SafeGroup

Pełna wersja: Safegroup rośnie w siłę :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Tibu 11

Safegroup na Fejsie !!

Panowie szukam osób do prowadzenia tego profilu. (konto już jest)

Zainteresowany ? Pisz na PW.

Eugeniusz

To też było. Nie sprawdziło się.
Ale lajka za ten post daję Craze

Tibu 11

Tym razem będzie inaczej Smile

Dzięki

Tibu 11

Mogę zapraszać 1000 (i więcej) osób klikając (lubie to) chodzi o osoby , a w miarę czasu sami będa klikać ,,lubie to,,.Wiadomo początki zą bardzo trudne ale dało by się rady

Tibu 11

Widziałem na jakiś profilu : KONKURS ZA ,,polubienie to,, jest do wygrania koszulka klubowa,, a w naszym wykonaniu ... do wygrania np 10 key Advanced SystemCare8.0.3.614 , nie mówię że w ciągu 2 dni mielibyśmy 10000 osób

Eugeniusz

Wolelibyśmy, żeby profil na FB był autoryzowany, to znaczy był prowadzony przez kogoś z redakcji. Co ja mówię, poprzedni profil był automatyczny, wrzucane były nowe tematy. Generalnie można to zautomatyzować i człowiek jest zbyteczny...

Eugeniusz

Geniusz napisał(a):koszulka klubowa
O, koszulka Safegroup. To coś konkretnego Smile

Tibu 11

no wiesz mógłbym i ja tez prowadzić Smile (czasu mam i to bardzo dużo ...)
W przeszłości na naszym forum była sekcja AVG oraz Pandy.
Jeżeli chodzi o Emsisoft, jedyne oficjalne wsparcie po polsku, jest na forum Emsisoft - support.emsisoft.com. Nie planuję tworzenia nowej sekcji, specjalnie dla Emsisoft. Taka jest polityka firmy.
Eugeniusz napisał(a):
Geniusz napisał(a):koszulka klubowa
O, koszulka Safegroup. To coś konkretnego Smile

A właśnie macie możliwości wykonania czegoś takiego ??
Szczerze zainteresował bym się jakimś T-Shirt, w rozsądnej cenie.
Kupujesz najtańszą koszulkę, idziesz do drukarni, prosisz by nadrukowali napis (niektóre oferują takie usługi) i masz koszulkę safegroup Wink
hivonzooo napisał(a):Kupujesz najtańszą koszulkę, idziesz do drukarni, prosisz by nadrukowali napis (niektóre oferują takie usługi) i masz koszulkę safegroup Wink

Po pierwsze to muszę mieć zezwolenie, administracji, by mogli mi udostępnić logo. To nie jest w cale tak chop siup, jezli robimy to zgodnie z prawem. Kolejna sprawa, to potrzebował bym dokładnie taki ładny napis i z logiem, by wyglądało to dokładnie tak samo na koszulce.
Paaaanie, musiałbym sobie hasło na FB przypomnieć Smile

Tibu 11

dolar444 napisał(a):
hivonzooo napisał(a):Kupujesz najtańszą koszulkę, idziesz do drukarni, prosisz by nadrukowali napis (niektóre oferują takie usługi) i masz koszulkę safegroup Wink

Po pierwsze to muszę mieć zezwolenie, administracji, by mogli mi udostępnić logo. To nie jest w cale tak chop siup, jezli robimy to zgodnie z prawem. Kolejna sprawa, to potrzebował bym dokładnie taki ładny napis i z logiem, by wyglądało to dokładnie tak samo na koszulce.


klikasz w start narzędzie wycinania zaznaczasz logo i napis drukujesz go na kartce idziesz z kartką do drukarni i masz na podkoszulku czy na czymś innym (jednak musisz mieć zgodę admina forum)
Geniusz napisał(a):klikasz w start narzędzie wycinania zaznaczasz logo i napis drukujesz go na kartce idziesz z kartką do drukarni
Pełna profeska widzę Wink

Tibu 11

no chyba że umie rysować jak Picasso to sobie narysuje logo i napisze safegroup.pl Grin