SafeGroup

Pełna wersja: Wygraj Bitdefender Internet Security 2016!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witajcie,

Razem z polskim dystrybutorem programów Bitdefender firmą Marken Systemy Antywirusowe, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Bitdefender Internet Security 2016.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 rocznych licencji przeznaczonych na 3 stanowiska z systemem Windows.  
[Obrazek: attachment.php?aid=780]
Więcej informacji o produkcie, można znaleźć na 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.



Zasady konkursu:
1. Napisz dlaczego do Ciebie miałaby powędrować nagroda.
2. Założyłeś konto na forum, przed ogłoszeniem konkursu.
2. Aby wziąć udział w tym konkursie masz czas do 6 grudnia 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana, za pomocą random.org i opublikowana w tym temacie.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.

-----WYNIKI-----
[attachment=792]
Na potwierdzenie chęci odbioru nagrody przez zwycięzcę czekam do czwartku do godziny 18:00.
Chciałbym zrobić miłą niespodziankę siostrze która niedawno zakupiła laptopa bez jakiegokolwiek antywirusa. Może szczęście dopisze w zorganizowanym konkursie.
Program z najwyższej półki. Chciałbym go przetestować trochę dłużej niż przez 30 dni...

Tibu 11

Mamie kończy się roczna licka na Avg , fajnie było by wygrać tą lickę.
Chętnie bym przetestował.
Chciałbym wygrać ten pakiet ponieważ jest to jeden z najskuteczniejszych i w miarę lekkich pakietów.
Dobry prezent będzie na mikołaja Cool  .
Gdyby poszczęściło mi się i wygrałbym licencję na produkt Bitdefender Internet Security 2016, to wygraną przekazałbym kuzynowi, ponieważ niedawno skończyła mu się licencja na Kaspersky Internet Security 2015.
Fajnie byłoby wygrać jedną z licencji, szczególnie że obejmuje możliwość instalacji na trzech stanowiskach. Mam już dość Avasta którego mam na domowych komputerach.
Witam,

„Kontyngenty szczęścia już są, tylko blankietów jeszcze brak”

Wygraną licencją mam zamiar uszczęśliwić mojego brata mając na uwadze automatyczną ochronę, bez zbędnych pytań.
Brat, „zainstalować, zapomnieć, laptop ma działać i tyle w temacie”

Dziękuję Mikołaj Smile
Posiadam w domu jeden komputer, zabezpieczony przez darmowe i niestety - bądźmy szczerzy mało skuteczne oprogramowanie. Program BitDefender idealnie spełniałby moje oczekiwania, pomógłby zwiększyć moje bezpieczeństwo w sieci, zwłaszcza, że często korzystam z bankowości internetowej.
Zainstalowałbym na komputerze siostrzenicy, niestety młoda fanatyczka simsów ściąga do nich różne dodatki z dziwnych stron.
Bitdefendera używałem od pierwszych wersji. Bardzo dobrze wspominam ten program. Najnowszą wersję chętnie zainstaluję na rodzinnych komputerach.
Bitdefender to jeden z najlepszych programów do ochrony komputera. Dwa late temu korzystałam z tego programu i byłam bardzo zadowolona. Teraz też chciałabym móc go używać.

Dziękuję za konkurs!
Z chęcią przygarną bym tą licencje, - była by to miła niespodzianka dla brata który właśnie kupił nowy komputer bez żadnego zabezpieczenia. Pozostałe 2 licencje przekazałbym znajomym, gdyż samemu nie byłbym w stanie ich wykorzystać. Po za tym bardzo fajny konkurs Mikołaj, w ostatnim czasie nawet dużo takich konkursów mamy na forum.
Bitdefender znajduję się w czołówce tego typu programów. Ja od dawna nie używam żadnego IS, więc chętnie zabezpieczę swojego pc takim sposobem i tym pakietem.
Również chętnie zainstaluję u Siebie Smile
Kończy mi sie licencja testowa na pakiet Bitdefender który okazał sie najlepszym ze wszystkich konkurencyjnych pakietów na rynku, wiele razy wychodził zwycięsko i wybawiał moj komputer z opresji ataków i wirusów czyhających na podejrzanych stronach , poza tym nie chciałbym kupować klucza tego pakietu ze słynnego portalu aukcyjnego gdzie kody licencyjne są nie wiadomego i podejrzanego pochodzenia ze względu na niska cene za kod licencyjny pakietu Bitdefender. Wygrywając w tym konkursie i otrzymując licencje wiedziałbym na pewno ze jest to w pełni legalny klucz do produktu.
Chciałbym,żeby trafił do mnie,bo jest to jeden z moich ulubionych programów tego typu.
Dziekuję za zorganizowanie konkursu!
Zrobiłbym prezent mikołajkowy bratu Smile
Stron: 1 2 3