SafeGroup

Pełna wersja: Czy sam antywirus AVG wystarczy na Windows 10 32 bit home edition
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jak wszyscy wiemy wczoraj była oficjalna premiera nowego Wndowsa. Mam w związku z tym pytanie: Czy sam Antywirus AVG 2015 wystarczy do jego ochrony,czy proponujecie coś lepszego?

Eugeniusz

No cóż, ja bym dodał coś co tygryski (a może koniki... te trojańskie) lubią najbardziej, czyli jakiś czadowy HIPS/antylogger/sandbox. Jak Windows jest 32-bitowy to możesz dodać SpySheltera Free. Firewall może zostać systemowy. Ewentualnie jakiś antyexe, może NVT ERP?
Ok, a jakiś skaner na żądanie??

Eugeniusz

To tradycyjnie, MBAM, Zemana, Hitman Pro. To klasyka więc nie trzeba tego rozwijać.
A jak by na Baidu zamienić Avg?

Tibu 11

Witam.
Patrzyłem na stronie Baidu ale nic nie znalazłem na temat Win 10 jeszcze go nie wspiera.
Zainteresuj się 360 Total Security który już działa na Win 10. (exe i informacje o nim znajdziesz na ich stronie)
Ma HIPS?

Tibu 11

Tak posiada.

360 TS posiada również nienatrętny HIPS, który umożliwia zablokowanie szkodliwych zmian w systemie, blokadę keyloggerów, webcam - loggerów oraz infekcji z USB
Nie zdecydowałem się na żadne rozwiązanie, pozostałem przy Windows Defenderze, czy to dobre rozwiązanie? Nic nie zamula, wszystko ładnie się otwiera...

Konto usunięte

Jak na razie raczej tak - antywirusy innych firm jeszcze niekoniecznie są dopasowane do Windows 10.
Powinien wystarczyć. Możesz jeszcze doinstalować jakiegoś antywirusa w chmurze np. Free AV Panda (nowa wersja kompatybilna z Windows 10, na dobrych programach zapomnieli tego napisać) Smile

Tu jest dostępna -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Na dobrych programach ktoś podał Pandę global security 2016 na rok z kluczem, potestuję ją bo zależy mi na lekkim pakiecie internet security
Ja na Windows10 korzystam z McAfee Total Protection jako antywirusa. Na oficjalnej stronie jest że obsługuje system W10 w wersji 32 i 64 bit. Na pewno nie spowalnia komputera (start systemu porównywalny do startu bez pakietu), co do skuteczności - kolejny rok na tym pakiecie bez infekcji (wcześniej Avast i pakiet Comodo). Niestety niedługo kończy mi się licencja i też będę musiał się zastanowić czy przy nim zostać, czy spróbować czegoś nowego - może coś tańszego się trafi, bo poza ceną nie mogę narzekać.
McAfee jest na silniku Avasta