SafeGroup
Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja (/thread-5671.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Konto usunięte - 14.04.2014

W jaki sposób można to zainstalować?


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - zord - 14.04.2014

Wystarczy zainstalować się tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Potem tylko instalacja apki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

logowanie włączenie i można już pobrać aktualizacje.
Z tym appstudio to nie wiem dokładnie jak jest bo mam pełne konto deweloperskie.


Dodano: 14 kwie 2014, 18:14

Po przełączeniu na Angielski Cortana działa tylko cosik dogadać się z nią nie mogę Grin


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - dolar444 - 16.04.2014

zord, już jakie bugi nie dociągnięcia wyłapałeś, czy wszystko elegancko lata ??


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - zord - 17.04.2014

Gry i programy są teraz razem w menu w hubie gry były do wczoraj ale zaktualizował się i popsuł, brak możliwości wyłączenia automatycznegowifi na wygaszonym ekranie teraz działa cały czas. Internet explorer ciągnie bardzo dużo baterii, funkcja wyświetlania filmów w przeglądarce fajna sprawa tyle że teraz reklamy filmowe czasem też automatycznie odpalają. W Polskiej wersji zniknął tryb samochodowy, a tak poza tym wszystko śmiga system jest jeszcze szybszy, centrum powiadomień super sprawa.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - dolar444 - 17.04.2014

Aha no proszę, no nie wiem może się skusze i sam się u siebie pobawię Smile
A jak nie to poczekamy na oficjalnego, i czy dostanie moja L520 Smile


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Konto usunięte - 17.04.2014

Każdy telefon z WP8 dostanie tę aktualizację.
Na L520 działa wybornie, na HTC 8S też, wrzucałem domownikom.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - dolar444 - 17.04.2014

A dziękuje lukasamd za sprostowanie, nie doczytałem tego ze każdy telefon z WP8 dostanie WP 8.1
Mówisz ze działa wybornie na L500 no to cóż jak wrócę do domciu to się pobawię w takim razie i zobaczymy co z tego będzie Smile


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - ludendorf - 17.04.2014

zord napisał(a):....... brak możliwości wyłączenia automatycznegowifi na wygaszonym ekranie teraz działa cały czas. ....... W Polskiej wersji zniknął tryb samochodowy, .....

Ciekawe bo mam obie opcje

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - zord - 17.04.2014

U mnie tak to wygląda

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tryb samochodowy jednak mam coś ślepnę na starość Wink


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - dolar444 - 17.04.2014

Pomyłki każdemu sie zdarzają.

Panowie pytanie odnośnie aktualizacji apk, chodzi mi o np. here Maps, sieć+, kalendarz i jeszcze kilka. też macie problemy by je zaktualizować w sklepie Windwos Phone ?? czy tylko ja napotkałem na taki opór ?


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - zord - 29.04.2014

Mógł by ktoś sprawdzić czy działa historia zakupów przez przeglądarkę w sklepie windows store ?
U mnie za każdym razem wywala :

Cytat: Spróbuj ponownie później

Coś się stało i nie możemy teraz otworzyć żądanej strony. Spróbuj ponownie za chwilę.



Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - dolar444 - 11.05.2014

Bawił się już ktoś:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Korzystał, ktoś sprawdzał, czy przydało się to cudo ??


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - ollek22 - 11.05.2014

zły link


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - dolar444 - 11.05.2014

ollek22 napisał(a):zły link


jak zły link ?? mi wszystko działa jak należy.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - ollek22 - 12.05.2014

Ok teraz działa, dziwne bo wczoraj pokazywało mi błąd.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Konto usunięte - 17.05.2014

Wczoraj miałem w rękach Lumię 925 bo ostatnio coś mnie strasznie kusiło to...
Hm.. powiem tak... naprawdę ładnie wykonany, dobrze wyważony i ani za duży, ani za mały telefon.
Ekran: niby AMOLED z PenTile, ale przy 4,5" i HD jednak już tego nie widać. Na Galaxy Nexusie czy SGS3 pod 4,7" i też HD wrażenia są już inne (gorsze, bo gęstość upakowania pikseli mniejsza). Myślałem, że będę się bardzo mocno tego tutaj czepiał, no ale jednak nie. Nie dane mi było oceniać głośnika czy jakości rozmów, więc tu się nie wypowiem. Aparat... moim zdaniem szału wcale nie robi, na automacie mam porównywalne albo i lepsze zdjęcia na LG G2.

System.. nie wiem, leciało na WP8 Black no i jak dla mnie to nieco za biedna sprawa.
W ogóle leci ktoś na forum na WP8.1 od kiedy się pojawiło? Słyszałem, że ta wersja deweloperska strasznie jedzie po baterii.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - zord - 17.05.2014

Ja mam 8.1 z tym jechaniem po baterii to nie jest tak źle, u mnie spada nieco bardziej ale to dla tego ze wifi cały czas działa znikła z menu opcja wyłączenia na zablokowanym ekranie.
2 dni temu wyszły kolejne poprawki i po tym coś z ie sie zchrzaniło podczas przeglądania neta telefon robi sie gorący i bateria leci strasznie szybko ale to chyba tylko u mnie bo na forum nikt tego nie zgłaszał.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 17.05.2014

Chciałem brać w tym miesiącu 925 z przedłużeniem umowy, bo była promocja jakiś czas (wychodziło cenowo i ofertowo korzystniej niż przejście do innej sieci - ŁAŁ!:o), ale jednak będę się wstrzymywał i dojadę osiemsetkę do końca. Umowa z Orange kończy mi się w listopadzie, a umowa na TV, telefon i Internet z Netią w styczniu, więc prawdopodobnie przeniosę domowe usługi do Orange. Tak poza tematem - na chwilę obecną za 3 usługi w Netii płacę 119,00 zł/msc (kiedyś wychodziło to taniej niż w Orange), ale konkurencja proponuje około 30 zł mniej. Dodatkowo za dorzucenie usługi komórkowej w ramach jednego "rozliczenia" mógłbym ograniczyć miesięczny rachunek za telefon o około 25 zł. W zaokrągleniu w dół - 600 zł w skali roku - niby nic, a jednak lepiej mieć niż nie mieć Smile Mimo tego, że zawsze stawiałem Netię i jakość jej usług wyżej... Niestety, w którymś momencie zaczyna liczyć się cena i opłacalność, a że w moim przypadku Netia nie korzysta ze swojej infrastruktury, to robią się finansowe klocki.

Domyślam się, że w okolicach listopada/grudnia będę mógł sobie 925 oglądać na Google Grafika, bo w salonach jej już nie będzie, ale jedno jest pewne - kolejny telefon na pewno będzie pracował pod kontrolą WP i dobrze gdyby była to Nokia. Czy też "Microsoft Lumia" (cokolwiek), bo zdaje się, że 630, 635 i flagowiec 930 to ostatnie modele z logotypem Nokia.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - dolar444 - 19.05.2014

Ja tak samo narazie siedzę sobie na 8.1 i powiem przyzwyczaiłem sie do niego, i wydaje się lepszy niż 8.0.
Co do Baterii kurcze jakoś nie odczułem też sam po jechaniu.

zord mówisz była aktualizacja i coś takiego się dzieje, sam zaraz sprawdzę czy mogę zaktualizować, i zobaczę jak to u mnie wygląda.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - dolar444 - 01.06.2014

Tez ktoś z waz, ma problem się połączyć ze sklepem ?
Bo kurcze nie mogę od pewnego czasu.