SafeGroup
Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja (/thread-5671.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 26.08.2014

Łukasz, już raz przejechałem się na takich okazjach Grin


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - zord - 26.08.2014

Możesz pobawić się w licytacje może uda się wyrwać taniej, to są normalne sklepowe wersje z pełną gwarancją.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Odp: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Konto usunięte - 26.08.2014

Eugeniusz napisał(a):Łukasz, już raz przejechałem się na takich okazjach Grin
Ok, ale masz sklep na miejscu, możesz sobie zobaczyć jak telefon wygląda, dokładnie wypytac... Ja w przeciągu 3 lat miałem ponad 20 telefonow i jakoś nigdy nie miałem dziwnych problemów. A wszystkie były z allegro.

Wysłane z telefonu


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 01.09.2014

No i jest nowa sztuka! Lumia 925 po raz drugi. Od razu po starcie odpaliłem aktualizacje i czekam na świeżutką wersję 8.1 Smile Mam tylko nadzieję, że jakoś się uporam z baterią.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - zord - 01.09.2014

Lepiej i szybciej wgrać system na czysto przez NCS.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 01.09.2014

zord napisał(a):Lepiej i szybciej wgrać system na czysto przez NCS.
Hm... Poproszę więcej informacji Smile


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - zord - 01.09.2014

Poradnik:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Romy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tylko musisz założyć tam konto, bo u nich prawie wszystko jest ukryte.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - dolar444 - 01.09.2014

zord, słuchaj masz jakie informacje, co do L520 i aktualizacji z PfD do czysto ??
Wrócić trzeba będzie przez program do W8 i potem aktualizacja n W8.1 ?
Są jakieś świeże informacje czy też nie ?


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 01.09.2014

A tak realnie rzecz biorąc, to co zyskam poza brakiem logotypu Orange przy takiej opcji instalacji? Aktualnie śmiga już 8.1.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Konto usunięte - 01.09.2014

Pewność, że update nic nie skopał, bo od razu wrzucasz nowszą wersję Smile


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - zord - 01.09.2014

nikita napisał(a):A tak realnie rzecz biorąc, to co zyskam poza brakiem logotypu Orange przy takiej opcji instalacji? Aktualnie śmiga już 8.1.

Podobno czasami się błędy robią przy aktualizacji i system może gorzej działać.

dolar444 napisał(a):zord, słuchaj masz jakie informacje, co do L520 i aktualizacji z PfD do czysto ??
Wrócić trzeba będzie przez program do W8 i potem aktualizacja n W8.1 ?
Są jakieś świeże informacje czy też nie ?

Do 520 jest już 8.1 Cyan

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Możesz wgrać przez NCS lub czekać na normalna aktualizacje, według mnie lepiej wgrać na czysto.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - dolar444 - 01.09.2014

Dałeś akurat przez pomyłkę 620 tu jest 520:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dam tak dla innych.
I tak zrobię wrzucę sobie czystego CV.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - ichito - 02.09.2014

OK...to ja zapytam z głupia frant...a jak sprawdzić, jaki system jest na telefonie (Nokia Lumia 520)? Wgrałem kilkanaście aktualizacji do różnych aplikacji przez "sklep" w opcjach, ale właściwie nie zauważyłem jakiejś widocznej różnicy. Drugie więc pytanie...czy jest jakiś inny sposób aktualizacji, bo poprzez opcję aktualizacji, która pokazywała, że coś niby jest, to nic nie dało się pobrać...postęp był 0% przez kilka godzin (telefon był w sieci, na którą miał zezwolenie).
Kolejna rzecz...czy warto instalować aplikację typu "AV" choć wydaje mi się, że to raczej aplikacja kontrolna dla telefonu, niż klasyczne AV...jeśli tak, to co zainstalować i czy musi to być AV czy jest coś w stylu menadżera procesów/ustawień/kontroli?


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 02.09.2014

ichito napisał(a):Kolejna rzecz...czy warto instalować aplikację typu "AV" choć wydaje mi się, że to raczej aplikacja kontrolna dla telefonu, niż klasyczne AV...jeśli tak, to co zainstalować i czy musi to być AV czy jest coś w stylu menadżera procesów/ustawień/kontroli?
Raczej nie ma potrzeby instalowania oprogramowania AV w WP. Inne funkcje, takie jak odnajdywanie/blokowanie skradzionego/zgubionego telefonu są z kolei wbudowane w system.

Teraz ja mam pytanie dotyczące Facebook Messengera... Czy można w jakiś sposób przełączyć ekran w tryb horyzontalny?


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - zord - 02.09.2014

Wersja systemu jest w ustawienia->informacje o systemie, ustawienia-> info+dodatki tam informacja o dodatkach noki np Black, Cyan.
Co do antywirusa to nie ma żadnego w sklepie bo jest nie potrzebny to nie Android i takie zabezpieczenia są nie potrzebne.
Menadżera procesów niestety nie ma, to co działa w tle można wyłączyć albo w samej aplikacji albo w zarządzaniu oszczędzaniu baterii.
Co do aktualizacji jak coś znalazł a nie pobiera to najlepiej sprawdzić w innej sieci najlepiej w domowym wifi Smile


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 02.09.2014

Zazdroszczę wam. Żałuję że kupiłem telefon z Androidem. Mam niezły bajzel w Motce, sporo aplikacji nie działa i w ogóle to jest szajs.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - facecik - 02.09.2014

Eugeniusz napisał(a):Zazdroszczę wam. Żałuję że kupiłem telefon z Androidem. Mam niezły bajzel w Motce, sporo aplikacji nie działa i w ogóle to jest szajs.

to go sprzedaj i kup z WP, jaki masz problem?


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 03.09.2014

I zrobię to. Ale to jak wrócę na studia.


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - ichito - 04.09.2014

Chyba się zaktualizowało...Lumia 520 jest fabrycznie z 7, a teraz mam w informacjach, że wersja systemu to 8.0. Ale wciąż mnie zastanawia, czemu pokazuje w "aktualizacjach", że coś dla telefonu jest, ale nawet w sieci domowej, w której telefon jest dopuszczony niczego nie udaje się pobrać...hmm?


Re: Windows Phone 7.5/7.8/8.0 oraz urządzenia - dyskusja - zord - 04.09.2014

Lumia 520 fabrycznie jest z WP 8 i teraz powinna zaktualizować się do wersji 8.1 CYAN.

Jak nie idzie to najlepiej zaktualizować przez Nokia Care Suite

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]