SafeGroup
Windows 7 parę pytań - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Windows 7 parę pytań (/thread-1720.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Re: Windows 7 parę pytań - Dozamet1 - 17.01.2010

Jurek napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):a moim zdaniem 7 jest najlepszym systemem jak do tej pory.A co do braku virków na linuksie to dlatego że to jest niszowy system który ma mały ułamek rynku i nie opłaca się tworzyć virusów,Jak do tej pory nie mam z nim najmniejszego problemu


Dlaczego 7 jest najlepszy? Dlatego, że wolniej startuje, bardziej obciąża kompa i są problemy ze sterami do starszego sprzętu oraz z działaniem starszych aplikacji?

Jeżeli chodzi o wirusy, to taki argument, że Linuks jest niszowy do mnie nie przemawia. Gdyby tak było, to nie instalowano by od lat serwerów na Linuxach Smile

Nie dlatego że ma ładniejszy wygląd,jest bardziej funkcjonalny,sterowniki automatycznie instaluje,szybszy start,nie ma przycinek ,lepsza zapora i jeszcze wiele.Jak ci wymagania nie pasują zainstluj win95 i tyle zresztą jak XP się pojawił też był płacz że jakie on ma wymagania


Re: Windows 7 parę pytań - lunaticdreams - 17.01.2010

Superfetchustawić na 2 czy może 3?chodzi mi tylko o szybsze uruchamianie Kompa


Re: Windows 7 parę pytań - Meir - 17.01.2010

No widzisz Dozamet1...jak wszystko na tym świecie można widzieć na różne sposobySmile...

Wolniej startuje od XP,zapora-nie istotna...przecież mamy DWPFTongue...ładniejszy wygląd? Bez żartów :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows 7 parę pytań - Dozamet1 - 17.01.2010

niech każdy używa czego chcei tyle bo na temat systemu można rozpisywać się jak na temat antyvirów.Ja używam to co mi się sprawdziło i spodobał i nie zmieni tego nikt.Meir DWPF to beta a zresztą wersja 2.56 mi styka i FW 7 mi wystarczy ale nie róbmy OT bo ten temat dotyczy czego innego


Re: Windows 7 parę pytań - Meir - 17.01.2010

Dozamet1-nie ma co się unosićTongue...w końcu Wisła Kraków ma zgodę ze ŚląskiemSmile
Moja odpowiedź była jak najbardziej na temat...


Re: Windows 7 parę pytań - ignatiusdorn - 17.01.2010

A ja mam Vistę i ani razu mi niczego poważnego nie wywinęła, nie muli mi, nie wiesza się nic, więc siódemki na razie nawet nie ruszam, może spróbuję jak pojawi się do niej SP2...


Re: Windows 7 parę pytań - Eru - 17.01.2010

Dziwne ja tam problemów z 7 nie mam Grin
A po moich zabawach to niekiedy XP''a musiałbym reinstalować Wink


Re: Windows 7 parę pytań - lunaticdreams - 17.01.2010

już działa,przeinstalowałem te programy co nie pokazywały ikon w trayu,teraz pytanie o Superfetch jaką wartość ustawić?


Re: Windows 7 parę pytań - zord - 17.01.2010

zostawić jak jest czyli na 3


Re: Windows 7 parę pytań - Eru - 17.01.2010

Boże człowieku w co ty się bawisz...

Co do pytania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows 7 parę pytań - lunaticdreams - 17.01.2010

No co ......się bawię


Re: Windows 7 parę pytań - Jurek - 17.01.2010

Dozamet1 napisał(a):
Jurek napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):a moim zdaniem 7 jest najlepszym systemem jak do tej pory.A co do braku virków na linuksie to dlatego że to jest niszowy system który ma mały ułamek rynku i nie opłaca się tworzyć virusów,Jak do tej pory nie mam z nim najmniejszego problemu


Dlaczego 7 jest najlepszy? Dlatego, że wolniej startuje, bardziej obciąża kompa i są problemy ze sterami do starszego sprzętu oraz z działaniem starszych aplikacji?

Jeżeli chodzi o wirusy, to taki argument, że Linuks jest niszowy do mnie nie przemawia. Gdyby tak było, to nie instalowano by od lat serwerów na Linuxach Smile

Nie dlatego że ma ładniejszy wygląd,jest bardziej funkcjonalny,sterowniki automatycznie instaluje,szybszy start,nie ma przycinek ,lepsza zapora i jeszcze wiele.Jak ci wymagania nie pasują zainstluj win95 i tyle zresztą jak XP się pojawił też był płacz że jakie on ma wymagania


Wygląd jest najmniej istotny kolego. Funkcjonalny Seven nie jest bardziej od Xpeka, choćby ze względu na kopiowanie i przenoszenie plików. Start ma zdecydowanie wolniejszy od XP, szczególnie na słabszych komputerach a ze sterownikami wielu ludzi ma sporo problemów. Tutaj chłopcze nie chodzi o płacz, tylko o nieudolnych programistów MS, którzy nie potrafią stworzyć lekkiego, szybkiego, bezpiecznego i funkcjonalnego systemu, podobnie jak nie potrafią zrobić porządnej przeglądarki internetowej. Są natomiast mistrzami marketingu wypierając skutecznie konkurencję z rynku.


Re: Windows 7 parę pytań - lunaticdreams - 17.01.2010

Para pim para pam wszystko działa już jak należy,teraz snapshociki będzie gut.

ile wam zajmuje 7 ?u mnie ultimate ze wszystkimi aktualizacjami waży 6 GB


Re: Windows 7 parę pytań - Dozamet1 - 17.01.2010

te wady które ty napisałeś u mnie w ogóle nie występują .I od początku z 7 nie miałem problemów(nawet w czasie Bety).I u mnie 7przewyższa XP pod każdym względem.Kończę już tą bezsensowną gadkę o wyższości XP nad 7 i na odwrót.
lunaticdreams napisał(a):Para pim para pam wszystko działa już jak należy,teraz snapshociki będzie gut.

ile wam zajmuje 7 ?u mnie ultimate ze wszystkimi aktualizacjami waży 6 GB


u mnie podobnie.Ale już dokładnie nie pamiętam ile bo teraz to 30gb waży razem z grami,programami itp


Re: Windows 7 parę pytań - bierni - 17.01.2010

Jurek napisał(a):Tutaj chłopcze nie chodzi o płacz, tylko o nieudolnych programistów MS, którzy nie potrafią stworzyć lekkiego, szybkiego, bezpiecznego i funkcjonalnego systemu, podobnie jak nie potrafią zrobić porządnej przeglądarki internetowej. Są natomiast mistrzami marketingu wypierając skutecznie konkurencję z rynku.


to czemu nie przerzucisz się na linuksa?


Re: Windows 7 parę pytań - Jurek - 17.01.2010

bierni86 napisał(a):
Jurek napisał(a):Tutaj chłopcze nie chodzi o płacz, tylko o nieudolnych programistów MS, którzy nie potrafią stworzyć lekkiego, szybkiego, bezpiecznego i funkcjonalnego systemu, podobnie jak nie potrafią zrobić porządnej przeglądarki internetowej. Są natomiast mistrzami marketingu wypierając skutecznie konkurencję z rynku.


to czemu nie przerzucisz się na linuksa?


Ponieważ jedna z córek i żona nie posiadają jeszcze własnych komputerów a systemy linuksowe im nie odpowiadają. Nie chce mi się natomiast instalować dwóch systemów na kompie.


Re: Windows 7 parę pytań - Meir - 17.01.2010

Jurek napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):
Jurek napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):a moim zdaniem 7 jest najlepszym systemem jak do tej pory.A co do braku virków na linuksie to dlatego że to jest niszowy system który ma mały ułamek rynku i nie opłaca się tworzyć virusów,Jak do tej pory nie mam z nim najmniejszego problemu


Dlaczego 7 jest najlepszy? Dlatego, że wolniej startuje, bardziej obciąża kompa i są problemy ze sterami do starszego sprzętu oraz z działaniem starszych aplikacji?

Jeżeli chodzi o wirusy, to taki argument, że Linuks jest niszowy do mnie nie przemawia. Gdyby tak było, to nie instalowano by od lat serwerów na Linuxach Smile

Nie dlatego że ma ładniejszy wygląd,jest bardziej funkcjonalny,sterowniki automatycznie instaluje,szybszy start,nie ma przycinek ,lepsza zapora i jeszcze wiele.Jak ci wymagania nie pasują zainstluj win95 i tyle zresztą jak XP się pojawił też był płacz że jakie on ma wymagania


Wygląd jest najmniej istotny kolego. Funkcjonalny Seven nie jest bardziej od Xpeka, choćby ze względu na kopiowanie i przenoszenie plików. Start ma zdecydowanie wolniejszy od XP, szczególnie na słabszych komputerach a ze sterownikami wielu ludzi ma sporo problemów. Tutaj chłopcze nie chodzi o płacz, tylko o nieudolnych programistów MS, którzy nie potrafią stworzyć lekkiego, szybkiego, bezpiecznego i funkcjonalnego systemu, podobnie jak nie potrafią zrobić porządnej przeglądarki internetowej. Są natomiast mistrzami marketingu wypierając skutecznie konkurencję z rynku.


Akurat wygląd ma o wiele brzydszy od wielu modówSmile...ale cała reszta którą napisałeś Jurku jest szczera prawdą...


Re: Windows 7 parę pytań - lunaticdreams - 18.01.2010

Wczoraj powyłączałem zbędnę usługi i razem Procesówna kompie mam 34 wraz z DW,Avirą,Proces lasso i CTM

Żwawik jest widoczny


Re: Windows 7 parę pytań - mateusxzz - 22.01.2010

Ciekawe info na temat Windows 7 Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows 7 parę pytań - lunaticdreams - 22.01.2010

na drugim lapku gdzie mam własnie sevena pojawia się taki komunikat z tym że tam bateria jest padnięta(ma prawie 2 latka i trzyma 15minut)ale jeśli to prawda że Seven uszkadza bateryjkę to M$ sporo za to zapłaci