Inne Anvi AD Blocker Ultimate za darmo na rok
#1
Cytat:Anvi Ad Blocker jest narzędziem przeznaczonym do blokowania reklam i innego spamu podczas korzystania z internetu. Chroni komputer przed złośliwymi reklamami i phishingiem oraz poprawia prędkość wczytywania stron internetowych. Program stworzony został przez firmę AnviSoft i jest całkowicie darmowy.

Anvi Ad Blocker blokuje dostęp przed różnymi formami szkodliwych i niepotrzebnych treści (okna popup) i przed witrynami wyłudzającymi różne prywatne informacje użytkownika. Aplikacja oferuje szybki i czytelny interfejs oraz w celu prawidłowego funkcjonowania, nie wymaga dokonywania żadnych zmian w ustawieniach programu. Jest w pełni kompatybilny z niemal wszystkimi popularnymi przeglądarkami internetowymi – Google Chrome, Opera, Firefox i Internet Explorer.

Anvi Ad Blocker oferuje między innymi:
- skuteczną ochronę przed phishingiem i innymi reklamami podczas korzystania z przeglądarki internetowej,
- zabezpieczenie systemu przed złośliwym spamem, reklamami, banerami reklamowymi i innymi wyskakującymi oknami,
- automatyczną aktualizację bazy danych i pełne wsparcie online z producentem oprogramowania
- wykrywanie i usuwanie potencjalnych zagrożeń, podczas używania przeglądarki WWW.

Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Klucz ten sam dla wszystkich:
Kod:
OIQOG-DRHHG-AKHAF-AZSNS
Odpowiedz
#2
Co lepsze Anvi Ad Blocker czy Adguard? Darmowa licencja dla Adguarda kończy się u mnie 16 kwietnia.
Odpowiedz
#3
Witaj Kartom.

Co prawda, nie używam żadnego z nich, ale jeżeli miałbym wybrać to bym chyba wziął Adguard. Do mnie przemawia większe doświadczenie oraz wieksza baza reklam.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Odpowiedz
#4
Dzięki. To się poczeka aż się zacznie kończyć licencja. Może coś tutaj ciekawego się znajdzie za darmo.
Odpowiedz
#5
Anvi jest słabiutki do Polski, używałem chwilkę, nie zdał egzaminu (tylko było to z 3-4miechy temu, może już jest lepiej)
Odpowiedz
#6
Właśnie zainstalowałem i na razie wyłączyłem AdBlock Plus w Google Chrome. Dam mu szansę.
Jak do tej pory jest nieźle.
Co prawda wolałem wygląd poprzedniej wersji, ale... o gustach się przecież nie rozmawia. Smile
Podczas obciążenia jak i w spoczynku pobiera mniej niż 50 MB pamięci RAM. Trochę zauważalnie spowalnia wczytywanie stron, może to przeboleję. Smile

Dedykowany instalator dla klucza:
Kod:
http://www31.zippyshare.com/v/20047831/file.html
Odpowiedz
#7
Mogę to już potwierdzić.

Program Anvisoft AD Blocker Ultimate zostanie w pełni spolszczony, przez moją skromną osobę. Smile
Kolejna dobra informacja jest taka, że Anvi Ad Blocker będzie również w pełni darmowy.

Radzę śpieszyć się z rejestracją programu. Zostało tylko na tę chwilę 114 wolnych stanowisk na rejestrację klucza w swoim systemie.

Pozdrawiam,

Mikołaj

P.S. Ostatnie 55 wolnych stanowisk tylko zostało do aktywowania klucza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości