Co wybrać ???
#1
System operacyjny:
XP PRO


Zastosowanie:
Dom


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Podzespoły bazowe komputera

Witam .

Panowie nazbierało mi się troche pełnych wersji pakietów do zabezpieczania i mam dylemat co zainstalowac bylo bezpiecznie i w miare lekki system??.

Posiadam: AVG is 2014,360 is,Emisofty ati malware pelna wersja,superatyspyware,zemana atilogger,adguard web filter wszstko pelne wersje.Macie Panowie jakieś propozycje co wybrać by optymalnie skonfigurować kompa.
Odpowiedz
#2
AVG bym całkowicie odpuścił. ani skuteczny ani lekki , 360IS lekki i skuteczny bardziej niż AVG lecz ja nie mam zaufania do dalekiego wschodu, EAM bardzo skuteczny gorzej z lekkością, ale jest coraz lepiej i na Twoim miejscu pozostał bym własnie przy tym zabezpieczeniu ,jeśli zależy Ci rzeczywiście na doskonałej ochronie . Do tego bym dorzucił SpyShelter free jeśli korzystasz z bankowości elektronicznej , dodatki to już wedle uznania (np keyscrambler do przeglądarki) bądź Zemanę free, i Bitdefender traffic light, oraz Adblock-a.
Odpowiedz
#3
Poniekąd zgadzam się z przedmówcą, jednakże jeżeli chcesz mieć lekko i bezpiecznie to polecam 360 IS. Kwestię zaufania pozostawiam Tobie.

Wysłane z mojej Nokii Lumii 625 za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
ok dziekuję panowie za porady Smile.
Odpowiedz
#5
Emsisoft Anti-malware + zemana atilogger + do przeglądarki Bitdefender traficlight + AdBlock i co 2 miesiące skan HitmanemPro Smile
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#6
Miszel03 bez AV.Emsisoft Anti-malwarezastąpi av??.
Odpowiedz
#7
Emsi zastąpi Ci wszystko.Super soft.Popytaj jeszcze tylko jak i co w nim poustawiać
Immunet - PC Tools  Firewall Plus
Odpowiedz
#8
Sorgi napisał(a):Miszel03 bez AV.Emsisoft Anti-malwarezastąpi av??.


Przecież EAM to program AV ..... nie rozumiem,,,,
Odpowiedz
#9
NA XP same "antywirusy" nie są już wystarczające...nie wiem na ile szczelny masz system pod kątem sieci i czy łączy się tylko to, co powinno...czy na pewno wyłączyłeś niepotrzebne procesy i usługi...a do tego izolacja/ograniczenia najbardziej newralgicznych i podatnych programów.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#10
ok dziekuję Panowie za pomoc narazie postawiłem na Emisoft + firewall + adguard web +SpyShelter free.Na żądaniesuperatyspyware +MB.Porty pozamykane seconfig xp.Chyba wystarczy.
Odpowiedz
#11
Sorgi napisał(a):ok dziekuję Panowie za pomoc narazie postawiłem na Emisoft + firewall + adguard web +SpyShelter free.Na żądaniesuperatyspyware +MB.Porty pozamykane seconfig xp.Chyba wystarczy.

Jaki firewall? Ja polecam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. z COMODO Firewall, będziesz musiał odinstalować spyshelter (dublowanie zabezpieczeń).COMODO Firewall też jest opcja do zamykania portów.
Superantispyware - Hmm z tego co wiem jest on nieskuteczny. Moja propozycja - Odinstaluj superantispyware, MBAM zostaw (jest dobry), Hitman pro dorzuć (skanowanie w chmurze wieloma silnikami). Adguard - Zostaw, jest ok

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#12
firewallto Privatefirewall 7.0 leciutki jest Smile.A Hitman pro to nie czasem płatny jest?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości