Zamienię Tiranium Internet Security na Emsisoft Internet Security
#1
Witam, jak w temacie. Interesuje mnie każda możliwa licencja na Emsisoft, nawet 3 miesięczna.
Odpowiedz
#2
Łatwo jest dostać key na 3 miechy doEmsisoft Internet Security niż doTiranium Internet Security.

(sam szukałem key doTiranium Internet Security i nie znalazłem - nawet na chomikuj czy torrentach nie ma)

Mnieinteresuje key na 3 (lub więcej) miechy tylko do Tiranium Internet Security.
Odpowiedz
#3
A masz do Emsisoft? Posiadam klucz na 6 miesięcy.
Odpowiedz
#4
Emsisoftu nie mam ale na pewno znajdziesz legalny klucz (piracki tak samo Grin)

Zaraz luknę za kluczem
Odpowiedz
#5
Posiadam klucz do EIS, ale nie zamienię go na Tiranium Internet Security..
Co do pirackich kluczy... raz wprowadziłem do EAM klucz z jakiejś strony, zadziałał, ale po dniu nagle przestał działać Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
Eis i Windows praktycznie blokują wszystkie pirackie key , ale jeżeli aktywujemy aktywatorem eis to będziemy miec licke na 1 rok.
Odpowiedz
#7
Geniusz napisał(a):Eis i Windows praktycznie blokują wszystkie pirackie key , ale jeżeli aktywujemy aktywatorem eis to będziemy miec licke na 1 rok.

A Ty głośno wyrażasz swoją opinię, czy promujesz piractwo komputerowe? Tongue
Odpowiedz
#8
nie proponuje ale mówie jak jest
Odpowiedz
#9
Witam mam klucz do Panda Global Protection 2015 PL, klucz jest nie wykorzystany do końca października 2015 a więc jeszcze ponad 10 miesięcy , sam korzystam z wersji Internet Security 2015 i powiem tylko tyle szok, oddam ten klucz ale za legalny klucz promocji do TuneUP Utilities 2013 PL
Odpowiedz
#10
Podbijam, interesowałby mnie też kluczyk na Emsisoft Anti Malware.
Odpowiedz
#11
Witaj,

Odezwij się do mnie. Przygotuję ofertę dla Ciebie.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości