SafeGroup
Online Armor Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Online Armor Firewall (/thread-275.html)



Re: Online Armor Firewall - rafikrafiki - 08.10.2012

A po instalacji OA, mogę ponownie go zainstalować ?


Re: Online Armor Firewall - ktośtam - 08.10.2012

Nie sądzę.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Online Armor Firewall - rafikrafiki - 08.10.2012

To kichaFacepalm


Dodano: 08 paź 2012, 19:13

Odinstalowałem VBox, ale komunikat nadal się pokazuje. Jak to usunąć ?


Re: Online Armor Firewall - krisbtm - 08.10.2012

Dziwne u mnie VBox normalnie działa.. Z tym że chyba nie korzystałem z Bridge..


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 08.10.2012

Po odinstalowaniu VBoxa zrestartuj komputer.


Re: Online Armor Firewall - rafikrafiki - 08.10.2012

Zrobiłem restart i nic. Ponownie zainstalowałem VBox i ponownie odinstalowałem, zrobiłem restart i znowu to samo, nie mogę zainstalować OA.


Re: Online Armor Firewall - korbennn - 09.10.2012

Eugeniusz napisał(a):
korbennn napisał(a):File licence is corrupted i po zabawie...znowu to samo się dzieje.

Nic nie zmieniłem, jest OA, jest SD, tyle. W OA mam dodane do FW wszystkie exe z SD, w exclusions SD dodany folder OA, co zepsułem? Wczoraj zauważyłem brak ruchu w FW Status, a dziś przy rozruchu dostałem monit którego wcześniej nigdy nie było..
Widzisz to bo OA nie działa coś tam coś tam, restart i znieknęło, wszystkie exe uruchomione od OA widać w task manager, czyli działą ale nie działa i do tego ten wpieniający błąd który chodzi za mną od lutego 2012,
help

Pokaż zrzut tego błędu.
Aha, upewnij się że masz Service Pack 1 w Windows 7. Ten dodatek jest obowiązkowy!


Wziąłem się za to wreszcie bo nie do zniesienia ta wariacja.
No i co, wyłączyłem SD, wyłączyłem OA - seirota - przecież przed instalacją SP1 należy OA usunąć - zablokował mi komponenty, nie zainstalował się SP1, 2h w plecy, ale na drugi raz bd mądrzejszyWall
Co się okazuje - OA bez problemu aktualizuje się przy wyłączonym SD. No idzie przeżyć raz na 2tyg powiedzmy bd go wyłączał, aktualizował OA i znów włączę SD, bo chyba innego wyjścia nie ma. Drugą próbę instalacji SP1 podejmę jakoś potem, nie ma czasu.

dzięki!


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 09.10.2012

Online Armor korzysta z WinCrypt API do generowania identyfikatora maszyny - SP1 dla W7 jest do tego potrzebny.


Re: Online Armor Firewall - Withers - 09.10.2012

...


Re: Online Armor Firewall - Exploits - 14.10.2012

Od wczoraj przekopujeforum i albo mi oczy szwankują :crazy:albo wątek został usunięty. Kiedyś widziałem na forum postjak rozwiązać problemy utorrenta z Online Armor.
Wtedy skorzystałem i pomogło,teraz niestety nie mogę znaleźć tego wpisu Wall . Jeżeli dobrze pamiętam to były to porady kolegi Ichito.


Re: Online Armor Firewall - ichito - 14.10.2012

@Exploits
nie pamiętam tego, ale nie ma to znaczenia Smile Spróbuj coś znaleźć dla siebie w tych wątkach

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Online Armor Firewall - Exploits - 15.10.2012

No i bardzo dziękuję, o to chodziło. Beer


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 03.12.2012

Dobreprogramy pokazują wersję 6.0.0.1798 jako najnowszą wersję beta .
Changelogu nie ma... może poza oczywistym punktem, jakim jest korekta tłumaczenia w kilkunastu miejscach.


Re: Online Armor Firewall - danor - 03.12.2012

Changelog znajdziesz tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Emsisoft napisał(a):Beta updates – 2012-12-03
Emsisoft Online Armor 6.0.0.1798 Beta (with Beta updates enabled):

Uninstallers hang – fixed
Blocking pending connection requests if a network-related popup is active – fixed
Italian translation – updated
Available via updates (with Beta updates enabled) and as installer as well.



Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 03.12.2012

Uhmm racja, na forum nie było tematu.


Re: Online Armor Firewall - myciu1974 - 12.12.2012

Po zainstalowaniu Online Armor na Win8 nie mogę podłączyć się do internetu poprzez modem Thomson Speedtouch na łączu Neti. Może spotkał się ktoś z takim czymś?


Online Armor Free - maximuss81x - 28.02.2013

Mam pytanie, czy zainstalowanie Online Armor Free z Zemana Antilogger nie będzie ze sobą kolidowało jeśli chodzi o pracujące w obu programach HIPSy?
No i pytanie, czy Online Armor Free wychwytuje próby przejęcia np. klawiatury, kamerki, schowka systemowego, próby robienia zrzutów ekranu tak samo jak to robi Zemana Antilogger?


Re: Online Armor Firewall - dar3k - 28.02.2013

Według mnie w tym przypadku Zemana to zbędny dodatek. Polecam:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Online Armor Firewall - ktośtam - 01.03.2013

Wiem, że ichitoużywa(ł) OA razem ze SpyShelter, więc Zemana też nie powinna stanowić problemu.


Re: Online Armor Firewall - ichito - 01.03.2013

To prawda...używałem OA i SS Premium na raz...nie miałem żadnych konfliktów, choć przy pierwszych wykrywanych akcjach trzeba zezwolić na wszystkie akcje i zaznaczyć procesy jako zaufane - to ogranicza ilość monitów potem. Można też zrobić w odpowiednich miejscach wzajemne wykluczenia. Niektóre funkcje się dublują, ale zarówno jeden program, jak i drugi działają nieco inaczej, więc i inaczej na pewne rzeczy reagują...mają również nieco inne funkcje, które się uzupełniają w działaniu. Z Zemaną jest z pewnością podobnie, choć nie uzywałem tego programu ze 3 lata już.