SafeGroup
Online Armor Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Online Armor Firewall (/thread-275.html)



Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 03.06.2011

Hmm ja mam 5.0.0.1186, u mnie najwięcej problemów sprawiał cały Office 2010 (Word i Excel przede wszystkim).


Re: Online Armor Firewall - nikita - 03.06.2011

Eugeniusz napisał(a):Hmm ja mam 5.0.0.1186, u mnie najwięcej problemów sprawiał cały Office 2010 (Word i Excel przede wszystkim).

Masz betę, czy o co chodzi?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- nie znalazłem 1186 na oficjalnych stronach None2W końcu jak rozwiązałeś problem z Office''m? Bo u mnie skanowanie też się na nim wysypuje.


Re: Online Armor Firewall - bardok206 - 03.06.2011

1186 wersja chyba jest dla posiadaczy premium i ++. Tak mi się o uszy obiło.


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 03.06.2011

Mam wersję deweloperską, tj. poza tłumaczeniem zajmuję się też testowaniem.
Nowa wersja wprowadza m.in. nowy sposób wyświetlania historii, poprawki wydajności interjfejsu czy właśnie owy problem z SCW.


Re: Online Armor Firewall - nikita - 03.06.2011

Eugeniusz napisał(a):Mam wersję deweloperską, tj. poza tłumaczeniem zajmuję się też testowaniem.

No to ok, ja korzystam z free. To nadmień o problemach z plikami .Ink przy eksploracji menu start Wink


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 03.06.2011

Ktoś inny to odkrył, producent to praktycznie rozwiązał.
Wszystkie zmiany będą dostępne z 5.0.1, natomiast 5.1 powinna mieć polską wersję.


Re: Online Armor Firewall - korbennn - 05.06.2011

Całkiem niedawno zainstalowałem v5. Co się podziało z Cookie Cutterem w tej versji?


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 05.06.2011

Nie ma go Tongue


Re: Online Armor Firewall - korbennn - 07.06.2011

Skąd ta decyzja o usunięciu? Wydawało mi się, że robił co do niego należało w sposób adekwatny do oczekiwań.


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 07.06.2011

Zreorganizowano funkcję Web Shield, więc za tym poszedł obcinacz ciasteczek.


Re: Online Armor Firewall - ichito - 07.06.2011

"Z pewną dozą nieśmiałości" spytam...wydano dziś Emsisoft Anti-Malware w wersji 5.1.0.14, a mam wrażenie, że kolejne wersje programów chodzą w Emsi "falami"...czy coś wiadomo o OA 5.1? Smile


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 07.06.2011

Na razie jest planowany 5.0.1 (w sensie sporo rzeczy zrobili już), zaraz po nim betatesty 5.1 (i wtedy ja wchodzę z tłumaczeniem, o ile Emsi dostarczy narzędzi).


Re: Online Armor Firewall - korbennn - 08.06.2011

Manualnie uruchomiłem aktualizator i z wersji 5.0.01097 wskoczyłem na 5.0. 0100i wszystko fajnie, szkoda że wyświetliły się jakieś niepotrzebne mi do szczęścia Emisoft News .


Re: Online Armor Firewall - ichito - 08.06.2011

Możesz zaznaczyć w opcjach ogólnych, żeby Cię o tym nie powiadamiali tzn. nie ptaszkować powiadomień. A znalazłeś jakieś zmiany w wyglądzie, opcjach? jakiś changelog, bo nigdzie wzmianki nie znajduję.


Re: Online Armor Firewall - korbennn - 09.06.2011

Oj bardzo bym chciał, jeno nie widzę rzekomej opcyjki Smile

Brak changeloga

Tak to wygląda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Online Armor Firewall - ichito - 09.06.2011

Kurde faktycznie...co prawda na tym laptoku, co piszę nie mam OA, ale szukałem w sieci po screenach z opcji...jest tylko o wysyłaniu informacji do Emsi...aż tak bym się pomylił?...no ale w moim wieku..."czego to ja nie mam"? Smile


Re: Online Armor Firewall - korbennn - 13.06.2011

Ma kto namiary na niesomplikowany poradnik dla OA5 dla żółtodziobów?


Re: Online Armor Firewall - ichito - 13.06.2011

@Korbenn
Ponieważ na pewno poradzisz sobie z angielskim, to po prostu poczytaj "help online" na stronie OA...nie znalazłem bardziej obszernego i równocześnie tak przystępnego Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Poza tym początek tego postu zawiera sporo wiadomości, choć dotyczy jeszcze wersji od Tall Emu.


Re: Online Armor Firewall - korbennn - 14.06.2011

ichito, racja, bardzo udane słowo pisane - dzięki!

A gdyby komuś coś jeszcze podeszło pod klawiaturę - też wezmę.


Re: Online Armor Firewall - Andy - 14.06.2011

korbennn napisał(a):Ma kto namiary na niesomplikowany poradnik dla OA5 dla żółtodziobów?
Jeżeli znajdę czas i kilka osób z tego Forum, którzy znają trochę angielski i lubią ten program to zrobię tłumaczenie tego HELPa do OA. Ale tak jak mówię najpierw muszę znaleźć czas no i pomocników + jedną osobę na redaktora głównego, która zna się na kwestiach związanych z bezpieczeństwem i sprawdzi tłumaczenie pod kątem poprawności oraz jednolitości użytych nazw itp.