SafeGroup
Windows 7 parę pytań - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Windows 7 parę pytań (/thread-1720.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Re: Windows 7 parę pytań - krzysiekx - 23.01.2010

To już lepsza jest standardowa skórka Windows 7, ta mi się w ogóle nie podoba.


Re: Windows 7 parę pytań - zord - 23.01.2010

windows 7 elegancki jest themesów coraz więcej bedzie i można sobie ładnie dostosować wygląd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows 7 parę pytań - Meir - 23.01.2010

No...teraz Zord to rozumiemSmile


Re: Windows 7 parę pytań - zord - 23.01.2010

i tapetki się co 30 minut zmieniają Smile


Re: Windows 7 parę pytań - Jurek - 23.01.2010

zord napisał(a):i tapetki się co 30 minut zmieniają Smile


Można ustawić Zord nawet co 10 sekund Smile

Instalując stery czy programy w Win7, trzeba zwrócić uwagę na to, pod jaki system były one tworzone i zainstalować je w trybie zgodności. Najbardziej mnie wkurza to, że firmy produkujące sprzęt kompletnie olewają użytkowników starszych wersji. Ostatni sterownik dla kart graficznych Nvidia GeForce FX jest w wersji angielskiej pod Vistę. Dla niektórych modemów DSL są tylko sterowniki pod XP i nawet nie ma dla Visty. Polityka jest taka: wyprodukować sprzęt, sprzedać go a potem to już nie nasza sprawa. Many!!!


Re: Windows 7 parę pytań - mateusxzz - 28.01.2010

Co do 7, to nie podoba mi się, że Galeria systemu Windows została "wykastrowana" i nie daje możliwości nawet podstawowej edycji zdjęcia.


Re: Windows 7 parę pytań - zord - 28.01.2010

oj mateusXz wystarczydoinstalować Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows 7 parę pytań - mateusxzz - 28.01.2010

Wiem, ale to już jest kolejny nowy program... a w Viście nie trzeba ;d


Re: Windows 7 parę pytań - zord - 28.01.2010

a wszystko to przez komisje europejską ms wycioł kila programów żeby się nie czepiali


Re: Windows 7 parę pytań - ignatiusdorn - 28.01.2010

A macie panowie namiar na jakieś fajne i sprawdzone skórki imitujące windows 7 na viście? Kompletnie nie mój temat a pobawiłbym się, bo chory jestem i mam trochę czasuSmile


Re: Windows 7 parę pytań - polak900 - 28.01.2010

życzymy zdrowia


Re: Windows 7 parę pytań - zord - 28.01.2010

tu masz rózne skórki do wyboru do koloru Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows 7 parę pytań - ignatiusdorn - 28.01.2010

O dzięki wam bardzo, i jeszcze jedno do jakiego katalogu trzeba to cudo wypakować?


Re: Windows 7 parę pytań - zord - 28.01.2010

C:\Windows\Resources\Themes
ale chyba musisz najpierw zpathować uxtheme bo nie zadziałają


Re: Windows 7 parę pytań - zord - 10.02.2010

Nie wiem czemu ale 7 co jakis czas wywala sterowniki do karty graficznej które ścigam w najnowszej wersji i instaluje jakieś starsze strasznie denerwujące to jest wy też tak macie ?


Re: Windows 7 parę pytań - ma_ur70 - 10.02.2010

Sytuacja taka pojawia się na sterownikach nVidia w wersjach beta przy niektórych kartach graficznych (najczęściej serii 9500).
Wina po stronie sterowników.


Re: Windows 7 parę pytań - zord - 10.02.2010

ja miałem wersje stabilną sterowników tylko nowsza to już któryś z kolei raz jak mnie tak 7 załatwiła...


Re: Windows 7 parę pytań - Jurek - 10.02.2010

zord napisał(a):Nie wiem czemu ale 7 co jakis czas wywala sterowniki do karty graficznej które ścigam w najnowszej wersji i instaluje jakieś starsze strasznie denerwujące to jest wy też tak macie ?


Niestety Zord ale w Win7 są problemy ze sterami a także mogą być kłopoty z aplikacjami i kodekami. Osobiście nie widzę kompletnie sensu używania tego systemu. Nadal najszybszym, najbardziej dopracowanym i najbardziej praktycznym systemem jest Windows jest XP Pro SP 3.


Re: Windows 7 parę pytań - Ratatui - 10.02.2010

Jurek napisał(a):Nadal najszybszym, najbardziej dopracowanym i najbardziej praktycznym systemem Windows jest XP Pro SP 3.


Mądrości Jurka część 1. Co ty bierzesz, że takie bzdury piszesz? Mocne musi być.


Re: Windows 7 parę pytań - Dozamet1 - 10.02.2010

Ja takich problemów ze steremi nie miałem.Zawsze wszystko się instalowało bez problemu