SafeGroup
Online Armor Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Online Armor Firewall (/thread-275.html)



Re: Online Armor Firewall - zbyszek - 11.11.2009

A u mnie komp się uruchamia (z moim zestawem zabezpieczającym) około 40 sekod chwili włączenia do załadowania wszystkich ikonek w trayu. Nie zdąże papierosa spalić a już wszystko jest uruchomione Wink


Re: Online Armor Firewall - Meir - 11.11.2009

40 sek Ci się uruchamia ? A jaki masz system ?


Re: Online Armor Firewall - zbyszek - 11.11.2009

WIN XP HE SP3


Re: Online Armor Firewall - Meir - 11.11.2009

To znaczy,że nie ma reguły...ja nie mam rzęcha i systemik mam odchudzony jak modelki z FashionTV i tyle mi się uruchamiał...trzeba samemu sprawdzić


Re: Online Armor Firewall - LikwidatoR - 11.11.2009

Szkoda, że nie mawersji Pl, przydałby się głównie przy komunikatachHipsaSmile


Re: Online Armor Firewall - polak900 - 11.11.2009

mnie 30 sekund mac SL wstaje to poza tematem
a co do OA u mnie na win 7 rc komp uruchamia się dosyć szybko.


Re: Online Armor Firewall - czullo - 11.11.2009

ale zawsze sa opoznienia na OA wzgledem innych programow


Re: Online Armor Firewall - Gnome - 11.11.2009

Okej to jeszcze jak jest z kluczem, można wklepać ten którego używam przy 3.5 czy trzeba gimnastykować się z generowaniem nowego na stronie Tallemu, no i czy w ogóle pasuje.


Re: Online Armor Firewall - LikwidatoR - 11.11.2009

Pasuje z wersji 3.5Smile


Re: Online Armor Firewall - Gnome - 11.11.2009

Dzięki za info., ale na razie nie chce mi się z czystego lenistwa instalować nowej wersji skoro 3.5 i tak jest b.dobra, poczekam na jakieś nowe testy jak będzie 100% skuteczności to wtedy przeinstaluję.


Re: Online Armor Firewall - bierni - 20.11.2009

na pewno widzieliście już, że jest nowe roczne promo OA i z tego co tam wyczytałem to promo powinno działać również z wersję OA ++. Zainstaluje to sobie dzisiaj i dam znać czy się nie pomyliłem.


Re: Online Armor Firewall - ignatiusdorn - 21.11.2009

@bierni86 To chyba jest promo tylko na firewalla, nie na cały pakiet.


Re: Online Armor Firewall - bierni - 21.11.2009

ignatiusdorn napisał(a):@bierni86 To chyba jest promo tylko na firewalla, nie na cały pakiet.



Kostenlose Version für Chip Leser

Ja, bitte senden Sie mir völlig kostenlos und unverbindlich eine Jahreslizenz für Armor Premium Firewall

według tego co jest napisane wyżej masz rację ignatiusdorntylko zdziwiło mnie jedno:

Teilnahmebedingungen

*Die Antivirus Funktion von Online Armor ++ funktioniert nach Ablauf der Lizenz nicht mehr. Tak więc wdawayło mi się, że może będzie działać - lecz nie działa Smile

po co piszą tutaj o OA ++ (że po upyłwie licencji antywirus przestanie się aktualizować i w ogóle działać) skoro promocja go nie dotyczy? Tak czy siak ściągnąłem OA ++, zainstalowałem ale mimo tego, że instalator wgrał na dysk folder z a2, to w samym programie funkcja AV nie jest dostępna.

btw bardzo się cieszę, że dali promo bo już dzisiaj miałem kartę w ręce, żeby zakupić na niego roczną licencję a tu proszę - Mikołaj przyszedł troszkę prędzejSmile


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 21.11.2009

czyi to sam Firewall?


Re: Online Armor Firewall - ignatiusdorn - 21.11.2009

Zdaję się, że tak, ale bierni miał instalować pakiet OA i sprawdzić czy ten klucz zadziała też na nim.Ale z tego co znam niemiecki, to promocja na firewalla.


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 21.11.2009

jednak na sam FV bo na strobnie chip na okładce jest pudełko FV (niebieskie) a nie FV z AV


Re: Online Armor Firewall - ignatiusdorn - 21.11.2009

Gdyby było promo na pakiet, to chyba całe forum nawróciłoby się na OA++ i w sygnaturach byłaby monotoniaSmile


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 21.11.2009

he na pewno


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 21.11.2009

ignatiusdorn napisał(a):Gdyby było promo na pakiet, to chyba całe forum nawróciłoby się na OA++ i w sygnaturach byłaby monotoniaSmile


Na pewno nie! Są na naszym forum fani hipsów z piaskiem, Kasperskiego, pakietów bezobsługowych, Comodo fw z D+, OA z innymi AV oraz użytkownicy Linuksa. Nawet gdybym otrzymał za darmo dożywotnią licencję na OA Premium lub OA ++ i tak bym z niej nie skorzystał, choć uważam, że to najskuteczniejszy obok Kisa pakiet zabezpieczający.


Re: Online Armor Firewall - polak900 - 21.11.2009

a ja bym skorzystał ale warunek jeden plus DW do składu