SafeGroup

Pełna wersja: Co wybrać ???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System operacyjny:
XP PRO


Zastosowanie:
Dom


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Podzespoły bazowe komputera

Witam .

Panowie nazbierało mi się troche pełnych wersji pakietów do zabezpieczania i mam dylemat co zainstalowac bylo bezpiecznie i w miare lekki system??.

Posiadam: AVG is 2014,360 is,Emisofty ati malware pelna wersja,superatyspyware,zemana atilogger,adguard web filter wszstko pelne wersje.Macie Panowie jakieś propozycje co wybrać by optymalnie skonfigurować kompa.
AVG bym całkowicie odpuścił. ani skuteczny ani lekki , 360IS lekki i skuteczny bardziej niż AVG lecz ja nie mam zaufania do dalekiego wschodu, EAM bardzo skuteczny gorzej z lekkością, ale jest coraz lepiej i na Twoim miejscu pozostał bym własnie przy tym zabezpieczeniu ,jeśli zależy Ci rzeczywiście na doskonałej ochronie . Do tego bym dorzucił SpyShelter free jeśli korzystasz z bankowości elektronicznej , dodatki to już wedle uznania (np keyscrambler do przeglądarki) bądź Zemanę free, i Bitdefender traffic light, oraz Adblock-a.
Poniekąd zgadzam się z przedmówcą, jednakże jeżeli chcesz mieć lekko i bezpiecznie to polecam 360 IS. Kwestię zaufania pozostawiam Tobie.

Wysłane z mojej Nokii Lumii 625 za pomocą Tapatalk
ok dziekuję panowie za porady Smile.
Emsisoft Anti-malware + zemana atilogger + do przeglądarki Bitdefender traficlight + AdBlock i co 2 miesiące skan HitmanemPro Smile
Miszel03 bez AV.Emsisoft Anti-malwarezastąpi av??.
Emsi zastąpi Ci wszystko.Super soft.Popytaj jeszcze tylko jak i co w nim poustawiać
Sorgi napisał(a):Miszel03 bez AV.Emsisoft Anti-malwarezastąpi av??.


Przecież EAM to program AV ..... nie rozumiem,,,,
NA XP same "antywirusy" nie są już wystarczające...nie wiem na ile szczelny masz system pod kątem sieci i czy łączy się tylko to, co powinno...czy na pewno wyłączyłeś niepotrzebne procesy i usługi...a do tego izolacja/ograniczenia najbardziej newralgicznych i podatnych programów.
ok dziekuję Panowie za pomoc narazie postawiłem na Emisoft + firewall + adguard web +SpyShelter free.Na żądaniesuperatyspyware +MB.Porty pozamykane seconfig xp.Chyba wystarczy.
Sorgi napisał(a):ok dziekuję Panowie za pomoc narazie postawiłem na Emisoft + firewall + adguard web +SpyShelter free.Na żądaniesuperatyspyware +MB.Porty pozamykane seconfig xp.Chyba wystarczy.

Jaki firewall? Ja polecam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. z COMODO Firewall, będziesz musiał odinstalować spyshelter (dublowanie zabezpieczeń).COMODO Firewall też jest opcja do zamykania portów.
Superantispyware - Hmm z tego co wiem jest on nieskuteczny. Moja propozycja - Odinstaluj superantispyware, MBAM zostaw (jest dobry), Hitman pro dorzuć (skanowanie w chmurze wieloma silnikami). Adguard - Zostaw, jest ok
firewallto Privatefirewall 7.0 leciutki jest Smile.A Hitman pro to nie czasem płatny jest?