SafeGroup

Pełna wersja: Jaki płatny antywirus na androida 4.4.4 cyanogenmod 11?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć jaki płatny antywirus polecicie dla androida 4.4.4 cyanogenmod? Jakie wypadają w testach najlepiej albo Waszym zdaniem który wybrać?

Tibu 11

Siemka,

Według mnie to czołówka:

1. Bitdefender
2. Eset
3. Norton
4. Kaspersky

* Wybrałbym Eseta.
Na Androida nie jest potrzebny żaden antywirus, lepiej zainwestuj te pieniądze w jakiś zestaw na PC.

Tibu 11

hivonzooo napisał(a):Na Androida nie jest potrzebny żaden antywirus, lepiej zainwestuj te pieniądze w jakiś zestaw na PC.

Z tym się zgodzę, ale jeżeli ma taką ochotę to niech sobie kupi.
Hmm zastanawiam się nad BItDefenderem a co myślicie o marce Emsisoft Mobile Security?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A po co kupować? Liczysz na pomoc techniczną?
Zwróć uwagę choćby na Avasta.
Najbardziej zależy mi na wykrywalności. Smile Dzięki za testy poczytam.
Bitek ja wiem że na coś kase trzeba wydawać ale idź weź żonę na kolacje zamiast wydawać kasę na antyvir na Andruta. Weź sobie CM Security za darmo a jak koniecznie chcesz płacić to za bodajże 35 złotych na rok Eseta i gitara. Nie; to nie wynika z moich fascynacjii-to rada z dwuletnich własnych testów a decyzję podejmiesz sam. Z pozdrowieniami.
Pablo demolator
Hheh okej przekonaliście mnie. Nie warto kupować Smile

Toruniak

bit napisał(a):Hmm zastanawiam się nad BItDefenderem a co myślicie o marce Emsisoft Mobile Security?
Gdyby Ktoś jednak zdecydował się na zakup.
Emsisoft jest dużo lżejszy i nieodczuwalny, nie ma żadnego spowolnienia.

Cytat:Według producenta cechuje się on nie tylko bardzo wysoką skutecznością, ale przede wszystkim niemalże zerowym wpływem na czas pracy na baterii oraz
wydajność urządzenia.

Cena wporównaniu z innymi też nie jest duża - 20.77.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dodatkowo Emsisoft Mobile Security, nie tylko nie zajmuje dużo ramu, dodatkowo nie pobiera bazy sygnatur do pamięci masowej urządzenia, gdyż wszystkie pliki skanowane są w chmurze.
Czyli musisz mieć stałe podłączenie do internetu? Jak tak to lipa.

Toruniak

Przewrotnie zapytam po co pakiet antywirusowy jak się nie ma neta?

Cytat:Emsisoft Mobile Security został zaprojektowany, aby chronić swoją prywatność od wszystkich zagrożeń czyhających w Internecie.
Działa przecież kontrola prywatności dla zainstalowanych aplikacji, Anti-Theft:
Cytat: Dostęp do niego jest możliwy po wcześniejszym zalogowaniu do konta (możliwe jest użycie konta Google).
Aplikacja zostaje wtedy administratorem urządzenia, pozwala na zdalne lokalizowanie, blokowanie, a także czyszczenie urządzenia za pomocą interfejsu przygotowanego na specjalnej stronie internetowej.

Po skonfigurowaniu zaufanego numeru telefonu możliwe jest także wysyłanie poleceń poprzez wiadomości SMS.
Pomyślmy - na pewno nie w celu skanowania plików otrzymanych bluetooth, albo skanowania aplikacji czy nie są jednak szkodliwe.
Prawda że nie mam racji? Suspicious

Toruniak

Pewnie Masz. Nie wiem, a nie chcę strzelić gafy.
W opisie jest co prawda:
Cytat:Główną składową programu jest rzecz jasna moduł chroniący przed wirusami – możemy tego dokonywać zarówno w czasie rzeczywistym blokując złośliwe
aplikacje po ich pobraniu gdyż oprogramowanie umożliwia tzw. działanie w tle, jak i w każdej chwili za pomocą szybkiego skanowania pamięci urządzenia
mobilnego. Ciekawym udogodnieniem jest także funkcja, za pomocą której aplikacja blokuje dostęp do potencjalnie niebezpiecznych stron internetowych – rozwiązanie to działa jednak tylko wówczas, kiedy korzystamy z przeglądarki wbudowanej w system Android
Ale jak to wygląda w praniu, nie wiem.
Przeglądałem forum Emisoftu, ale nic na ten temat nie ma.
Być może Mikołaj ze względu na posiadaną wiedzę będzie Wiedział jak to wygląda. I udzieli odpowiedzi.
Hej Rogacz,

rogacz napisał(a):Czyli musisz mieć stałe podłączenie do internetu? Jak tak to lipa.
EMS potrzebuje połączenia z Internetem oraz chmurą w celu przeprowadzenia skanu zainstalowanych aplikacji, w telefonie oraz na karcie SD,dodaatkowo Internet jest konieczny by móc przeskanować odwiedzane estrony internetowe pod kątem malware, pishingu w czasie rzeczywistym etc.


Co ważne Emsisoft Mobile Security działa tylko wtedy kiedy jest to niezbędne. Nie pracuje podczas gdy rozmawiamy,piszemy sms-a czy gramy w grę. Wszystko po to by nie wpływać na wydajność urządzenia. Smile

Pozdrawiam,
Mikołaj
Czyli jak rozumiem:
Instaluję aplikację z google play - skanuje ją program w chmurze.
Instaluję aplikację z karty pamięci z wyłączonym internetem program jest ślepy?
Przede wszystkim jak masz androida 4.4 to sprawdź czy w Ustawienia --- Zabezpieczenia, znajduje się opcja

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, to ważne.

Darmowe AV: Comodo Mobile Security
Płatne AV: ESET, Emsisoft.

Zwróć uwagę na to, że Emsisoft zawiera silnik bitdefendera.
Obecnie dla mnie to CM Security:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Co ważne, wykrywalność znakomita(realna, nie reklamowana),nie "żre" baterii, i posiada jęz. polski.
Myślę że Eset zostaje "połknięty" konkurując z CM Security w znajdowaniu i usuwaniu malware.
Stron: 1 2