SafeGroup

Pełna wersja: Tiranium Internet Security na Emsisoft Internet Security
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jak w temacie. Interesuje mnie każda możliwa licencja na Emsisoft, nawet 3 miesięczna.

Tibu 11

Łatwo jest dostać key na 3 miechy doEmsisoft Internet Security niż doTiranium Internet Security.

(sam szukałem key doTiranium Internet Security i nie znalazłem - nawet na chomikuj czy torrentach nie ma)

Mnieinteresuje key na 3 (lub więcej) miechy tylko do Tiranium Internet Security.
A masz do Emsisoft? Posiadam klucz na 6 miesięcy.

Tibu 11

Emsisoftu nie mam ale na pewno znajdziesz legalny klucz (piracki tak samo Grin)

Zaraz luknę za kluczem
Posiadam klucz do EIS, ale nie zamienię go na Tiranium Internet Security..
Co do pirackich kluczy... raz wprowadziłem do EAM klucz z jakiejś strony, zadziałał, ale po dniu nagle przestał działać Tongue

Tibu 11

Eis i Windows praktycznie blokują wszystkie pirackie key , ale jeżeli aktywujemy aktywatorem eis to będziemy miec licke na 1 rok.
Geniusz napisał(a):Eis i Windows praktycznie blokują wszystkie pirackie key , ale jeżeli aktywujemy aktywatorem eis to będziemy miec licke na 1 rok.

A Ty głośno wyrażasz swoją opinię, czy promujesz piractwo komputerowe? Tongue

Tibu 11

nie proponuje ale mówie jak jest
Witam mam klucz do Panda Global Protection 2015 PL, klucz jest nie wykorzystany do końca października 2015 a więc jeszcze ponad 10 miesięcy , sam korzystam z wersji Internet Security 2015 i powiem tylko tyle szok, oddam ten klucz ale za legalny klucz promocji do TuneUP Utilities 2013 PL
Podbijam, interesowałby mnie też kluczyk na Emsisoft Anti Malware.
Witaj,

Odezwij się do mnie. Przygotuję ofertę dla Ciebie.

Pozdrawiam,

Mikołaj