SafeGroup
Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Publikacje (https://safegroup.pl/forum-27.html)
+--- Dział: Testy (https://safegroup.pl/forum-22.html)
+--- Wątek: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów (/thread-2738.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - polak900 - 28.02.2011

ja bym jeszcze może zmienił tytuł tego postu bo 4650 próbek to raczej mały teścik
ale może się mylęGrin


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - andrzej76 - 28.02.2011

Jaki mały teścik? 4650 to mało malware na 24 programach? Generalnie chodzi o ilość programów w teście, jak dla mnie to ogrom, 3 dni po 14 godzin dziennie.Także tytuł postu wziął się od;

1.Ilości malware
2.Ilości programów
3.Czasu tego testu
4.Myślę dobre uzasadnienie

Ale nie wszystkim dogodziłem- szkoda,a tak chciałem, obiecuję następnym razem się postaram.


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - Eru - 28.02.2011

andrzej76 napisał(a):Ale nie wszystkim dogodziłem- szkoda, następnym razem zrobię na 15000 malware i 40 programami,może ktoś doceni poświęcenie.
Dzięki.Nie wiem czy warto było.


Wyluzuj Wink


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - andrzej76 - 28.02.2011

No dobra,wyluzowała mnie Twoja laska w avatarze. I o to chodzi, zrobię taki meksyk tym programom av, że chochocho!!1 A co, jak szaleć to szaleć.Kocham to!!!


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - Eugeniusz - 28.02.2011

Ej, prawie 5 kawałków to niezła sumka. Rób dalej takie testy, są społecznie pożyteczne.
Nadal proszę o przeniesienie tematu.


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - polak900 - 28.02.2011

Eugeniusz napisał(a):Ej, prawie 5 kawałków to niezła sumka. Rób dalej takie testy, są społecznie pożyteczne.
Nadal proszę o przeniesienie tematu.


test oczywiście jest ok
i na realia naszego forum jest wielki


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - andrzej76 - 28.02.2011

Spoko, przeszło mi.Polak900- jak uraziłem swoim zdenerwowaniem-przepraszam. I tak mi nikt z głowy nie wybije, zaraziłem się i już.Teraz nie wiem jak to zrobić, ale chcę zrobić test firewalli, co blokują a co nie.


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - asg - 28.02.2011

Eugeniusz napisał(a):Mam prośbę (i sugestię).
Testy programów antywirusowych są bardzo popularne i chętnie czytane, dlatego proponuję przenieść ten temat do działu widocznego dla gości. Wzrośnie popularność a i Emsisoft chciałby zobaczyć ten test.

Właśnie to miałem napisać. I to że test jest wielki - też.


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - andrzej76 - 28.02.2011

Dzięki Panowie,dołączam do prośby, bo to było moim celem.(napisałem prośbę, i możemy już czytać i komentować właśnie w tym dziale,jest ogólnie dostępny).


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - Eugeniusz - 01.03.2011

Emsisoft już wie.
Chciałbym podziękować w imieniu Emsisoftu.
Założyłem temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, przy okazji serwis ma reklamę.


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - asg - 01.03.2011

Może wie, ale nie rozumie. Napisałeś w polskim dzialeGrin
Tak czy inaczej, lubię ich za promocję dla polskich klientów.


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - Eugeniusz - 01.03.2011

asg napisał(a):Może wie, ale nie rozumie. Napisałeś w polskim dzialeGrin
Tak czy inaczej, lubię ich za promocję dla polskich klientów.

Po angielsku też powiadomiłem, powinni zaanonsować w dziale Review i pewnie na ich stronie internetowej.


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - andrzej76 - 01.03.2011

Nie ma sprawy Eugieniusz,dobrze że wiedzą z Emsisoftu,cieszy mnie to, że mam tutaj dobrych kolegówi cenią to i owo co zrobiłem, w przyszłości testy bedą jeszcze bardziej dokładne, min. czas skanu,usuwanie zagrożeń itp.,dzięki Panowie.


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - andrzej76 - 03.03.2011

Już niedługo........więcej.........pracuję.....powolutku.


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - asg - 08.03.2011

i co tam, działasz?


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - andrzej76 - 09.03.2011

Testuję, kolego, testuję, ale zasilacz od lapa uległ awarii i czekam na nowy, więc testy się przeciągną w czasie, niestety.


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - andrzej76 - 11.03.2011

Zasilacz już jest, więc dalej zaczynam moje testy.


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - zbyszek - 11.03.2011

Czekamy na nowe wynikiSuspicious


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - andrzej76 - 12.03.2011

W niedzielę między 13-18 będą Panowie, skan na około 7200 malware.


Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - Piotrex44 - 12.03.2011

gdyby była możliwość Andrzej to zapuść też McAfee bo jestem ciekaw..bo nikt na forum nie używa a ma dość dobrą skuteczność