Konkurs Wygraj Bitdefender Internet Security 2016!
#1
Witajcie,

Razem z polskim dystrybutorem programów Bitdefender firmą Marken Systemy Antywirusowe, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Bitdefender Internet Security 2016.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 rocznych licencji przeznaczonych na 3 stanowiska z systemem Windows.  
[Obrazek: attachment.php?aid=780]
Więcej informacji o produkcie, można znaleźć na 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.



Zasady konkursu:
1. Napisz dlaczego do Ciebie miałaby powędrować nagroda.
2. Założyłeś konto na forum, przed ogłoszeniem konkursu.
2. Aby wziąć udział w tym konkursie masz czas do 6 grudnia 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana, za pomocą random.org i opublikowana w tym temacie.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.

-----WYNIKI-----
   
Na potwierdzenie chęci odbioru nagrody przez zwycięzcę czekam do czwartku do godziny 18:00.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Chciałbym zrobić miłą niespodziankę siostrze która niedawno zakupiła laptopa bez jakiegokolwiek antywirusa. Może szczęście dopisze w zorganizowanym konkursie.
Odpowiedz
#3
Program z najwyższej półki. Chciałbym go przetestować trochę dłużej niż przez 30 dni...
Odpowiedz
#4
Mamie kończy się roczna licka na Avg , fajnie było by wygrać tą lickę.
Odpowiedz
#5
Chętnie bym przetestował.
Odpowiedz
#6
Chciałbym wygrać ten pakiet ponieważ jest to jeden z najskuteczniejszych i w miarę lekkich pakietów.
Odpowiedz
#7
Dobry prezent będzie na mikołaja Cool  .

Odpowiedz
#8
Gdyby poszczęściło mi się i wygrałbym licencję na produkt Bitdefender Internet Security 2016, to wygraną przekazałbym kuzynowi, ponieważ niedawno skończyła mu się licencja na Kaspersky Internet Security 2015.
Odpowiedz
#9
Fajnie byłoby wygrać jedną z licencji, szczególnie że obejmuje możliwość instalacji na trzech stanowiskach. Mam już dość Avasta którego mam na domowych komputerach.
This is a War, And We Are Soldiers !
Odpowiedz
#10
Witam,

„Kontyngenty szczęścia już są, tylko blankietów jeszcze brak”

Wygraną licencją mam zamiar uszczęśliwić mojego brata mając na uwadze automatyczną ochronę, bez zbędnych pytań.
Brat, „zainstalować, zapomnieć, laptop ma działać i tyle w temacie”

Dziękuję Mikołaj Smile
Myślenie to ciągły proces poznawczy polegający na skojarzeniach i wnioskowaniu.
Odpowiedz
#11
Posiadam w domu jeden komputer, zabezpieczony przez darmowe i niestety - bądźmy szczerzy mało skuteczne oprogramowanie. Program BitDefender idealnie spełniałby moje oczekiwania, pomógłby zwiększyć moje bezpieczeństwo w sieci, zwłaszcza, że często korzystam z bankowości internetowej.
Odpowiedz
#12
Zainstalowałbym na komputerze siostrzenicy, niestety młoda fanatyczka simsów ściąga do nich różne dodatki z dziwnych stron.
Odpowiedz
#13
Bitdefendera używałem od pierwszych wersji. Bardzo dobrze wspominam ten program. Najnowszą wersję chętnie zainstaluję na rodzinnych komputerach.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#14
Bitdefender to jeden z najlepszych programów do ochrony komputera. Dwa late temu korzystałam z tego programu i byłam bardzo zadowolona. Teraz też chciałabym móc go używać.

Dziękuję za konkurs!
Odpowiedz
#15
Z chęcią przygarną bym tą licencje, - była by to miła niespodzianka dla brata który właśnie kupił nowy komputer bez żadnego zabezpieczenia. Pozostałe 2 licencje przekazałbym znajomym, gdyż samemu nie byłbym w stanie ich wykorzystać. Po za tym bardzo fajny konkurs Mikołaj, w ostatnim czasie nawet dużo takich konkursów mamy na forum.
Odpowiedz
#16
Bitdefender znajduję się w czołówce tego typu programów. Ja od dawna nie używam żadnego IS, więc chętnie zabezpieczę swojego pc takim sposobem i tym pakietem.
Odpowiedz
#17
Również chętnie zainstaluję u Siebie Smile
Odpowiedz
#18
Kończy mi sie licencja testowa na pakiet Bitdefender który okazał sie najlepszym ze wszystkich konkurencyjnych pakietów na rynku, wiele razy wychodził zwycięsko i wybawiał moj komputer z opresji ataków i wirusów czyhających na podejrzanych stronach , poza tym nie chciałbym kupować klucza tego pakietu ze słynnego portalu aukcyjnego gdzie kody licencyjne są nie wiadomego i podejrzanego pochodzenia ze względu na niska cene za kod licencyjny pakietu Bitdefender. Wygrywając w tym konkursie i otrzymując licencje wiedziałbym na pewno ze jest to w pełni legalny klucz do produktu.
Odpowiedz
#19
Chciałbym,żeby trafił do mnie,bo jest to jeden z moich ulubionych programów tego typu.
Dziekuję za zorganizowanie konkursu!
Odpowiedz
#20
Zrobiłbym prezent mikołajkowy bratu Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości