SafeGroup
Online Armor Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Online Armor Firewall (/thread-275.html)



Re: Online Armor Firewall - polak900 - 18.10.2009

u mnie jak na razie chodzi dobrze
nie mam zwolnień internetu i programów
wyłączyłem program guard bo mam DW


Re: Online Armor Firewall - zord - 26.10.2009

dziś wyszła nowa wersja beta 4.0.0.6

Changelog i download

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Online Armor Firewall - zord - 01.11.2009

Dostepna jest nowa wersja beta Online Armor 4.0.0.9

Pobieranie i zmiany

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Online Armor Firewall - Meir - 01.11.2009

Do tej bety potrzebny jakiś kluczyk ?


Re: Online Armor Firewall - adam_993 - 01.11.2009

Można użyć trial 30 dni.


Re: Online Armor Firewall - czullo - 01.11.2009

czy w wersji 4 zmniejszyli czas uruchamiania się systemu Windows ? czy nadal przy ekranie welcome/witamy komputer wisi kilkadziesiąt sekund ?


Re: Online Armor Firewall - LikwidatoR - 01.11.2009

Jak bedzie final z przyjemnoscia przetestujeSmile


Re: Online Armor Firewall - ichito - 04.11.2009

Online Armor 4.0.0.10 Beta od wczoraj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Online Armor Firewall - facecik - 05.11.2009

4.0.0.10 to już

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Online Armor Firewall - polak900 - 05.11.2009

pięknie działa w końcu na windows 7


Re: Online Armor Firewall - czullo - 05.11.2009

windows nadal sie uruchamia 40 sekund na screenie welcome/witamy ?


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 05.11.2009

czullo napisał(a):windows nadal sie uruchamia 40 sekund na screenie welcome/witamy ?


U mnie Winda uruchamiała się normalnie zarówno w przypadku starszych jaki nowszych wersji OA. Można poczytać na forach o problemach ludzi także z Comodo, Outpostem czy PC Tools Firewall. Nie do końca wiadomo, dlaczego u kogoś jeden firewall pracuje znakomicie a u kogoś innego wolno startuje, przerywa, zwalnia lub blokuje połączenia.
Ja na przykład nie mogłem zainstalować niektórych aplikacji pod Defense+ a Comodo Firewall kilka lat temu tak się zawiesił, że trzeba było robić format. Przywracanie systemu, czyszczenie i jego naprawa nie pomogły.


Re: Online Armor Firewall - facecik - 05.11.2009

czullo napisał(a):windows nadal sie uruchamia 40 sekund na screenie welcome/witamy ?

U mnie zawsze spowalniał start systemu , niezależnie od wersji i komputera na jakim miałem go zainstalowanego, i nadal tak pozostało, a mam teraz Vistę i C2D 2.4Ghz i nadal ZAPRASZAMY zamarza na 10-15 sekund.


Re: Online Armor Firewall - LikwidatoR - 05.11.2009

to u mnie aż tak źle nie jest. Nie ma rewelki, ale wersja 3.5 szybciej się uruchamia od np 3.0 która też miałem. Napis zapraszamy teraz 4-5 s. Dłużej się programy ładują po wejściu na pulpitSmile


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 05.11.2009

facecik napisał(a):U mnie zawsze spowalniał start systemu , niezależnie od wersji i komputera na jakim miałem go zainstalowanego, i nadal tak pozostało, a mam teraz Vistę i C2D 2.4Ghz i nadal ZAPRASZAMY zamarza na 10-15 sekund.


Ja używam XP. Czy robiłeś dokładny pomiar czasu startu Visty z OA i bez?
Nawet jeżeli masz rację, to mimo wszystko stosując firewall z HIPS, wolałbym dziesięcio sekundowe opóźnienie i znakomitą ochronę, niż szybki start i dziurawy monitor systemu.


Re: Online Armor Firewall - LikwidatoR - 05.11.2009

Jurek napisał(a):
facecik napisał(a):U mnie zawsze spowalniał start systemu , niezależnie od wersji i komputera na jakim miałem go zainstalowanego, i nadal tak pozostało, a mam teraz Vistę i C2D 2.4Ghz i nadal ZAPRASZAMY zamarza na 10-15 sekund.


Ja używam XP. Czy robiłeś dokładny pomiar czasu startu Visty z OA i bez?
Nawet jeżeli masz rację, to mimo wszystko stosując firewall z HIPS, wolałbym dziesięcio sekundowe opóźnienie i znakomitą ochronę, niż szybki start i dziurawy monitor systemu.


Też wole lepszą ochronę minimalnym kosztem spowalniania kompaSmile


Re: Online Armor Firewall - facecik - 05.11.2009

Jurek napisał(a):
facecik napisał(a):U mnie zawsze spowalniał start systemu , niezależnie od wersji i komputera na jakim miałem go zainstalowanego, i nadal tak pozostało, a mam teraz Vistę i C2D 2.4Ghz i nadal ZAPRASZAMY zamarza na 10-15 sekund.


Ja używam XP. Czy robiłeś dokładny pomiar czasu startu Visty z OA i bez?
Nawet jeżeli masz rację, to mimo wszystko stosując firewall z HIPS, wolałbym dziesięcio sekundowe opóźnienie i znakomitą ochronę, niż szybki start i dziurawy monitor systemu.

Nigdy nie robiłem dokładnego pomiaru ,ale XP na starszej wersji czyli 3 uruchamiał się ponad miniutkę bez OA 35 sekund (do czasu pojawienia się pulpitu) teraz na Viście na nowszych wersjach jest lepiej, samo bootowanie systemu trwa krócej niż np w Outpost firewall (pasek przelatuje 4 razy czyli tak jak bez żadnego zainstalowanego softu świeżo po formacie , ale sam napis ZAPRASZAMY zamarza na 10-15 sekund)Cała Vista do pojawienia pulpitu ładuje się w 50 sekund więc nie ma tragedi ,tylko te zamarzanie mnie wnerwiaGrin


Re: Online Armor Firewall - czullo - 05.11.2009

tragedia z tym OA wisi na ekranie WITAMY ponad minute a pozniej jeszcze czarny ekran z 15 sekund. kto nie wierzy niech sam przetestuje.


Re: Online Armor Firewall - polak900 - 05.11.2009

u mnie jest ok, tzn mi to nie przeszkadza, ważne że chodzi później bardziej stabilnie


Re: Online Armor Firewall - Plati - 06.11.2009

no mi to też nie przeszkadza, w końcu posiadam tylko OA, bez antywirusow i jakichś zapór innych sprzetowych itd itp