SafeGroup
Online Armor Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Online Armor Firewall (/thread-275.html)



Re: Online Armor Firewall - Andy - 08.01.2011

Ale Online Armor ++również będzie przetłumaczony na język Polski prawda? Czy tylko sam Online Armor Firewall w wersji Free i Premium będzie przetłumaczony na język Polski?


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 08.01.2011

Wszystkie wersje. Tłumaczenie OA Free, OA Premium i OA++ różni się kilkoma dodatkowymi tekstami (skanowanie, zaawansowane opcje). Instalator jest dla wszystkich wersji i jest już przetłumaczony.


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 16.01.2011

Chce ktoś przetestować? Jak coś to podam url do instalatora.


Re: Online Armor Firewall - morphiusz - 16.01.2011

Ja poproszę, ja! Cool


Re: Online Armor Firewall - andrzej76 - 16.01.2011

Ja też chciałbym przetestować po polsku OA firewall free Idea


Re: Online Armor Firewall - farmer - 16.01.2011

Eugeniusz napisał(a):Chce ktoś przetestować? Jak coś to podam url do instalatora.

Bym poprosiło link jesli to możliwe .Mam lickę ale OA 4 na razie odstawiłem ze względu na frezy i dość długie ładowanie się systemu.A szkoda bo na prawdę to jest dobra zapora None2


Re: Online Armor Firewall - Andy - 16.01.2011

Eugeniusz napisał(a):Chce ktoś przetestować? Jak coś to podam url do instalatora.

Eugeniusz ja również proszę o link do instalatora. Chętnie przetestuje Smile


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 16.01.2011

Po polsku nie ma.


Re: Online Armor Firewall - morphiusz - 16.01.2011

A wersja finalna będzie po polsku?Wink


Re: Online Armor Firewall - farmer - 16.01.2011

Eugeniusz napisał(a):Po polsku nie ma.

mi wersja językowa nie robi różnicy dotąd przecież się korzystało zwersji anglojęzycznej .Bym chciał sprawdzić czego mogę się spodziewać.Bym był wdzięczny o udostępnienie wersji testowej


Re: Online Armor Firewall - Andy - 16.01.2011

Dla mnie również nie ma znaczenia że nie ma jeszczeSmile


Re: Online Armor Firewall - farmer - 16.01.2011

Mi to raczej chodzi co zostało poprawione i czy coś poprawiło się w kwestii frezów czy długiego ładowania systemu bo właśnie z tego powodu na razie odstawiłem OA Premium


Re: Online Armor Firewall - morphiusz - 16.01.2011

farmer napisał(a):Mi to raczej chodzi co zostało poprawione i czy coś poprawiło się w kwestii frezów czy długiego ładowania systemu bo właśnie z tego powodu na razie odstawiłem OA Premium


Z tych samych powodów nie używam OA. IMO jest to jeden z najlepszych jak nie najlepszy HIPS.


Re: Online Armor Firewall - Creer - 16.01.2011

morphiusz napisał(a):IMO jest to jeden z najlepszych jak nie najlepszy HIPS.


Zacytuje siebie z innego tematu:
"OA byl prekursorem HIPS''ow, juz o tym pisalem, ze na samym poczatku, kilka dobrych lat wstecz TallEmu Inc., producent dzisiejszego OA, oferowal jedynie HIPS''a do zastosowan komercyjnych zachwalanego wtedy jako idealne rozwiazanie dla firm dokonujacych przelewow miedzybankowych. Lata praktyki na tym polu zrobily swoje i HIPS w OA jest jedym z najlepiej dopracowanych klasycznych HIPSow z jakimi mialem do tej pory do czynienia."

Niestety FW i zuzycie zasobow przez te aplikacje rozczarowuje.

PS. Teraz naturalnie po przejeciu produktu OA - firma Emsisoft jest producentem (nie TallEmu).


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 16.01.2011

//brak


Re: Online Armor Firewall - farmer - 16.01.2011

Eugeniusz napisał(a):-http://tmp.emsisoft.com/oa/trunk/4.5.1.656/OnlineArmorSetup.exe-

dziękuję zaraz wezmę się za testowanie Smile


Re: Online Armor Firewall - morphiusz - 16.01.2011

Dzięki<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Online Armor Firewall - Meir - 16.01.2011

Używałem swego czasu...wszystko wyłapuje...ale...ale to zapka dla Wiedzących...przeciętny użytkownik(czytaj : 99%) polegnie na prawie każdym z zacnych komunikatów OA Smile


Re: Online Armor Firewall - Andy - 16.01.2011

Dzięki Eugeniuszza link Smile

Meir napisał(a):Używałem swego czasu...wszystko wyłapuje...ale...ale to zapka dla Wiedzących...przeciętny użytkownik(czytaj : 99%) polegnie na prawie każdym z zacnych komunikatów OA Smile

A ja myślę że jak komunikaty OA będą po Polsku i do tego będzie przetłumaczona dokumentacja na PL to nawet przeciętni użytkownicy mają szanse że nie polegną. Oczywiście jeżeli będą chcieli trochę nad OA popracować Smile
Dlatego trzymajmy kciuki za tłumaczenie Eugeniusza


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 16.01.2011

Jeżeli ktoś instaluje OA by klikać gdzie popadnie, to przepraszam ale jest idiotą. Kto normalny instaluje takie coś by kontrolowało system a i tak zezwala na wszystko?