SafeGroup
Online Armor Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Online Armor Firewall (/thread-275.html)



Re: Online Armor Firewall - mateusxzz - 29.03.2009

Jak na razie naliczyłem, że więcej programów nie działa z Windows 7 w wersji BETA niż z Vistą w BETA Smile


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 29.03.2009

Mi wszystkie programy śmigały na 7 tylko problem z netem szkoda!
Mała korekta wersja 3.5 OA Free działa znakomicie mi i już nawet nie ma tej zacinki 30sekundowej!Restartowałem kompa 4 razy i git!W końcu najlepszy firewall działa


Tłumaczenie Online Armor - Plati - 01.04.2009

Witam, mam dla użytkowników forum pewne przedsięwzięcie. Mianowicie tłumaczenie dla Online Armor. Do końca tłumaczenia pozostało na chwilę obecną ok. 500 słów spośród wszystkich 4000, jednak tłumacze Comodo tłumaczą o wiele wiele szybciej (w ciągu miesiąca pojawi się polska wersja).


Jeśli ktoś umie dość dobrze angielski oraz chciałby się dołączyć do tłumaczenia Online Armor''a, może się wpisać tutaj -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Online Armor Firewall - adam_993 - 02.04.2009

Mówisz o polskiej wersji Comodo? Ma być polska wersja językowa?


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 02.04.2009

Tam ma być Plati pisał coś o 15kiwietnia


Re: Online Armor Firewall - adam_993 - 02.04.2009

O to fajnie! Zajrzę na forum COMODO.
Przyłączyłbym się, ale niedługo mam egzamin.


Re: Online Armor Firewall - Plati - 02.04.2009

ja mówię o Online Armor, jeśli by ktoś chciał się dołączyć do tłumaczenia OA, to zapraszam.

A Comodo PL ma zostać wydane (jeśli prace nadal będą wtakim tempie szły) na 15 kwietnia. Do tłumaczy Comodo już nie ma po co dołączać, gdyż jeden na 5 tłumaczy hasło profesjonalnym, komercyjnym programem.


Re: Online Armor Firewall - adam_993 - 02.04.2009

Czytałem, czytałem.


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 02.04.2009

Może kiedyś ktoś przetłumaczy avire?


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 03.04.2009

Dozamet1 napisał(a):Może kiedyś ktoś przetłumaczy avire?


Z tego co się orientuję, to Jarek przetłumaczył już dawno Avirę ale firmę to kompletnie nie interesuje tak jak i nasze forum Sad


Re: Online Armor Firewall - czullo - 03.04.2009

trzeba bylo sie uczyc jezykow a nie grac na lekcjach angielskiego w statki Grin


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 03.04.2009

czullo to się ucz!
Szkoda że taka firma olewa tylu użytkowników z Polski!


Re: Online Armor Firewall - czullo - 03.04.2009

no ja sie uczylem i teraz nie potrzebuje czekac na "spolszczone" programy, moge pracowac w srodowisku EN, podobnie z filmami nie potrzebny lektor ani napisy. Czy zycie nie jest wtedy latwiejsze ?


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 03.04.2009

Wiesz mi tam nie przeszkadza po angielsku!Ale dużo osóbrezygnuje z góry z programu bo nie zna angielskiego!


Re: Online Armor Firewall - Plati - 03.04.2009

Online Armor jest tak łatwy, że nie potzebuję w nim polskiego, ale to zawsze plus dla programu że ma polski Smile


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 03.04.2009

OA to chyba najłatwiejszy program anglojęzyczny jaki maiłem na kompie!


Re: Online Armor Firewall - Plati - 03.04.2009

Dozamet1 napisał(a):OA to chyba najłatwiejszy program anglojęzyczny jaki maiłem na kompie!


tu się z tobą nie zgodzę, najłatwiejsza jest Avira i Imgburn (w wersji en) jak dla mnie Smile


Re: Online Armor Firewall - adam_993 - 03.04.2009

Jeżeli chodzi o prostotę, to najprostszy był mój program w Delphi do steganografii- 5 przycisków, podgląd, sekcja do wpisywania tekstu.

A polska wersja, programu pomogłaby Avirce zająć wyższe miejsce w testach... oczywiście KŚ.


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 15.04.2009

Zainstalowałem dzisiaj na chwilę OA i muszę przyznać, że jeżeli chodzi o skuteczność, szczególnie HIPS, to robi wrażenie.
Nie mam jednak najmniejszych wątpliwości, że dla użytkowników leniwych, wygodnych i niezaawansowanych,zdecydowanie najlepszym wyborem jest Outpost Firewall. Automatyczne reguły dla wszystkich znanych i podpisanych cyfrowo programów i tryb samoczynnego uczenia bez komunikatów przez pierwszy tydzień, to niesamowite udogodnienie i ułatwienie.


Re: Online Armor Firewall - Plati - 15.04.2009

Jurek jestems jakimś fanatykiem tego Outpost Firewalla. Z Outpostem jest mnóstwo problemów, w dodatku ten program jest płatny. Myślę, że lepsze rozwiązania mają zdecydowanie Online Armor i Comodo. Outpost to taki nieco ulepszony PC Tools Firewall Plus, jednak mnie najlepiej pasuje OA, mimo, że jest po angielsku.