SafeGroup
Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja (/thread-5671.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 05.03.2014

No dobra, kupiłem 820 za <szeset> złoty. Wygrał LTE, więcej RAM i AMOLED.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - facecik - 05.03.2014

No i git , dobry wybór .Rozumiem ,że nowy egzemplarz kupiłeś ? Jeśli tak to w dobrej cenie wyrwałeś ten model.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 05.03.2014

Niee, troszkę używany. Najważniejsze, że na wyświetlaczu nie ma rys, tylko klapka troszkę porysowana - ale ją można wymienić.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - facecik - 05.03.2014

Ojjjj , to za parę złotych więcej można kupić np miesięczną używkę 920 , tyle że bez gwarancji Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 05.03.2014

150 zł to dla mnie całkiem sporo, a czytałem że 920 z początku produkcji są felerne (problemy z bateriami i montażem czy coś takiego). Musztarda po obiedzie.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - facecik - 05.03.2014

Eugeniusz napisał(a):150 zł to dla mnie całkiem sporo, a czytałem że 920 z początku produkcji są felerne (problemy z bateriami i montażem czy coś takiego). Musztarda po obiedzie.

Nie no jasne, w sumie 920 sprzętowo nie jest lepsza, a ma AMOLED-a i jak pisałem , w wypadku WP to naprawdę strzał w dziesiątkę.
Osobiście właśnie ten model bym wybrał ze względu na ekran, także uważam,że słusznego wyboru dokonałeś.
Zdaj relację jak się sprawuje aparat i ekran Smile


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 07.03.2014

Przyszła paczka Smile
820 wygląda lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach, telefon spodobał się nawet mojej mamie. To dobrze, myślałem że będzie awantura że nie mam na co pieniędzy wydawać Tongue, a przecież miałem w planach kupno Iphona lub Lumii 920 :o.

Niestety, jest trochę głupia rysa na wyświetlaczu, jest trochę irytująca gdy przeglądam strony WWW z białym tłem. Jakoś to przeboleję, trudno - na szczęście jest z boku i jak korzysta się z systemu to jej nie widać.

Obudowa trochę się nagrzewa, aktualnie aktualizuję do GDR3 + Black.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - dolar444 - 07.03.2014

To daj znać jak bardziej się nią pobawisz.
Co do nagrzewania, no to moja akurat Lumia 520 nie wiem jak u ciebie jak ją miałeś u góry bardzo się nagrzewa, w szczególności przy graniu, to jest bardzo ciepła obudowa.

PS. Tak z ciekawości jakieś ciekawe aplikacje macie do zaproponowania na WP ?


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - zord - 07.03.2014

Ciekawych jest na prawde sporo np.

Do RSS Nextgen Reader

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Info o telefonie baterii Insider Pro

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pogodynka Meteo

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

do YouTube Metrotube

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Translator

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

do dzwonienia przez neta Viber

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Info o filmach program tv Filmweb

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Radyjko internetowe TuneIn Radio

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czytnik książek Bookviser

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Rozkład jazdy Transportoid

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Przeglądarka UC Browser

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Komunikator GG jabber IM+

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ekran telefonu w przeglądarce Nokia Beamer

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

odtwarzacz MoliPlayer Pro

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to tylko mała część z tego co mam zainstalowane Tongue


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 07.03.2014

Metrotube jest świetne, tylko czasami filmiki nie działają, zwłaszcza te na kanałach Vevo Sad


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Snajpiq - 12.03.2014

Ja zakupiłem Lumie 625. Ogólnie jestem zadowolony. Mówią, że rozdzielczość ekranu jest zbyt mała jak na taki wyświetlacz, ale muszę powiedzieć, że wygląda to naprawdę dobrze - przynajmniej dla mnie.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 19.03.2014

Swoją 820 musiałem oddać na gwarancję. Głośnik podczas rozmów wydawał trzaski,nie działało podświetlenie klawiszy. Ciekawe czy naprawią...


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 19.03.2014

Eugeniusz napisał(a):Swoją 820 musiałem oddać na gwarancję. Głośnik podczas rozmów wydawał trzaski,nie działało podświetlenie klawiszy. Ciekawe czy naprawią...

Albo dostałeś bubla od przedawcy, któremu tego nie naprawili i chciał się telefonu pozbyć. Ja akurat w serwis Nokii nie wierzę - nawet w ten gwarancyjny. Nie wiem, czy wylewałem tu już swoje żale, ale ekran blokady się zacinał, telefon tracił zasięg i stosunkowo często się zawieszał. Wycena naprawy : 900,00 PLN, kiedy na rynku dostaję za połowę tej ceny nowy aparat... "Uszkodzenie z winy użytkownika". Brak uszkodzeń fizycznych, czy pęknięć, więc ciekawe na jakiej podstawie to moja wina. Gdybym miał tylko więcej czasu na to, żeby się z nimi bić, to pewnie bym to zrobił, ale niestety doprowadzenie się do zdrowia i ogarnięcie uczelni po złamanej nodze nie idzie w parze z serwisowymi potyczkami. Niebawem i tak wymieniam telefon, więc może jakoś to jeszcze zniosę...


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 19.03.2014

Hmm akurat to się pojawiło niedawno, a telefon mam od trzech tygodni, więc w bubla od sprzedawcy nie wierzę. Prędzej to moja wina, bo to się pojawiło gdy telefon mi wpadł w lukę między oparciem łóżka a siedziskiem.

Heh, muszę iść do Orange i zmienić chroniony telefon w ramach ubezpieczenia.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Konto usunięte - 19.03.2014

Już oddałeś? Mam nadzieję, że przed oddaniem / wysyłką porobiłeś mu zdjęcia... prawda?
Lepiej to zrobić, nawet wrzucić na płytkę i im dorzucić aby wiedzieli, że zrobiłeś dowód jak wygląda przed naprawą.
Może przesadzam, ale za Nokię odpowiada bodajże ten niesławny Regeneris...


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 19.03.2014

Nie wiem o czym mówicie, pierwszy raz oddałem coś na gwarancję, hueh hueh hueh. Oddałem do Nokia Care. Nie robiłem zdjęć, wziąłem tylko kartę gwarancyjną i sam telefon. Zobaczymy za dwa tygodnie...


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 19.03.2014

Eugeniusz napisał(a):Nie wiem o czym mówicie, pierwszy raz oddałem coś na gwarancję, hueh hueh hueh. Oddałem do Nokia Care. Nie robiłem zdjęć, wziąłem tylko kartę gwarancyjną i sam telefon. Zobaczymy za dwa tygodnie...

Jeśli oddawałeś telefon do autoryzowanego serwisu w swoim mieście (a zakładam, że nie jest to Warszawa), to z tego co mi wiadomo, każdy z takich serwisów wykonuje naprawy do któregoś poziomu (stopień uszkodzenia i ingerencja w sprzęt). Jeśli usterka (tak jak w moim przypadku) nie może być naprawiona na miejscu, to telefon wysyłają do Warszawy. Tam już jest z górki - po niewielkim riserczu dowiedziałem się, że większość usterek "odsyłają z wyceną" na jakieś chore kwoty z dopiskiem, że to z winy użytkownika, a takich napraw gwarancja nie obejmuje... Nie byłem jedyną osobą, która to słyszała/czytała.

PS
Zdjęcia też nie robiłem, ale na szczęście nie było to potrzebne. Następnym razem będę bardziej przezorny, dzięki Wink


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 24.03.2014

No i lipton, poprzedni właściciel dokonał nieautoryzowanej wymiany płyty głównej. Gwarancję straciłem.

Hihi, na szczęście skontaktowałem się ze sprzedawcą i uzgodniliśmy że pieniądze zostaną mi zwrócone. Czyli zostałem bez telefonu Craze.

----
Pomoże mi ktoś znaleźć nową , sensowną Lumię do 1000 zł? Brat zaproponował mi Xperię Z z MediaMarkt czy coś takiego, ale Android jest obleśny...


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - zord - 24.03.2014

Za trochę ponad 9 stówek możesz kupić Lumie 820 w sklepie, albo poczekać np. na L 630


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - facecik - 24.03.2014

DO 1000 to kupisz Lumię 925 nówkę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, albo tego nowego kolosa Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]