Safegroup rośnie w siłę :)
#1
Safegroup na Fejsie !!

Panowie szukam osób do prowadzenia tego profilu. (konto już jest)

Zainteresowany ? Pisz na PW.
Odpowiedz
#2
To też było. Nie sprawdziło się.
Ale lajka za ten post daję Craze
Odpowiedz
#3
Tym razem będzie inaczej Smile

Dzięki
Odpowiedz
#4
Mogę zapraszać 1000 (i więcej) osób klikając (lubie to) chodzi o osoby , a w miarę czasu sami będa klikać ,,lubie to,,.Wiadomo początki zą bardzo trudne ale dało by się rady
Odpowiedz
#5
Widziałem na jakiś profilu : KONKURS ZA ,,polubienie to,, jest do wygrania koszulka klubowa,, a w naszym wykonaniu ... do wygrania np 10 key Advanced SystemCare8.0.3.614 , nie mówię że w ciągu 2 dni mielibyśmy 10000 osób
Odpowiedz
#6
Wolelibyśmy, żeby profil na FB był autoryzowany, to znaczy był prowadzony przez kogoś z redakcji. Co ja mówię, poprzedni profil był automatyczny, wrzucane były nowe tematy. Generalnie można to zautomatyzować i człowiek jest zbyteczny...
Odpowiedz
#7
Geniusz napisał(a):koszulka klubowa
O, koszulka Safegroup. To coś konkretnego Smile
Odpowiedz
#8
no wiesz mógłbym i ja tez prowadzić Smile (czasu mam i to bardzo dużo ...)
Odpowiedz
#9
W przeszłości na naszym forum była sekcja AVG oraz Pandy.
Jeżeli chodzi o Emsisoft, jedyne oficjalne wsparcie po polsku, jest na forum Emsisoft - support.emsisoft.com. Nie planuję tworzenia nowej sekcji, specjalnie dla Emsisoft. Taka jest polityka firmy.
Odpowiedz
#10
Eugeniusz napisał(a):
Geniusz napisał(a):koszulka klubowa
O, koszulka Safegroup. To coś konkretnego Smile

A właśnie macie możliwości wykonania czegoś takiego ??
Szczerze zainteresował bym się jakimś T-Shirt, w rozsądnej cenie.
Odpowiedz
#11
Kupujesz najtańszą koszulkę, idziesz do drukarni, prosisz by nadrukowali napis (niektóre oferują takie usługi) i masz koszulkę safegroup Wink
Odpowiedz
#12
hivonzooo napisał(a):Kupujesz najtańszą koszulkę, idziesz do drukarni, prosisz by nadrukowali napis (niektóre oferują takie usługi) i masz koszulkę safegroup Wink

Po pierwsze to muszę mieć zezwolenie, administracji, by mogli mi udostępnić logo. To nie jest w cale tak chop siup, jezli robimy to zgodnie z prawem. Kolejna sprawa, to potrzebował bym dokładnie taki ładny napis i z logiem, by wyglądało to dokładnie tak samo na koszulce.
Odpowiedz
#13
Paaaanie, musiałbym sobie hasło na FB przypomnieć Smile
Odpowiedz
#14
dolar444 napisał(a):
hivonzooo napisał(a):Kupujesz najtańszą koszulkę, idziesz do drukarni, prosisz by nadrukowali napis (niektóre oferują takie usługi) i masz koszulkę safegroup Wink

Po pierwsze to muszę mieć zezwolenie, administracji, by mogli mi udostępnić logo. To nie jest w cale tak chop siup, jezli robimy to zgodnie z prawem. Kolejna sprawa, to potrzebował bym dokładnie taki ładny napis i z logiem, by wyglądało to dokładnie tak samo na koszulce.


klikasz w start narzędzie wycinania zaznaczasz logo i napis drukujesz go na kartce idziesz z kartką do drukarni i masz na podkoszulku czy na czymś innym (jednak musisz mieć zgodę admina forum)
Odpowiedz
#15
Geniusz napisał(a):klikasz w start narzędzie wycinania zaznaczasz logo i napis drukujesz go na kartce idziesz z kartką do drukarni
Pełna profeska widzę Wink
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#16
no chyba że umie rysować jak Picasso to sobie narysuje logo i napisze safegroup.pl Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości