SafeGroup
Online Armor Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Online Armor Firewall (/thread-275.html)



Re: Online Armor Firewall - shinjiru - 01.11.2011

a w czym był problem?


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 01.11.2011

Chodzi o zawieszki przy napisie "Witamy"?
Naprawione w wersji 5.1. Z moim małym wkładem Smile


Re: Online Armor Firewall - korbennn - 03.11.2011

^również żałuję dnia w którym sprzedano OA.To był duży błąd.

Wróciłem na OA Pro na ost 40 dni licencjii widzę że w ost wersji zaszły pewne zmiany, których nie ogarniam
mianowicie po jakiego grzyba mając odhaczone ''Notify me when programs are allowed to access the Net'' co jakiś czas wyskakuje mi wielgachne zielone potiwerdzenie, że Vaio service is blocked a jednocześnie dostaję w trayu monity że mam zablokowane wsqmcons.exe jak ja o tym doskonale wiem;

da sie wyłączyć owe okienka?


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 03.11.2011

Musisz odznaczyć żeby nie pokazywał komunikatów o blokadzie w programs.


Re: Online Armor Firewall - Creer - 13.11.2011

lunaticdreams napisał(a):wkradł ci się mały błąd RUN SAFER a nie RUN TRUSTED .dzięki


Fakt, zaraz poprawie. Thnxs.


Re: Online Armor Firewall - .x.Wojtek.x. - 13.11.2011

Online Armore to dobry darmowy firewall jego skuteczność pokazują wszelkie testy np.matousec coś podobnego jak comodo.
PozdrawiamGrin


Re: Online Armor Firewall - .x.Wojtek.x. - 13.11.2011

Testowaliście kiedyś Netchina S3 2008 ?


Re: Online Armor Firewall - Plati - 13.11.2011

Tłumaczenia OA na polski nie będzie (przynajmniej na razie). Jest tam kilka słów, które ciężko mi przetłumaczyć.


Re: Online Armor Firewall - facecik - 13.11.2011

To jak na tym samym poziomie to ja dziękuję , pomimo że bardzo mi się ten firewall podoba , poczekam aż pojawi się wersja 5 Smile Może wniesie jakieś zmiany.


Re: Online Armor Firewall - facecik - 13.11.2011

Tak , Gieniu o tym myślę Smile
No to fajnie że wreszcie to poprawili, bo trochę czasu to trwało.


Re: Online Armor Firewall - korbennn - 13.11.2011

OMG, ale ze mnie sierot. Nie zauważyłem tej zakładeczki.

+dla Eugeniusza


Re: Online Armor Firewall - joa17t - 13.11.2011

Szkoda, mi tej zapory, miałam jej wersję darmową i premium- wygraną w jakimś konkursie.

Była bardzo dobra, zanadto nie obciążała nowszego kompa.

Wchodziła w konflikt ze spyware doctorem z antywirusem, jego darmową wersją, która wchodziła w skład paczki od Google.

Pożegnałam się z tą zaporą, bo uświadomiłam sobie, że jeden dobry HIPS w zupełności wystarczy.

Zgadzam się z facecik , który mówi:
Cytat: Dokładnie, coś czuję, że OA zostanie zmarnowane przez Emsisofta.


Żal mi tej zapory, to pierwsza zapora z pożądnym HIPS jaką w życiu testowałam. Sad


Re: Online Armor Firewall - andrzej76 - 08.12.2011

To możemy się spodziewać polskiej wersji OA w 2012 roku , czy już jej wcale nie będzie?


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 08.12.2011

Nie wiem. A nawet gdybym wiedział, to i tak bym nie powiedział Tongue.
Z tego co wiem, to Emsisoft chce zintegrować OA ze swoim systemem licencjonowania. Deweloperzy pewnie pracują nad przeadresowaniem elementów systemu.


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 27.12.2011

Za jakiś czas kolejny build. Raczej bez polskiego interfejsu, ale z czymś innym - również bardzo ważnym.
Yes, our Online Armor developers are also working on the new language system
for Online Armor, which should make the translations much easier. Please be
a bit patient Smile
Czekamy, znaczy się ja czekam. Bo między startem tłumaczeń a zakończeniem prac trochę minie. Na szczęście mam kilku pomocników Smile
Rany boskie będzie koniec świata jak to skończę.


Re: Online Armor Firewall - morphiusz - 27.12.2011

3tajemnica fatimska mowi, ze do 2012 roku mazginac 2/3 ludzkosci..objawienia potwierdzone przez kosciol i w ogole.. czekamy.

A tak na serio to zyczymy Ci powodzenia Smile


Re: Online Armor Firewall - Andy - 27.12.2011

Eugeniusz napisał(a):Za jakiś czas kolejny build. Raczej bez polskiego interfejsu, ale z czymś innym - również bardzo ważnym.
...
Czekamy, znaczy się ja czekam. Bo między startem tłumaczeń a zakończeniem prac trochę minie. Na szczęście mam kilku pomocników Smile
Rany boskie będzie koniec świata jak to skończę.
To może w między czasie Twój zespół przetłumaczy Privatefirewall?
morphiusz napisał(a):A tak na serio to życzymy Ci powodzenia Smile

Przyłączam się do tych życzeń i trzymam kciuki Smile


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 27.12.2011

W PFW jest podobnie - Privacyware nie jest gotowe/nie wiedzą jak rozwiązać problem bitmap zawierających angielskie wyrażenia.


Online Armor - stare wersje - william1955 - 28.12.2011

Na prośbę znajomego, miałem zainstalować mu OA 3.5.0.50 Premium.
(Stary, słaby komputer i.t.d. jakby ktoś się pytał)
Niestety aktywacja kończyła się znanym kodem błędu 10054.
Pamietałem, że czasami były takie akcje, że był błąd serwera aktywacji i po prostu
należało trochę poczekać.
Ponowiłem aktywację po kilku godzinach i na następny dzień - rezultat ten sam.
Zauważyłem jednak, że serwer aktywacji jest w domenie tallemu.com, no a jak wiemy
właścicielem OA jest teraz Emsisoft.
Na forum Emsisoft-u uzyskałem odpowiedź od p. Fabiana Wosara, że stare serwery aktywacji
zostały wyłączone i już nigdy nie będą włączone.
Tak więc, stare wersje OA Premium i OA ++ z czasów Tall Emu można spokojnie skasować - już nigdy nie
będą działały.
P.S. Stare wersje OA Free działają bez problemów.

Pozdrawiam
William


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 29.12.2011

Od nowego roku OA++ będzie niedostępny w sprzedaży. Sygnatury będą aktualizowane co najmniej do 30 czerwca 2012 roku.
Tak pisze Emsisoft:
From January 1st, 2012 onwards, Online Armor++ will no longer be available. This is due to the fact that we plan to combine Emsisoft Anti-Malware and Online Armor, which will put an end to the Online Armor++ product life cycle. We guarantee the continued provision of signature updates for Online Armor++ until at least June 30th, 2012 to ensure the best protection for your PC.

Online Armor++''s official successor: Emsisoft Internet Security Pack. Every customer may now convert their Online Armor++ license into a license for the more powerful Emsisoft Internet Security Pack free of charge. Just send a brief mail to our support team (<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->) including your Online Armor++ license key.

Important! This applies only to the "++" edition of Online Armor with integrated antivirus, and NOT the Premium or Free Edition.

------------------
Klienci używający OA++ mogą bezpłatnie przejść na Emsisoft Internet Security. Wystarczy wysłać swój klucz licencyjny na skrzynkę <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->, a producent przekonwertuje licencję na dwie osobne licencje: do Emsisoft Anti-Malware i Emsisoft Online Armor Premium.
Myślę że pełny "Emsisoft Internet Security" to tylko kwestia czasu.