SafeGroup
Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja (/thread-5671.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - korbennn - 15.11.2014

Dzięki!!

Trzeba zaczekać aż pojawią się namacalne opinie i rzadko kupuję nowości - wolę zaczekać na opinie użytkowników.

A jak względem 525? Wydaje się być tym czego moja żona oczekuje od telefonu - tylko /aż 2 dni na ładowaniu?

edit// niedostępna w Polsce?

To może stara poczciwa 820?


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 15.11.2014

Ewentualnie Lumia 820, 4.3 cala, 1 GB RAM, całkiem niezły aparat (porównywalny z L720), mała rozdzielczość ekranu. Korzystałem przez miesiąc, była spoko tylko obudowa śliska Tongue


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Konto usunięte - 15.11.2014

Lumia 735 to następca modelu 720. Bardzo ciekawa propozycja


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 17.11.2014

Skoro jesteśmy przy 735 to mam pytanko, bo nie potrafię tego jakoś z filmów i zdjęć rozpoznać jednoznacznie... Tzn. wiem, że 735 w kolorze pomarańczowym, czy zielonym jest taka "świecąca", ale szara/czarna/biała? Też ma błyszczące plecki, czy bardziej gumowo-matowe? Szczerze mówiąc, to ten połysk mnie trochę odstrasza i mimo przychylnych recenzji (że materiał się nie rysuje i nie jest wbrew pozorom podatny na odciski palców) jakoś zupełnie nie przypada mi do gustu.

EDIT:
Z przytupem (chyba) na rynek wszedł nowy model tabletu Colorovo Citytab Supreme. Jak dla mnie bardzo atrakcyjna oferta - zarówno pod względem wykonania, podzespołów, jaki i ceny. No a do tego Windows Smile Chociaż z ostatnich informacji wynika, że tablety sporo stracą i będą sukcesywnie zastępowane hybrydami takimi jak Lenovo Yoga, czy komputer, który mało tego, że jest prześliczny (dla mnie), to jeszcze dysponuje całkiem porządnymi podzespołami - DELL Inspiron 7347.

Tutaj znajdziecie test i recenzję tabletu Colorovo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Patrick Bateman - 24.11.2014

Dobra, czas na mojego pierwszego smartfona, lol. Kupiłem używkę Lumię 520 po taniości i zastanawiam się co zrobić po przyjściu telefonu. Reset, aktualizacje wszystkiego? Jak? Sprawdzić czy wszystko działa, przyciski itp.?


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - korbennn - 31.12.2014

1] po imporcie kontaktów przy nazwach sterczy /1
- jak usunąć szybko i bezboleśnie?

2] górna belka - ikonka aparatu cały czas podśwetlona na niebiesko co może oznaczać, że jest on non-stop włączony/ na czuwaniu? dziwne, nie pamiętam, by tak było w dniu zakupu, tak macie?


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - atom - 31.12.2014

2] U mnie ikona aparatu jest cały czas podświetlona.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - dolar444 - 29.01.2015

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Snajpiq - 08.02.2015

Pytanko dla posiadaczy Lumii 730/735 jak się Wam sprawuje?Zastanawiał się nad porzuceniem Andka (przynajmniej na razie) i tą pierwszą ze względu na dual SIM. Jak to jest z muzyką w tle tzn. jak np. właczę Nokia Mix Radio i program do rejestrowania przebytej trasy lub nawet Tapatalka to będzie ona grać dalej? Sam nie pamiętam jak to było na mojej Lumii 625 na WP 8.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Toruniak - 12.02.2015

Przed chwilą opublikowano Na Twitterze:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 13.02.2015

Świetnie... Czy to prawda, że Lumia 735 nie dostanie Windowsa 10, podczas gdy 730 dostanie?


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Snajpiq - 13.02.2015

Z tego co czytałem to prawda, ale chodzi na razie o wersję testową oprogramowania. Lista urządzeń ma się powiększać.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Snajpiq - 23.02.2015

Potrzebuję w miarę dobrego nowego smartfona z dual SIM i zdecydowałem się na Lumie 730. Moto G sprzedana więc zakupię dziś lub jutro.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Konto usunięte - 23.02.2015

Daj znać jak wrażenia Smile


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Snajpiq - 23.02.2015

Jasne, że dam. Myślałem jeszcze nad Zenfonem 5 dual SIM, ale ostatecznie padło na powrót do WP.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Snajpiq - 27.02.2015

Mam od przedwczoraj Lumie 730. Jestem na razie bardzo zadowolony. Dość szybka, działa płynnie, dobry ekran i aparat. System ma czego potrzebuję. Może później napiszę coś więcej. Pytanko jakie etui byście polecili? Polubiłem stosować folie na ekran i silikonowy cover na tył bo to jest wygodne, ale zastanawiam się nad Nillkinem, a mało miałem z takim do czynienia. Pozdrawiam!


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - buri - 28.02.2015

Snajpiq napisał(a):Mam od przedwczoraj Lumie 730. Jestem na razie bardzo zadowolony. Dość szybka, działa płynnie, dobry ekran i aparat. System ma czego potrzebuję. Może później napiszę coś więcej. Pytanko jakie etui byście polecili? Polubiłem stosować folie na ekran i silikonowy cover na tył bo to jest wygodne, ale zastanawiam się nad Nillkinem, a mało miałem z takim do czynienia. Pozdrawiam!
Mam czarne plastikowo-gumowe w odczuciu na Lumi 1020, twarde, sztywne, ale spełnia swoje założenia. Trochę przy ostre rogi ma - raczej za słabo zaokrąglone, ale jest tyle wersji, że można sobie dobrać dobre etui. Na wyświetlaczu mam 3 mk Solid folię z uwagi na to gdzie pracuje (piasek, pył) i sprawdza się świetnie po dobrym nałożeniu w porównaniu do tanich odmian.

Wadą Lumi jest to, że są śliskie. Mam problem z trzymaniem telefonu bez etui bo się boję, że mi się wyślizgnie z ręki - brakuje pewności w uchwycie.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 01.03.2015

Nillkin Shield bardzo ok. Jedyne co, to mam wrażenie, że po większym upadku i tak spadnie z telefonu Smile


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Snajpiq - 03.03.2015

Zakupiłem Nillkina z tej aukcji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, ale folię dokupiłem 3MK bo ta Nillkina kiepsko mi się założyła. Na razie jestem bardzo zadowolony.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - korbennn - 17.03.2015

Która Lumia z tych NAJ ma najwytrwalszą baterię?