SafeGroup
Online Armor Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Online Armor Firewall (/thread-275.html)



Re: Online Armor Firewall - amateusZ - 10.06.2009

Ma ktoś może wolny kluczyk do OA z ostatniej promocji? Ja niby jeden zostawiłem, ale teraz jak chce go użyć to niestety wyskakuje komunikat, że stracił ważność ;/


Re: Online Armor Firewall - Creer - 10.06.2009

amateusZ napisał(a):Ma ktoś może wolny kluczyk do OA z ostatniej promocji? Ja niby jeden zostawiłem, ale teraz jak chce go użyć to niestety wyskakuje komunikat, że stracił ważność ;/


pre-instalowales system? czy ten klucz byl przez Ciebie wczesniej aktywowany? (tzn po instalacji OA chciales sprawdzic czy dziala i wprowadziles klucz)


Re: Online Armor Firewall - Meir - 10.06.2009

Ziomuś-coś jest nie tak-powinien działać:

Wysyłam Ci nowy kluczyk na pw.Smile


Re: Online Armor Firewall - Creer - 10.06.2009

Tylko pamietajcie ze OA ma wewn. zabezpieczenia - 1 klucz moze byc uruchomiony tylko na 1 komputerze, po reinstalacji systemu, trzeba zalogowac sie do panelu uzytkownika na stronie OA i "odnowic" klucz, bo mimo iz konfiguracja bedzie ta sama, OA sie nie zainstaluje dopoki wlasnie nie zresetuje sie klucza.
To tak na przyszlosc.


Re: Online Armor Firewall - adam_993 - 12.06.2009

Jeżeli nie mam instalatora a mam klucz to mogę pobrać normalną instalację? (GAOTD)


Re: Online Armor Firewall - Meir - 12.06.2009

Ściągaj instalkę z tallemu.com i jazdaSmile


Re: Online Armor Firewall - adam_993 - 12.06.2009

Dzięki. Zresetowałem klucz, poczekałem kilka minut (OA twierdził, że to zły klucz) zainstalowałem. Hmm... szkoda że nie jest po polsku. Comodo Leak test 340/340, wszystkie porty zamknięte, licencja na rok. Nie mogę narzekać!


Re: Online Armor Firewall - mbm86 - 18.06.2009

Mam pytanko odnośnie Online Armor. Czy on domyślnie zamyka porty przez które mogą nastąpić potencjalne ataki ? Czy trzeba coś ustawiać, dodawać nowe reguły/porty ? I druga sprawa czy ma opcję typu: "stealth ports wizard" tak jak Comodo ?
Chodzi oczywiście o pełną wersję OA.


Re: Online Armor Firewall - Creer - 18.06.2009

Niczego nie musisz recznie dodawac, wszystko jest juz skonfigurowane.
Screen z wersji Free:


Re: Online Armor Firewall - p!otr@$ - 18.06.2009

niema stealh port wizard porty 80 i 443 ma otwarte, porty 135 137-139 dopuszcza reguły w połączeniu więc blokuje ręcznie.


Re: Online Armor Firewall - Meir - 18.06.2009

Posprawdzaj sobie porty na stronce- grc.com i pozamykaj programem-Windows Worms Doors CleanerSmile


Re: Online Armor Firewall - Creer - 07.07.2009

Informacja z ostatniej chwili - Mike Nash, CEO TallEmu Inc, producenta oprogramowania zabezpieczajacego Online Armor, poinformował, że wraz z nowa wersja OA, zniesione zostana ograniczenia HIPS dotyczace wykrywania keyloggerow przez wersje FREE.


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 07.07.2009

To teraz tylko czekać na tą nową wersję ale niedawno była 3 to trochę będzie trzeba czekać


Re: Online Armor Firewall - polak900 - 07.07.2009

Creer napisał(a):Informacja z ostatniej chwili - Mike Nash, CEO TallEmu Inc, producenta oprogramowania zabezpieczajacego Online Armor, poinformował, że wraz z nowa wersja OA, zniesione zostana ograniczenia HIPS dotyczace wykrywania keyloggerow przez wersje FREE.


no to nieźle, ale chyba DW mi starczy, czekam na nową wersję zfunkcją firewall
tym nie mniej online armor dobrze robi z tym hipsem
mogli by jeszcze popracować nad niektórymi problemami typu np długie uruchamianie kompa


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 07.07.2009

wersja 3 u mnie uruchamiała się normalnie tylko że neta mi rozłączało a wersji 2 net śmigał ale długie włączanie.Mam nadzieję że w nowej wersji nie będzie problemów


Re: Online Armor Firewall - LikwidatoR - 07.07.2009

U mnie 3 przy laczu 512 kb/s zwalniało i komp minimalnie sie pozniej wlaczal wiec zrezygnowalem na Comodo co jest rownie skuteczne Smile


Re: Online Armor Firewall - zord - 07.07.2009

zainstalowałem na wirtualu podczas uruchamiania programów informował że reguła została utworzona tylko że nic z internetem się nie mogło połączyć tak że z instalacją w prawdziwym systemie dałem sobie spokój


Re: Online Armor Firewall - p!otr@$ - 07.07.2009

Meir napisał(a):Posprawdzaj sobie porty na stronce- grc.com i pozamykaj programem-Windows Worms Doors CleanerSmile


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

mam router nietrzeba:shy:zielono.wszystko


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 07.07.2009

Creer napisał(a):Informacja z ostatniej chwili - Mike Nash, CEO TallEmu Inc, producenta oprogramowania zabezpieczajacego Online Armor, poinformował, że wraz z nowa wersja OA, zniesione zostana ograniczenia HIPS dotyczace wykrywania keyloggerow przez wersje FREE.


To dobra wiadomość!
Czytałem gdzieś, że firma otrzymała spolszczenie ale z niego zrezygnowała a szkoda.


Re: Online Armor Firewall - Creer - 07.07.2009

Jurek napisał(a):
Creer napisał(a):Informacja z ostatniej chwili - Mike Nash, CEO TallEmu Inc, producenta oprogramowania zabezpieczajacego Online Armor, poinformował, że wraz z nowa wersja OA, zniesione zostana ograniczenia HIPS dotyczace wykrywania keyloggerow przez wersje FREE.


To dobra wiadomość!
Czytałem gdzieś, że firma otrzymała spolszczenie ale z niego zrezygnowała a szkoda.


Z tego co mi wiadomo do polskiego tlumaczenia zglosilo sie x osob, tyle ze po pewnym czasie czesc z nich zrezygnowala, przytloczona iloscia materialu. Prawde mowiac pierwsze slysze zeby tlumaczenie dla polskiej wersji OA bylo kiedykolwiek gotowe, tym bardziej dziwia mnie plotki jakoby firma TallEmu, zrezygnowala z planow wdrozenia swojego produktu na polski rynek, tym bardziej ze jej przedstawiciele zawsze byli bardzo otwarci na nowe tlumaczenia ich flagowego produktu.
Czy moglbys dostarczyc szczegolowych informacji, najlepiej w postaci linka do artykulu lub tematu w ktorym to wyczytales?