SafeGroup

Pełna wersja: Tłumaczenia produktów COMODO na język polski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie.
W tym temacie możecie:
- Wskazywać błędy w tłumaczeniach,
- Pomagać mi w tłumaczeniu poszczególnych (zwrotów zdań itd...),
- Podawać sugestie.

Tworzę nowy temat, ponieważ to dotyczy wszystkich produktów COMODO.
Polskie tłumaczenie dla nowej wersji CMS jest gotowe w 100%.
Pliki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Sprawdźcie czy jest ok.

Tibu 11

jak miałem comodo to brakowało mi w nim jednej rzeczy : Gdy pobrałem plik to comodo nie pokazuje czy dany plik jest czysty czy też nie (jak byście dodali taką funkcje było by dobrze) bo np baidu , norton ... pokazują

brakuje jeszcze np : rozszerzenia do przeglądarek (1 osoba powie że dobrze jest i taki dodatek , zaś 2-gi będzie innego zdania)
Takiego jak ma np Avg. W dodatku Avg podoba mi się 2 rzeczy : blokuje reklamy i ..., można wyczyścić dane z przeglądarki

(zbc zrób aktualizacje chrome ... Smile )

Pomyślcie nad tym ...
Proste: Jak zaufany to po prostu antywirus nie pokazuje alertu i piaskownica też nie pokazuje. Plik nieznany = Alert piaskownicy. Plik szkodliwy = Alert antywirusa. Jest rozszerzenie Privdog (funkcje adblocka i ghostery) oraz webinspector. Posiadam COMODO Dragon, nie chrome, tu jest błędnie rozpoznawane.

Tibu 11

ok.privdog jest ale szkoda ze sie nie nazywa Comodo - taka moja osobista uwaga
To nie ma znaczenia Wink
Jak można przetłumaczyć: File Archivers ? Suspicious

Eugeniusz

Archiwizery plików

Czasami niektórzy nie powinni się brać za to, czego nie potrafią...
Eugeniusz napisał(a):Czasami niektórzy nie powinni się brać za to, czego nie potrafią...

Potrafię dobrze wykonywać pracę, ale jak u chyba każdego pojawiają się wątpliwości, np. jak to przetłumaczyć.
Proszę o pomoc w tłumaczeniu jakiś jednostek, nie całości. To trudna praca. Poprzedni tłumacz też czasami się pytał jak coś przetłumaczyć (na forum comodo), i to wcale nic złego.

Czasem lepiej nie powiedzieć jednego słowa za dużo...

Konto usunięte

zbc napisał(a):Czasem lepiej nie powiedzieć jednego słowa za dużo...

Popieram.
Chce, niech działa, zyskuje na tym społeczność.
Nikt nie jest idealny, czasami jest potrzebna pomoc i w sytuacjach, gdy wydaje się ona nie na miejscu (bo dla danej osoby to błahostka), mimo wszystko warto jej udzielić.
Narzekaniem nikogo do działania się nie zachęci tak więc... , dziękujemy Ci za to co robisz, rób to dalej Smile
Luzik Panowie i grabula na zgodę. Tłumaczenie programów (i ich częstych zawiłości w opcjach konfiguracyjnych itp.) to wbrew pozorom nie takie proste ajakże przydatne. Tym bardziej jeżeli ktoś robi to bezinteresownie to tym większy szacun.

Eugeniusz

Jesteście ekspozyturą Kominternu!!1

Sam pracowałem nad tłumaczeniem Online Armor, Mamutu, Emsisoft Anti-Malware (łącznie to będzie hmm 1500 linii w OA, 500 linii w Anti-Malware i z 800 linii Mamutu - łącznie 2800 linii tekstu), i o ile pamiętam, nigdy nie zapytałem nikogo o pomoc.

Nie mówię o przetłumaczeniu całej strony Emsisoftu. Ale za to akurat dostałem konkretną kasę.
Tłumaczenie CIS to ok. 7142 linii kodu.
Do tego Dragon, CMS...

Eugeniusz

zbc napisał(a):Tłumaczenie CIS to ok. 7142 linii kodu.
Do tego Dragon, CMS...
Wszystko tłumaczysz? Absolutnie wszystko?
Tak, na razie tylko ja...
zbc napisał(a):Jak można przetłumaczyć: File Archivers ? Suspicious
Kontekst: ‘File Archivers’ is a new file group name explained here:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zbc napisał(a):Tak, na razie tylko ja...

Nie wiesz co się stało z Morphiuszem? Kiedyś tłumaczyłem z nim CMS gdy było jeszcze w wersji beta. Ogólnie to on był odpowiedzialny za Comodo w Polsce Wink

Eugeniusz

zbc napisał(a):
zbc napisał(a):Jak można przetłumaczyć: File Archivers ? Suspicious
Kontekst: ‘File Archivers’ is a new file group name explained here:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Archiwizery plików to nowa nazwa grupy plików opisana tutaj:
Eugeniusz napisał(a):Archiwizery plików to nowa nazwa grupy plików opisana tutaj
Wiem..
To był tylko kontekst, który wskazywał jak to preztłumaczyć. Chodziło tylko o ‘File Archivers’ Wink
zbc, nie wprowadzaj w błąd, bo 7 tysięcy linijek kodu to przetłumaczył Skiff, a Ty obecnie odpowiadasz za aktualizacje tłumaczenia...
Stron: 1 2