SafeGroup
Online Armor Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Online Armor Firewall (/thread-275.html)



Re: Online Armor Firewall - krzysiekx - 06.12.2009

Ja mam 2 giga i OA trochę przymula komputer, przy firewallu pc tools tak nie przymulał, ale idzie się przyzwyczaić


Re: Online Armor Firewall - lunaticdreams - 06.12.2009

GW blokuje keyllogery.........wysmienicie ,BF też ale trochę mniej,przelewki i td robię z kompa gdzie siedzi GW


Re: Online Armor Firewall - czullo - 07.12.2009

Online Armor Free 4.0.0.15

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Release 4.0.0.15 - 7th December 2009

1815 Delay external IP lookup
1829 Add checkbox for OADump.exe at "Debug" page.
1820 Error message when opening locally saved HTML files with Firefox set to unknown
1826 IE8 won''t close when set to unknown
1830 Fix AV engine crashes if no sigs available


Re: Online Armor Firewall - lunaticdreams - 07.12.2009

czullo napisał(a):
zbyszek napisał(a):W wersji 4.x nie ma takich objawów Grin.

pisze o najnowszej wersji 4.0.0.14

też tak miałemSadSadSadSad


Re: Online Armor Firewall - LikwidatoR - 07.12.2009

czullo napisał(a):Online Armor Free 4.0.0.15

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Release 4.0.0.15 - 7th December 2009

1815 Delay external IP lookup
1829 Add checkbox for OADump.exe at "Debug" page.
1820 Error message when opening locally saved HTML files with Firefox set to unknown
1826 IE8 won''t close when set to unknown
1830 Fix AV engine crashes if no sigs available


Próbuje zaktualizowaćw menu głównym programu po prawej stronie klikam click here to check for updates i nie aktualizuje się do wersji 4.0.0.15 dalej mam z końcówką 14Smile


Re: Online Armor Firewall - martini - 07.12.2009

to zostaje pobrać i zainstalować nową wersje Tongue


Re: Online Armor Firewall - ichito - 07.12.2009

@LikwidatoR
Nie spiesz się...u mnie automatycznie się zaktualizowało z 3.5 do 4.0.0.14 tylko na samoczynny update trzeba było poczekać. Pisałem o tym kilka postów wcześniej.


Re: Online Armor Firewall - LikwidatoR - 07.12.2009

okej to poczekam cierpliwieWink


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 07.12.2009

Meir napisał(a):
czullo napisał(a):Online Armor najwiekszy zamluacz na ziemi, start systemu +30sekund, zamykanie systemu +20sekund, czekanie na pojawienie sie menu start +4sekundy. Syf, i malaria.

W 100% się z Tobą zgadzam Czullo...syf i malariaGrin
wszystko co obciążało mi system wywaliłem z kompa i teraz pracuje tak jak powinienSmile


Nie popadajmy w przesadę. Wersja OA Free jest znacznie lżejsza od Pro. Nie na wszystkich komputerach występuje znaczące zwalnianie startu, czy zamykania systemu. Gdybym opierał ochronę swojego komputera na klasycznym hipsie, a nie z piaskownicą, to na pewno używałbym Online Armor.

Outpost Firewall Free po wyłączeniu hipsa i restarcie kompa, pobiera u mnie 1.5 MB ramu. Dla wszystkich aplikacji podpisanych cyfrowo tworzone są automatyczne reguły. Komputer i net chodzą idealnie a info o zablokowanych atakach występuje tylko wtedy, gdy one naprawdę występują.


Re: Online Armor Firewall - ichito - 07.12.2009

Nie wiem, jak w wersji 4, ale w 3 OA free lubił robić czasem niespodzianki. U mnie nie zapamiętywał reguł i niektóre pliki i komponenty systemu nie mogły się załadować. W wersji pełnej nic takiego nie było i wszystko śmiga aż miło.


Re: Online Armor Firewall - Gnome - 07.12.2009

Mam pytanie sakralizowało się komuś OA do wersji 4.0.0.14 czy nadal macie 4.0.0.10, mowa o wersji płatnej.


Re: Online Armor Firewall - ichito - 07.12.2009

@Gnome
Mam wersję pełną od 3.5...parę dni temu po większej aktualizacji (14 plików od kilkudziesięciu KB do 6 MB) dostałem automatycznie wersję 4.0.0.14.


Re: Online Armor Firewall - Gnome - 07.12.2009

Być możne pierwsze w kolejności do aktualizacji są wersje 3.5?


Re: Online Armor Firewall - krzysiekx - 07.12.2009

U mnie najnowsza darmowa wersja OA dodaje ok 20 sek do uruchamiania i wyłączania systemu, ale można się przyzwyczaić.To jest moim zdaniem jedyny minus OA


Re: Online Armor Firewall - czullo - 07.12.2009

jest to ogromny minus, nie widzialem zadnego programu ktory by tak spowalnial start/wylaczanie systemu. Mysle ze panowie od OA powinni na nowo uczyc sie pisac oprogramowanie.


Re: Online Armor Firewall - lunaticdreams - 07.12.2009

czullo napisał(a):jest to ogromny minus, nie widzialem zadnego programu ktory by tak spowalnial start/wylaczanie systemu. Mysle ze panowie od OA powinni na nowo uczyc sie pisac oprogramowanie.

pewnie dlatego szastają licencjami na lewo i prawoGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin


Re: Online Armor Firewall - krzysiekx - 07.12.2009

czullo napisał(a):jest to ogromny minus, nie widzialem zadnego programu ktory by tak spowalnial start/wylaczanie systemu.


Tak.W moim doświadczeniu z tego typu programami OA najbardziej zamula w w/w momentach, z innymi programami nie ma takiego problemu.


Re: Online Armor Firewall - adam_993 - 07.12.2009

lunaticdreams napisał(a):
czullo napisał(a):jest to ogromny minus, nie widzialem zadnego programu ktory by tak spowalnial start/wylaczanie systemu. Mysle ze panowie od OA powinni na nowo uczyc sie pisac oprogramowanie.

pewnie dlatego szastają licencjami na lewo i prawoDGrinGrinGrinGrinGrin


GrinGrinGrinGrin

Dobre


Re: Online Armor Firewall - lunaticdreams - 07.12.2009

sam mam parę licencji na niego a nie używam


Re: Online Armor Firewall - adam_993 - 08.12.2009

Ja mam 2 - z GAOTD i Gizmo