Avira S S ZAFRIKO
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


czekając na decyzję Serafina pozwoliłemsobie ot tak odświętnie link do legalnej(w nie tylko mojej opinii)
wersji Avirki Premium
2009/04/avira-premium-security-suite-9-na-6.html
Odpowiedz
#2
czy promocja obowiązuje tyko dzisiaj?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Klucz pasuje do Premium jakby co Smile
Odpowiedz
#4
Plati napisał(a):czy promocja obowiązuje tyko dzisiaj?

nie,wypełnij wszystko i klucz dostaniesz na meila,a wykorzystasz kiedy zechcesz,oczywiście masz na to 6 miechów od dnoa dostania klucza
Odpowiedz
#5
lunaticdreams napisał(a):klucz dostaniesz na meila,a wykorzystasz kiedy zechcesz


Guzik prawda. Jeśli dziś się dostanie klucz to licencja liczy się od dzisiaj. Owszem można go zainstalować w dowolnym terminie ale to już nie będzie 180 dni, tylko odpowiednio mniej.
Odpowiedz
#6
Napisałem przecież..........................
Odpowiedz
#7
lunaticdreams napisał(a):Napisałem przecież..........................


Zedytowałeś posta jak ja już napisałem o tym Smile
Odpowiedz
#8
Cicho bo ktoś jeszcze usłyszy
Odpowiedz
#9
dzięki za info! Grin
Odpowiedz
#10
a ja chyba nie skorzystam bo nie wiem gdzie jest HBEDV.KEY

Edit: ale ja jestem ślepy!! Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
Promocja promocją, ale zeby byc fair nalezy wspomniec, że jest ona przeznaczona/legalna tylko dla czytelnikow czasopisma PC Advisor .
[Obrazek: logo_pcadvisor.jpg]
cyt.
Cytat:
6 month full version trial of Avira Premium Security Suite.
This promotion is exclusively for the readers of PC Advisor.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#12
Zawsze można powiedzieć że gazetkę się wyrzuciło Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
Ten temat był już wałkowany a najbardziej mnie się za to dostało, choć nie ja to rozpocząłem. Promocja jest w pełni legalna tylko dla czytelników (powinno raczej pisać posiadaczy czasopisma PC Advisor) Smile

Najlepiej usunąć ten temat i ewentualnie w dyskretny sposób dopisać link do tematu: Darmowe promocje Aviry Premium:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ja zostaje przy darmowej Avirze Personal i Outpoście firewallu z dożywotnią licencją. Nie muszę się martwić, że licencja się kiedyś skończy a ochrona jest bardzo skuteczna i funkcjonalna Grin
Odpowiedz
#14
Jurek napisał(a):Ja zostaje przy darmowej Avirze Personal i Outpoście firewallu z dożywotnią licencją. Nie muszę się martwić, że licencja się kiedyś skończy a ochrona jest bardzo skuteczna i funkcjonalna Grin


Jak wyżej (z Comodo), ja chcę trochę poleniuchować Smile

Jurek licencja na Avirę Personal się skończy, ale dopiero 1-07-2010 Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Jak podmienić klucz w Avirze? Obecnie też używam premium, ale licencja kończy mi się za miesiąc.
Odpowiedz
#16

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zablokowała mi właśnie strone premium
Odpowiedz
#17
Otwierasz główne okno programu --> Help - Licencje Managment --> hbedv.key --> wyszukujesz nowy key, klikasz na niego 2 razy LPM --> zatwierdzasz i gotowe Smile

p!otr@$ano zablokowała Smile
Odpowiedz
#18
Dzięki! Tak właśnie próbowałem, ale zapomniałem że włączyłem parental control w comodo i przez to nie było reakcji i nie chciało działać Smile

Mi również blokuje :/
Odpowiedz
#19
na tej stronie jest takie coś

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

kaspersky stronę otwiera blokuje tylko szkodliwy skrypt
Odpowiedz
#20
Teraz ten temat niema najmniejszego sensu,

Ciekawi mnie jedno,podając bezpośredni link Creer usunął go.............rozumiem to doskonale.
a co w przypadku gdybym zrobił coś takiego,podał tego typu link który trzeba złożyć
np.
/2009/04/
po ukośniku macie wpisać "avira-premium-security-suite-9-na-6.html" bez cudzysłowia oczywiście

cóż linku nie podałem bezpośredniego,zobaczymy co na to modek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości