SafeGroup

Pełna wersja: Anvi AD Blocker Ultimate za darmo na rok
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:Anvi Ad Blocker jest narzędziem przeznaczonym do blokowania reklam i innego spamu podczas korzystania z internetu. Chroni komputer przed złośliwymi reklamami i phishingiem oraz poprawia prędkość wczytywania stron internetowych. Program stworzony został przez firmę AnviSoft i jest całkowicie darmowy.

Anvi Ad Blocker blokuje dostęp przed różnymi formami szkodliwych i niepotrzebnych treści (okna popup) i przed witrynami wyłudzającymi różne prywatne informacje użytkownika. Aplikacja oferuje szybki i czytelny interfejs oraz w celu prawidłowego funkcjonowania, nie wymaga dokonywania żadnych zmian w ustawieniach programu. Jest w pełni kompatybilny z niemal wszystkimi popularnymi przeglądarkami internetowymi – Google Chrome, Opera, Firefox i Internet Explorer.

Anvi Ad Blocker oferuje między innymi:
- skuteczną ochronę przed phishingiem i innymi reklamami podczas korzystania z przeglądarki internetowej,
- zabezpieczenie systemu przed złośliwym spamem, reklamami, banerami reklamowymi i innymi wyskakującymi oknami,
- automatyczną aktualizację bazy danych i pełne wsparcie online z producentem oprogramowania
- wykrywanie i usuwanie potencjalnych zagrożeń, podczas używania przeglądarki WWW.

Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Klucz ten sam dla wszystkich:
Kod:
OIQOG-DRHHG-AKHAF-AZSNS
Co lepsze Anvi Ad Blocker czy Adguard? Darmowa licencja dla Adguarda kończy się u mnie 16 kwietnia.
Witaj Kartom.

Co prawda, nie używam żadnego z nich, ale jeżeli miałbym wybrać to bym chyba wziął Adguard. Do mnie przemawia większe doświadczenie oraz wieksza baza reklam.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Dzięki. To się poczeka aż się zacznie kończyć licencja. Może coś tutaj ciekawego się znajdzie za darmo.
Anvi jest słabiutki do Polski, używałem chwilkę, nie zdał egzaminu (tylko było to z 3-4miechy temu, może już jest lepiej)
Właśnie zainstalowałem i na razie wyłączyłem AdBlock Plus w Google Chrome. Dam mu szansę.
Jak do tej pory jest nieźle.
Co prawda wolałem wygląd poprzedniej wersji, ale... o gustach się przecież nie rozmawia. Smile
Podczas obciążenia jak i w spoczynku pobiera mniej niż 50 MB pamięci RAM. Trochę zauważalnie spowalnia wczytywanie stron, może to przeboleję. Smile

Dedykowany instalator dla klucza:
Kod:
http://www31.zippyshare.com/v/20047831/file.html
Mogę to już potwierdzić.

Program Anvisoft AD Blocker Ultimate zostanie w pełni spolszczony, przez moją skromną osobę. Smile
Kolejna dobra informacja jest taka, że Anvi Ad Blocker będzie również w pełni darmowy.

Radzę śpieszyć się z rejestracją programu. Zostało tylko na tę chwilę 114 wolnych stanowisk na rejestrację klucza w swoim systemie.

Pozdrawiam,

Mikołaj

P.S. Ostatnie 55 wolnych stanowisk tylko zostało do aktywowania klucza.