SafeGroup

Pełna wersja: Gdy gram w diablo 3 na Lenovo y510p dłużej to łapie zwiechy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, od niedawna mam problem z freezami w diablo 3. Gdy gram dłużej w diablo 3 po jakimś czasie łapie freeza, zawięchę na parę sekund i wywala mnie z netu. Słychać taki dźwięk trrrr ale później wszystko wraca do normy. O co chodzi? Działam na laptopie Lenovo Y510P a system to Windows 7 x64 bity. To nie wina w internetu ani routera bo w innym mieście miałem ten sam problem.
Sprawdź temperatury. Najlepiej odpal grę i monitoruj je na bieżąco w trakcie Smile
Zaktualizowałeś sterowniki od grafiki? Miałem kiedyś podobny problem z CS:GO - po 30 minutach gry potrafiło wywalić BSOD''a bądź wyświetlić tylko czarny ekran. Nic więcej nie mogłem robić, pomagał tylko restart.
Temperaturę od grafiki sprawdziłem trochę nietypowym sposobem bo po prostu dałem rękę pod spód lapka i wcale nie był gorący. Sterowniki mam najnowsze. Czy problemem mogą być dwie karty graficzne dedykowane? SLI nvidia geforce 755gt

Eugeniusz

bit napisał(a):Temperaturę od grafiki sprawdziłem trochę nietypowym sposobem bo po prostu dałem rękę pod spód lapka i wcale nie był gorący. Sterowniki mam najnowsze. Czy problemem mogą być dwie karty graficzne dedykowane? SLI nvidia geforce 755gt
E nie, to nie jest dobry sposób. Plastik bardzo często nie ma bezpośredniego kontaktu np. z układem chłodzenia (właściwie w ogóle nie ma), więc taki test daje fałszywe wyniki.

Naprawdę, zainstaluj jakąś apkę do sprawdzania temperatury: Speedfan, Everest, SIW chyba też ma taką funkcję.
Everesta bym sobie odpuścił.

Ale wspominany Speedfan, ok.
Ja dołożę ci HWMonitor.