SafeGroup
PC SECURITY TEST a Avira... :/ - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Publikacje (https://safegroup.pl/forum-27.html)
+--- Dział: Testy (https://safegroup.pl/forum-22.html)
+--- Wątek: PC SECURITY TEST a Avira... :/ (/thread-441.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - Pablosss - 29.12.2008

Po kliknięciu na odnośnik jaki zamieściłeś pokazuje się to --->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Jeszcze jakieś pytania? Smile


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - VenomX - 29.12.2008

Pablosss napisał(a):Po kliknięciu na odnośnik jaki zamieściłeś pokazuje się to --->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Jeszcze jakieś pytania? Smile

Zatem ja nic z tego nie rozumiem .Albo posiadam starą wersje programu albo mam coś źle skonfigurowane .U mnie nie wysyła alertu choć mam zaznaczone w opcjach pliki archiwalne , spakowane .


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - Pablosss - 29.12.2008

VenomX napisał(a):Zatem ja nic z tego nie rozumiem .Albo posiadam starą wersje programu albo mam coś źle skonfigurowane .U mnie nie wysyła alertu choć mam zaznaczone w opcjach pliki archiwalne , spakowane .


Nie wiesz jaką wersję posiadasz? Smile


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - VenomX - 29.12.2008

Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Zatem ja nic z tego nie rozumiem .Albo posiadam starą wersje programu albo mam coś źle skonfigurowane .U mnie nie wysyła alertu choć mam zaznaczone w opcjach pliki archiwalne , spakowane .


Nie wiesz jaką wersję posiadasz? Smile

Wersja 3.0.672.0 .Nie mam zielonego pojęcia dlaczego mój Nodmi nie zgłasza alertu.


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - Nikesz - 29.12.2008

Pewnie dlatego, ze masz samego NODa, a alert zgłasza część firewallowa


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - Pablosss - 29.12.2008

Ja też mam samego NOD-a - nie ESS.


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - Nikesz - 29.12.2008

Innego wytłumaczenia nie widzę
Mi ESET 3.0 zawsze skanował w locie Smile


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - Pablosss - 29.12.2008

Może jeszcze jeden komunikacik do kolekcji ( wyświetla się po kliknięciu na Rozłącz z komunikatu 1 ) --->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - VenomX - 29.12.2008

Zatem jak to jest z tym Nodem ? sam antywirus daje alert przy plikach archiwalnych ? czy potrzebny jest do tego ESET SMART SECURITY ?


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - Pablosss - 29.12.2008

Jak widzisz na załączonym przeze mnie 2 screenie NOD Antiviuswystarcza ( zresztą na 1 screenie też to widać ).


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - Nikesz - 29.12.2008

Samego antywirusa nie używałem od kilku lat. Mam EsET 3.0 i on daje alerty. Tyle wiem.


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - VenomX - 29.12.2008

Ok już wszystko wiem Smile . Miałem po prostu włączone leczenie dokładne a nie średnie , przy dokładnym nie wysyła alertu . Kiedy po raz pierwszy instalowałem NOda ustawiłem n średnie , jednak wtedy nie miałem przyjemności pobrać zawirusowanego archiwum. Nie wiem w jaki sposób ustawiło mi się na poziom dokładny , być może sam przestawiłem a nie pamiętam .Ciesze się , że już zrozumiałem, jak to działa .

Pozdrawiam .


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - Pablosss - 29.12.2008

Nadal twierdzisz że nie wiem na jakiej zasadzie działa program którego używam? Smile


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - VenomX - 29.12.2008

Pablosss napisał(a):Nadal twierdzisz że nie wiem na jakiej zasadzie działa program którego używam? Smile

Zwracam honor .


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - Nikesz - 29.12.2008

Dziwne, zawsze miałem ustawione na leczenie dokładne...


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - Pablosss - 29.12.2008

A ja leczenie wyłączyłem wcale - i tak zawsze usuwam zainfekowane pliki / archiwa, chyba że mam pewność że jest to fałszywy alarm wtedy to olewam, ale nigdy nie leczę.


Re: PC SECURITY TEST a Avira... :/ - Nikesz - 13.11.2011

aaaaa,masz rację. Ustawiałem: usuń. Też nigdy nie leczyłem i nie leczę w innych antywirusach