczna i funkcjonalna Grin
Jurek napisał(a):Ja zostaje przy darmowej Avirze Personal i Outpoście firewallu z dożywotnią licencją. Nie muszę się martwić, że licencja się kiedyś skończy a ochrona jest bardzo skuteczna i funkcjonalna Grin


Jak wyżej (z Comodo), ja chcę trochę poleniuchować Smile

Jurek licencja na Avirę Personal się skończy, ale dopiero 1-07-2010 Smile
Jak podmienić klucz w Avirze? Obecnie też używam premium, ale licencja kończy mi się za miesiąc.

p!otr@$

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zablokowała mi właśnie strone premium
Otwierasz główne okno programu --> Help - Licencje Managment --> hbedv.key --> wyszukujesz nowy key, klikasz na niego 2 razy LPM --> zatwierdzasz i gotowe Smile

p!otr@$ano zablokowała Smile
Dzięki! Tak właśnie próbowałem, ale zapomniałem że włączyłem parental control w comodo i przez to nie było reakcji i nie chciało działać Smile

Mi również blokuje :/
na tej stronie jest takie coś

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

kaspersky stronę otwiera blokuje tylko szkodliwy skrypt

lunaticdreams

Teraz ten temat niema najmniejszego sensu,

Ciekawi mnie jedno,podając bezpośredni link Creer usunął go.............rozumiem to doskonale.
a co w przypadku gdybym zrobił coś takiego,podał tego typu link który trzeba złożyć
np.
/2009/04/
po ukośniku macie wpisać "avira-premium-security-suite-9-na-6.html" bez cudzysłowia oczywiście

cóż linku nie podałem bezpośredniego,zobaczymy co na to modek
Stron: 1 2 3 4