SafeGroup
Online Armor Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Online Armor Firewall (/thread-275.html)



Re: Online Armor Firewall - lunaticdreams - 08.12.2009

to tak jak ja,jedną lickę mam też z raymonda,chce ktoś lickę do f secure av na rok?


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 17.12.2009

Online Armor Free pojawił się na db:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Online Armor Firewall - Gnome - 21.12.2009

No i wreszcie po dłuuugim oczekiwaniu OA zaktualizował się do wersji 4.0.0.15.


Re: Online Armor Firewall - Meir - 27.12.2009

Dobrze wiecie jak narzekałem na ten sofcik...system mi się uruchamiał 4-5 minut...natomiast teraz ta wersja :4.0.0.15...opóźnia mi start-w porównaniu z DWPF o ok.3-4 sekund czyli nic...


Re: Online Armor Firewall - facecik - 28.12.2009

Meir napisał(a):Dobrze wiecie jak narzekałem na ten sofcik...system mi się uruchamiał 4-5 minut...natomiast teraz ta wersja :4.0.0.15...opóźnia mi start-w porównaniu z DWPF o ok.3-4 sekund czyli nic...


Hmmm w życiu nie widziałem ,żeby komuś się system 5 minut ładował Smile
Musiałeś mieć niezły bałagan w systemie i pewnie OA się z czymś na starcie systemu pożerał Smile
Aczkolwiek sam OA faktycznie muli jak diabli start systemu , nowa wersja bez zmian ;/ niestety . Mi system startuje ok 10-15 sekund dłużej( ogólnie trwa to 50 sekund z OA - Vista), pojawia się napis Zapraszamy i wisi tak ok 10-15 sekund.
Potem już jest leciutko , aczkolwiek OA jest odczuwalny.Mam nadzieje że kiedyś Panowie od OA coś zrobią z tym fantem , bo jest to zjawisko występujące na każdym systemie.Wiadomo że systemu nie restartuje się co 5 minut ,ale jakoś mnie to skutecznie zniechęca do tego programu.


Re: Online Armor Firewall - Meir - 28.12.2009

Facecik-aleś walnął mądrość życiowąGrin-"Hmmm w życiu nie widziałem ,żeby komuś się system 5 minut ładował"Smile
Posłuchaj...a czy któryśz Twoich sąsiadów : ma jacht "Lady Moura" , jeździ Bugatti Veyronem , a za żonę : Natalie Portman ? Nie ? No to mogłeś i nie widzieć żeby komuś ładował się system 5 minut z OAGrin


Re: Online Armor Firewall - lunaticdreams - 28.12.2009

Może korzystają z liczydeł i dlatego five minutes............

Instaluję dziś OA premium do DWskoro nie muli już liczydeł


Re: Online Armor Firewall - Meir - 28.12.2009

Lunatic...TO MI SIĘ ŁADOWAŁ 5 MINUT...a jak sam wiesz żadnego liczydła nie mamSmile
Myślcie trochę...skoro się tyle ładował to znaczy,że miał jakiś konflikcik z systemem...


Re: Online Armor Firewall - Gnome - 28.12.2009

U mnie przy pierwszej instalacji OA premium zamroziło system na amen (coś z 10 min), okazało się, że był jakiś konflikt z Zemaną (co zresztą do się zrozumieć), tak więc Zemana poleciała.

A nowa wersja OA faktycznie szybciej staruje (przynajmniej u mnie).


Re: Online Armor Firewall - lunaticdreams - 28.12.2009

U mnie stara wersja nie ładowała się 5 minut,ale było czuć opóznienie.......z tego co pamiętam to system startował powyżej minuty z OA ale 3xxxxx
bez OA 49 sekund

dziś sprawdzę ile ładuje się z nowym OA
WIem czemu u niektórych system tyle startuje z OA.
Po prostu w ciągu tych 5 minut zastanawia się nad tym czy ma wogóle wystartowac


Re: Online Armor Firewall - ichito - 28.12.2009

Jesuuu...jak czytam o tych dłuuuugich startach przy OA to aż mnie zastanawia jedna rzecz...OA mam na laptopie, na którym jest zaledwie 1 GB RAMu i nie odczuwam jakoś specjalnie, że start systemu jest bardziej zamulony. Po prostu system wstaje i zdaję sobie sprawę, że zapora musi się również wczytać, a nie jest to program ani szczególnie prosty, ani nie taki, który mało ingeruje w system...ani żaden portable bez instalatora. Mierzycie opóźnienia i roztrząsacie kilkanaście czy kilkadziesiąt sekund różnicy...a dają Wam te sekundy coś, jak je zaoszczędzicie? Smile


Re: Online Armor Firewall - adam_993 - 28.12.2009

U mnie najnowsza wersja OA z serii 3.5 okropnie zamulała - 20 sekund mijało od pojawienia się tapety do załadowania powłoki systemowej Sad.


Re: Online Armor Firewall - Meir - 28.12.2009

Oczywiście Ichito,że te sekundy nie robią żadnej różnicy...ale ja mam chyba ADHDGrin i lubię jak się wszystko szybko dziejeGrin

BTW.Wróciłem do Outposta...stronki z dużą ilością animacji przy OA długo mi się ładująGrinGrinGrin


Re: Online Armor Firewall - ichito - 28.12.2009

Meiru...a jak chińskie "ciasteczko"...była niespodzianka, czy zniesmaczenie raczej? Smile


Re: Online Armor Firewall - Eru - 28.12.2009

Meir napisał(a):Oczywiście Ichito,że te sekundy nie robią żadnej różnicy...ale ja mam chyba ADHDGrin i lubię jak się wszystko szybko dziejeGrin

BTW.Wróciłem do Outposta...stronki z dużą ilością animacji przy OA długo mi się ładująGrinGrinGrin


Ale Host Protection masz wyłączone ? Grin


Re: Online Armor Firewall - Meir - 28.12.2009

Coś się Eru ostatnio strasznie mądry zrobiłeś...rozumu Ci przybyło ?


Re: Online Armor Firewall - polak900 - 28.12.2009

Meir napisał(a):Coś się Eru ostatnio strasznie mądry zrobiłeś...rozumu Ci przybyło ?


DobreSmile)
OA ci zamulało co było nie tak? doszedłeś?


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 28.12.2009

Poczytajcie wypowiedzi "znafców" na temat OA na db:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Online Armor Firewall - Eru - 28.12.2009

Meir napisał(a):Coś się Eru ostatnio strasznie mądry zrobiłeś...rozumu Ci przybyło ?


Nie wiem czy to miał być sarkazm czy nie, ale po prostu spytałem bo nie wspomniałeś o HP Wink

Jurek napisał(a):Poczytajcie wypowiedzi "znafców" na temat OA na db:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Daj spokój tam 3/4 ludzi się na niczym nie zna Tongue


Re: Online Armor Firewall - Meir - 28.12.2009

Nie Chłopaki spoko...polecam tą wersję 4.0.0.15-naprawdę system ładuje się szybciutko...po prostu stronki z dużą ilością flashu dłużej mi się ładowały...z Outpost jest to znacznie krócej...stąd zmianaSmile