SafeGroup
Online Armor Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Online Armor Firewall (/thread-275.html)



Re: Online Armor Firewall - LikwidatoR - 17.01.2010

Nie wiem , alena mojej radiówce 512 kb/sspisywał siębardzo dobrze. Lekki, nie zrywał połączeń. Co wersja jest lepiej a to duży plus. Producent wyciąga wnioski. Jak się malepszy net to powinno być jeszcze lepiej jak na radiówcejeszcze 512 kb/sgo nie odczuwam Smile


Re: Online Armor Firewall - baldys15 - 17.01.2010

naprawde ta nowa wersja działa już normalnie,chodzi mi o te "zamulanie" startu,bo umnie trzeba było czekać około minutę zanim windows się "załadował" od napisu "Zapraszamy"


Re: Online Armor Firewall - LikwidatoR - 17.01.2010

Tak długo minutę. Mi przy 50 ponad procesach na Xp Sp3 włączał się około 50 na pulpitWink a nie mam jakiejś potężnej maszyny.


Re: Online Armor Firewall - Meir - 17.01.2010

Ta wersja 4.0.0.15-w ogóle nie opóźnia startu...


Re: Online Armor Firewall - ichito - 18.01.2010

Meir...skąd wiesz, że nie opóźnia skoro masz Comodo? Tongue


Re: Online Armor Firewall - Meir - 18.01.2010

Miałem kilka razyTongue wersję4.0.0.15-stąd wiem...
Zmiany softów się skończą jak Pani Doktor przestanie przedłużać zwolnienieTongue
BTW.Ichito...tak naprawdę żeby zrozumieć drugiego człowieka-trzeba nim być...


Re: Online Armor Firewall - facecik - 24.01.2010

Czy coś wiadomo na temat spolszczenia Online Armor Smile ?


Re: Online Armor Firewall - krzysiekx - 24.01.2010

O to byłoby dobre. Pozatym czy wersja 4.0.15 jest najnowsza?


Re: Online Armor Firewall - lunaticdreams - 24.01.2010

Tak najnowsza


Re: Online Armor Firewall - maximuss81 - 27.01.2010

a nie jest ten antywirus czymś podobnym do działania a-squared Anti-Malware 4.5
Emsisoft/Ikarus


Re: Online Armor Firewall - lunaticdreams - 27.01.2010

Przecież tu jest temat o zaporze OA

BTW.Tak OA++ ma 2 silniki skanujące
Ikarusa i A-squared


Re: Online Armor Firewall - Meir - 27.01.2010

Ten pakiet...0 obciąża neta podczas normalnej pracy jak i skanu...dla mnie klasaSmile


Re: Online Armor Firewall - ss1973 - 08.02.2010

Witam mam Online Armora ++ z GOTD ,instalować do tego firewalla jeszcze jakiś AV czy nie.Sam pakiecik chodzi idealnie,żadnych problemów.Sledziłem pare wątków ale szczerze mówiąc konkretnej odpowiedzi nie znalazłem.Mam opcje z Pandą na 90 dni ale czy jest sens?Pozdro.


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 08.02.2010

OA ++ to kompletny pakiet nic innego nie potrzebujesz


Re: Online Armor Firewall - polak900 - 08.02.2010

online armor ma wbudowanego av, więc po co ci drugi
jeżeli chcesz to zainstaluj coś on damand np MBAM lub esetonline scaner

ale jeżeli koniecznie chcesz to wyłącz opcje antywirusa z OA++ i zainstaluj coś darmowego np avirę free


Re: Online Armor Firewall - ss1973 - 08.02.2010

Ok,dzięki za zainteresowanie,przychyle sie do sugesti żeby niczego już nie doinstalowywać.Za rok jak sie skończy licencja bedziemy się martwić co dalej.Tak na marginesie to przesiadłem się z Comodo(nie mogłem sobie poradzic z cmdagent.exe) i jestem na razie zadowolony80% mniej komunikatów,az mi czasami tego brakuje.


Re: Online Armor Firewall - ichito - 08.02.2010

OA++ u mnie nie współdziałał z Pandą Cloud Antyvirus...musiałem ją wyinstalować. Też się zastanawiałem czy dodać coś jeszcze i nawet przez kilka dni miałem MSE, ale w końcu zostawiłem samo OA. Z MSE na pewno współpracuje bez zarzutów, ale faktycznie jeśli używasz kompa na co dzień w sieci, to wystarczy ustawić harmonogram skanowań (wystarczy szybkie skanowanie) na skanowanie każdego dnia i właściwie masz namiastkę działania antywirusa "real-time"...oczywiście jeśli wcześniej zrobiłeś choć raz pełny skan.


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 08.02.2010

ss1973 napisał(a):Ok,dzięki za zainteresowanie,przychyle sie do sugesti żeby niczego już nie doinstalowywać.Za rok jak sie skończy licencja bedziemy się martwić co dalej.Tak na marginesie to przesiadłem się z Comodo(nie mogłem sobie poradzic z cmdagent.exe) i jestem na razie zadowolony80% mniej komunikatów,az mi czasami tego brakuje.


U mnie mniej komunikatów było w Comodo niż w OA, a najmniej w Outpoście z włączoną opcją automatycznych reguł dla znanych i podpisanych cyfrowo aplikacji. Zdecydowanym jednak liderem wśród zapór sieciowych, pod względem małej ilości pytań, jestzapora Windows Smile
Jeżeli coś można dodać do Twojego zestawu, to tylko Sandboxie lub program do wirtualizacji dysków.


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 15.02.2010

Zobaczcie jaką reklamę dostałem od Tallemu. Mieliście już coś takiego w OA Free? (załącznik).
Dobrze, że można ją wyłączyć.


Re: Online Armor Firewall - ichito - 17.02.2010

Nic od nich nie dostałem...bo mam OA++ Smile